Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 6 минути , Lyubina каза:

 На салата, настъргана, чиста или смесена с други кореноплоди: алабаш, ряпа, червено цвекло, морков и задължително слагам малко кисела ябълка 😊. Дресинга го правя на фантазия. Понякога само сол и кисело мляко 😊

Подсети ме, че и с кисело мляко с чесън, също е хубава. Ръсвам отгоре и накой смлян орех или бадем за разкош:))))

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Довечера в "Като две капки вода" ще има магеланско присъствие! На кастинг  пуснат от Нова ТВ, избраха три семейства, които ще бъдат на живо онлайн в предаването. Едното семейство ( Евгениеви ) сме ние 🙂

  • Харесвам 22
  • Браво 5
Връзка към коментар
На 22.03.2020 г. в 15:50, Lyubina каза:

А, цъфнаха ми орхидеите. 

IMG_20200322_152941.jpg

На мен ми цъфнаха налъмите, докато писмено ми обещаят да върнат всичко около априлските Сейшели.

А предвид темата:

Има голяма вероятност тези дни рязко да забогатея (виж втората част на първото изречение) 

:biggrin:

  • Харесвам 1
  • Браво 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , ven62 каза:

На мен ми цъфнаха налъмите, докато писмено ми обещаят да върнат всичко около априлските Сейшели.

А предвид темата:

Има голяма вероятност тези дни рязко да забогатея (виж втората част на първото изречение) 

:biggrin:

Ма да, ама ще ти трябват пари за нови налъми!:party::give_rose:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
4 hours ago, aikula3d said:

Довечера в "Като две капки вода" ще има магеланско присъствие! На кастинг  пуснат от Нова ТВ, избраха три семейства, които ще бъдат на живо онлайн в предаването. Едното семейство ( Евгениеви ) сме ние 🙂

Тъкмо ви гледам и показах на моята  щерка момичетата ви - учат в едно училище. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз пък подстригах мъжа ми с машинка за първи път. Каза, че повече няма да стъпи на фризьор ! Четох и поправях 2 есета за дадо Горио. Изобщо с таа карантина карам по още половин работен ден . Хванаха ме на низова работа, а аз съм свикнала на щабна ! 🤪 ( това май половината беше за оплаквателната )

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 17 часа, aikula3d каза:

Довечера в "Като две капки вода" ще има магеланско присъствие! На кастинг  пуснат от Нова ТВ, избраха три семейства, които ще бъдат на живо онлайн в предаването. Едното семейство ( Евгениеви ) сме ние 🙂

Гледах ви.:biggrin:

"Яко-о-о-о!"

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 16 часа, ven62 каза:

Има голяма вероятност тези дни рязко да забогатея (виж втората част на първото изречение) 

:biggrin:

Напълно те разбирам... И аз гледам от позитивната страна на нещата - след хилядите отмени сега взеха да се връщат едни неочаквани и отдавна похарчени пари (я от някое хотелче, я от някое билетче) и е много благо усещане 🙂

 

Иначе още по темата. След като вчера Уиз категорично ме отрязаха за отмяна/рефънд на билета Ереван-Виена тази сутрин ставам и хоп, изненада в имейла - самите те отменили полета. Жалко само, че няма да мога да пробвам теорията си за чекин с южноамериканския паспорт, ама ще го преживея 🙂 

преди 12 часа, bibi каза:

Аз пък подстригах мъжа ми с машинка за първи път. Каза, че повече няма да стъпи на фризьор !

Много ясно! Аз от близо 20 години не съм ходил на фризьор, машинката вкъщи прави чудеса 🙂

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги Матеев каза:

Много ясно! Аз от близо 20 години не съм ходил на фризьор, машинката вкъщи прави чудеса 🙂

Е то всички ти виждаме прическата, няма нужда да се хвалиш 🙂 И аз съм тръгнал по този път, ама все още го карам на кварталната фризьорка, която взима 6лв и ценоразписа и не е променян от 2007-а 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 5 минути , Георги каза:

Е то всички ти виждаме прическата, няма нужда да се хвалиш 🙂 И аз съм тръгнал по този път, ама все още го карам на кварталната фризьорка, която взима 6лв и ценоразписа и не е променян от 2007-а 🙂

