Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 22 часа, Травеолани каза:

И с двете ми деца трябваше да си платя за отделен ултразвук, за да ми кажат пола.

Китайките и индийките не могат ли да си позволят отделен ултразвук?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Емика каза:

Нищо не разбрах...……..Но, това не е темата, така че може и без отговор.

Лекарски хумор, шегува сеееееее!

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

И аз уж влизам редовно във форума, но съм закъсняла с тази хубава новина. Така че с малко закъснение, но от сърце.

@ven62, честита ви радост!

Желая на малката Калина да е здрава и щастлива, да е заобиколена от любими хора и да сбъдва мечтите си! Сигурна съм, че ще обиколи достатъчно красиви места с дядо си и баба си!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, домосед каза:

Китайките и индийките не могат ли да си позволят отделен ултразвук?

Могат разбира се, но трябва да е след 20-21 седмица. Преди това никой тук по закон не може да ти каже пола на бебето. А след 20 седмица, когато вече знаеш пола на бебето, не е законно да се прекъсва бременността по желание.

Връзка към коментар
On 12/4/2018 at 5:18 PM, akair said:

 Oт приятели знам, че и в Германия известно време не казват на родителите - пак по някакви сходни причини май...

Мисля че по закон в Германия до 14 седмица е забранено, защото до тогава може да се направи аборт по желание на родителите. Но на практика не всички лекари спазват този закон.

 

Аз разбрах пола и на двете деца преди 14-та седмица като при първото лекарката сепциарно каза, че още не е позволено да казва пола, но изглеждаме като семейство, което ще се радва и на двата възможни варианта. 

 

И честито на гордия и щастлив дядо! Много здраве и щастие за малката госпожица и цялото семейство.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Една от любимите ми групи от тийнеджърските години разбрах, че ще имат концерт в България и пет минути по-късно вече си купих билет. 🙂 

 

Това е видео от какво се очаква на концерта 

 

 

 

acc.jpg

  • Харесвам 8
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , T.E.Lawrence каза:

Една от любимите ми групи от тийнеджърските години разбрах, че ще имат концерт в България и пет минути по-късно вече си купих билет. 🙂 

 

Това е видео от какво се очаква на концерта 

 

 

 

acc.jpg

Ех ако бяха с Удо сигурно щях да се метна с 200 и аз 🙂

Връзка към коментар
В момента, Георги Матеев каза:

Ех ако бяха с Удо сигурно щях да се метна с 200 и аз 🙂

Доскоро и аз мислех така, но това шоу е невероятно, виж в тубата клипове. Имат много добри неща и с новия вокалист, ще свирят доста стари, освен това ще записват dvd live и се очаква да се напънат доста. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди малко обявиха и това:

 

Slayer ще свирят в парка на летище 'София' на 11 юли 2019 г.

FB_IMG_1544440968788.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 минути , T.E.Lawrence каза:

Доскоро и аз мислех така, но това шоу е невероятно, виж в тубата клипове. Имат много добри неща и с новия вокалист, ще свирят доста стари, освен това ще записват dvd live и се очаква да се напънат доста. 

Да да ясно е всичко това... просто съм голям фен точно на гласа на Удо. Ма знаеш ли, до 19 Май има много време и може да размисля 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Да да ясно е всичко това... просто съм голям фен точно на гласа на Удо. Ма знаеш ли, до 19 Май има много време и може да размисля 😉

Ето ти видео с новия вокал може да ти помогне да  размислиш. 🙂

 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

@T.E.Lawrence и @Георги Матеев искахте Udo, получавате го. В една година и Accept и Udo, си е направо голям шлем. 

Screenshot_20181213-153759_Facebook.jpg

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , BlackArt77 каза:

@T.E.Lawrence и @Георги Матеев искахте Udo, получавате го. В една година и Accept и Udo, си е направо голям шлем. 

Screenshot_20181213-153759_Facebook.jpg

Сега ако кажеш, че ти го организираш... 🙃

Връзка към коментар
6 minutes ago, Георги Матеев said:

Сега ако кажеш, че ти го организираш... 🙃

Не съм аз, моята насоченост е към по екстремните стилове. Аз организирам Grind Over Sofia и бях организатора на Autumn Souls Of Sofia Festival 3 години подред, но за сега е замразен проект.

  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, funny каза:

Похвалвам се че си имам нов , осиновен куч . 

Изоставен в балкана, целия в сняг . За сметка на това сега е на топло и си има жълто одеало  :nyam:.

 

 

WhatsApp Image 2018-11-30 at 08.19.08.jpeg

 

ПП. В дъното, под масичката се вижда част от миналогодишния ми коледен подарък от магеланската размяна - пантофите 🙂

 

Голям сладур е! Направо не знам как може да изоставиш такава душичка на студа. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да се похваля, както темата повелява - имам билети за Том Джоунс в Пловдив 🙂

Куриозното е, че единият билет е подарък за малкия ми син, който е луд фен на дядо Джоунс.

Пепи е на 6 и се шегувам, че сигурно е най-младият фен в България - знае наизуст и си припява почти всеки ден Sex bomb, Delilah, She's a lady и т.н. Мечтае да се запознае с Том Джоунс и много се надявам да успеем да го издебнем за автограф преди или след концерта 🙂

btw, познайте каква торта си е поръчал синковеца - със снимка на Том Джоунс 😉

  • Харесвам 16
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 23 часа, mradulova каза:

Да се похваля, както темата повелява - имам билети за Том Джоунс в Пловдив 🙂

Куриозното е, че единият билет е подарък за малкия ми син, който е луд фен на дядо Джоунс.

Пепи е на 6 и се шегувам, че сигурно е най-младият фен в България - знае наизуст и си припява почти всеки ден Sex bomb, Delilah, She's a lady и т.н. Мечтае да се запознае с Том Джоунс и много се надявам да успеем да го издебнем за автограф преди или след концерта 🙂

btw, познайте каква торта си е поръчал синковеца - със снимка на Том Джоу😎нс 😉

Благодаря за това, че се похвали 🙂! Благодарение на теб, взех страхотен коледен подарък за родителите ми. Баща ми му е голям фен и страшно ще се изкефи!

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, noshtna_ptica каза:

Искам да се похваля, че най-после затворих фабриката

 

IMG_1956.JPG

Лелееееее, какви красоти!

Ама, ти измайстори всичко това?

Свалям шапка и поклон!

Браво!:give_rose::give_rose::give_rose:

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.