Давам ти максимум още година-две и ще се наложи да пенсионираш кварталната фризьорка 😋 От друга страна ще си поне 150 лв напред годишно 🙂

  • Харесвам 4
  • Смея се 7
Връзка към коментар

У нас, аз съм кварталната фризьорка от стотина години:tender:

Ма ми е малко капризен клиентът, все си представя, че изглежда така:

 

image.jpeg.fd6e237857ee95dae775dbe1e4486af9.jpeg

 

И трябва да обръщам специално внимание на " мъпетите":sarcastic_hand:😀

  • Смея се 11
Връзка към коментар

Преди една-две седмици получих оферта от катар за силвър мембършипа. Прочетох го по диагонал, бла,бла, вирус, проблем, запиши се и ще ти удължим с три месеца членството. Викам си, то с тея драми три месеца с тях и без тях, ама от скука се записах. Току-що получих писмо, на 1ви април Ви удължаваме силвър членството, решихме да е една година. Еха, ако не е първоаприлска шега, това вече е нещо. 😜

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Да се похваля, че днес Wizzair ми анулираха два полета, които не смятах да ползвам и така съм с 20% отгоре.... 😂

Не че има много полза, но поне няма да пием студена вода. ..както се очертаваше

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здрави сме и намираме поводи да се чувстваме добре вкъщи. Детето расте с всяка изминала минута и всеки ден научава нещо ново. 

Ставам все по-добра в кухнята, та другата година ще ме гледате в “Мастър шеф”.

 

Приятелите и семейството виждаме всеки ден чрез видео разговори и намираме начини да се забавляваме заедно, макар и от разстояние. 

 

Липсва ми доброволстването при едни любими бебета и нямам търпение да наваксам, когато един ден всичко е отново спокойно. След месец ще мога да даря кръв отново, а това всеки път ме зарежда толкова много и нямам търпение да се случи.

 

А тази сутрин ме събуди слънцето и веднага се усети колко е различно, когато усещаме топлината и светлината му.

 

Чета една енциклопедия за космоса, която ми се отразява много добре на иначе малко разклатената психика. Напомня ми колко сме малки и как вселената хич не се трогва от моите тревоги. И аз схващам намека - свиркай си и чакай по-добри времена.

  • Харесвам 19
  • Браво 1
Връзка към коментар

От скука уча 98годишната ми баба на английските букви. Има повече желание у нея отколкото млади хора, които във фейсбук пишат "я" като "иа" и "щ" като "шт". Моя приятелка ме попита дали ще я пускаме на забавачка 😄 

  • Харесвам 10
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 33 минути , darinamarinova каза:

От скука уча 98годишната ми баба на английските букви. Има повече желание у нея отколкото млади хора, които във фейсбук пишат "я" като "иа" и "щ" като "шт". Моя приятелка ме попита дали ще я пускаме на забавачка 😄 

Ми да ти кажа, колкото по- одъртявам,  толкова по- лесно се разбирам с децата:))))))На един акъл сме:))))

Та сигур, ще е приятно в забавачката:)))))

 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

То сега или трябва да се хвалим с кулинарни творения или с на децата творенията или какво прочетохме. Сега съм за хванала Кен Фолет-Устоите на земята, много ми я похвалиха, ама като я свърша тогава ще се хваля. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 47 минути , Фичо каза:

Снощи заредих бензин на цена 1.59лв., не помня откога не съм зареждал на такива цени.  Поне да има и нещо положително от covid19.

Сега иди и в темата за оплаквания да се оплачеш, че няма къде да го изгориш тоя евтиния бензин.... :laugh1:

  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар

От много време се мъча да си напрява перфектното кафе в къщи. Луди пари давах за какви ли не кафета на зърна, отглеждани незнам си къде и как специално за мен докарани в незнам си какви чували и печени в незнам си какви машини. Та от както не работи кафенето, където правят най-хубавото кафе по мой вкус де, се захванах с машината ми в къщи. Изчетох тия дни цялата инструкция за настройки и пробвах с много марки. Та най накрая днес успях да си направя перфектното кафе в къщи с неизвестна фирма за кафе на зърна. Препоръчана ми от приятел. Явно машините за кафе се произвеждат и настройват с определени видове кафета. Много съм щаслив 😀

 

20200329_151846.jpg

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.