Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 12 минути , Брани каза:

Искам да се похваля с това, че се завърнах във форума. Благодаря на всички, на които им липсвах!

 

Тези дни се очаква да набера скорост и да превключа на режим full retard. Така и така сега имаме повече време за странични теми, а офтопикът е моята Сила. Реших за зарадвам феновете си със специално изработен от мен десктоп тапет в чест на моето завръщане!

 

 

wall1.jpg.d29c62a5557a7e06f49e1c9ce742a43c.jpg

 

Добре дошъл! От коя планета пристигна?

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , Брани каза:

Искам да се похваля с това, че се завърнах във форума. Благодаря на всички, на които им липсвах!

 

Тези дни се очаква да набера скорост и да превключа на режим full retard. Така и така сега имаме повече време за странични теми, а офтопикът е моята Сила. Реших за зарадвам феновете си със специално изработен от мен десктоп тапет в чест на моето завръщане!

 

 

wall1.jpg.d29c62a5557a7e06f49e1c9ce742a43c.jpg

 

Може ли да персонализираш десктоп тапета специално за мен като "АЗ" е два пъти по-голямо от "СЕ ЗАВЪРНАХ" и веднага след "АЗ" да си сложиш каската в средни скоби.

Мерси предварително.

Пусни ми го на лични.

 

----

И си оправи техническата грешка, че това "за зарадвам" ми звучи като "заразявам"... а и нали си дишаш трудно by default ...

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Брани каза:

Искам да се похваля с това, че се завърнах във форума. Благодаря на всички, на които им липсвах!

 

Тези дни се очаква да набера скорост и да превключа на режим full retard. Така и така сега имаме повече време за странични теми, а офтопикът е моята Сила. Реших за зарадвам феновете си със специално изработен от мен десктоп тапет в чест на моето завръщане!

 

 

wall1.jpg.d29c62a5557a7e06f49e1c9ce742a43c.jpg

 

Абе, да ти кажа, тъкмо вчера се чудех, къде се загуби? И се сетих, че се беше оплакал:(((

Добре дошъл! Надявам се, че си добре и всичко е наред.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

преди 2 часа, ven62 каза:

Може ли да персонализираш десктоп тапета специално за мен като "АЗ" е два пъти по-голямо от "СЕ ЗАВЪРНАХ" и веднага след "АЗ" да си сложиш каската в средни скоби.:thank_you:

Мерси предварително.

...

@Брани , много благодаря!   :thank_you:

Имам да черпя.

 

1.jpg.7e9775b2d68d5e48fb0385dbb0de8f8f.jpg

 

:smile:

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 3 часа, AlexandraKo каза:

Абе, да ти кажа, тъкмо вчера се чудех, къде се загуби? И се сетих, че се беше оплакал:(((

Добре дошъл! Надявам се, че си добре и всичко е наред.

Още не е напълно наред ама докторката каза, че било нормално да има флуктуации за известно време, които евентуално да затихват. Пия някакво лекарство на основата на Гинко Билоба и се опитвам да не обръщам внимание и да си се натоварвам вече както си трябва в живота. 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 51 минути , Брани каза:

Още не е напълно наред ама докторката каза, че било нормално да има флуктуации за известно време, които евентуално да затихват. Пия някакво лекарство на основата на Гинко Билоба и се опитвам да не обръщам внимание и да си се натоварвам вече както си трябва в живота. 🙂

Тебокан ли?

Ако да - хубаво е.

Връзка към коментар

След три месеца борба с Иберия на всички фронтове, най-накрая си получих парите за канселирания от тях полет до Чили. Похвал, похвал, похвал :)))))))

Накратко - март трябваше да летя до Чили през Барселона. В нощта преди да тръгна за Барселона получих мейл, че полета до Сантяго се отменя и да не ходя изобщо до летището, това става два дена преди да въведат извънредно положение тук. Билета съм си го купила от сайта на Иберия, изпълнител на полета е Левъл.

През техния сайт подадох искане за ваучер, но такъв не получих. Подадох искане за възстановяване на сумата, но ми отговориха, че имам ваучер и нямам право на рефънд. Ново оспорване, че не съм получила ваучер и чакане 24 работни дни, колкото искаха за да обработят искането. След този срок подадох оспорване пред банката, че не съм получила услугата и че имам право на връщане на парите. Два отказа от страна на Иберия към банката, като предоставиха записите от техните бази данни, в които ясно се вижда, че към моя мейл е изпратено само данните за билета, когато съм го купувала. Така се сдобих с мейл, на който авиокомпанията отговаря, но уви беше блокиран за мейли от всякакви домейни. И най-накрая успешната комуникация стана през туитър - поисках си парите, отговора беше, че съгласявайки се на ваучер, това е доброволно приемане на рефънд. Поисках копие от ваучера да ми бъде изпратен на алтернативни мейли, след което изненадващо получих отговор, че обработват искането ми за връщане на пари. И парите вече са в сметката ми.

 

Колко кратко го описах 😜 Но съм супер доволна 🙂

 

  • Харесвам 12
  • Браво 16
Връзка към коментар
преди 5 минути , bulpa каза:

След три месеца борба с Иберия на всички фронтове, най-накрая си получих парите за канселирания от тях полет до Чили. Похвал, похвал, похвал :)))))))

Накратко - март трябваше да летя до Чили през Барселона. В нощта преди да тръгна за Барселона получих мейл, че полета до Сантяго се отменя и да не ходя изобщо до летището, това става два дена преди да въведат извънредно положение тук. Билета съм си го купила от сайта на Иберия, изпълнител на полета е Левъл.

През техния сайт подадох искане за ваучер, но такъв не получих. Подадох искане за възстановяване на сумата, но ми отговориха, че имам ваучер и нямам право на рефънд. Ново оспорване, че не съм получила ваучер и чакане 24 работни дни, колкото искаха за да обработят искането. След този срок подадох оспорване пред банката, че не съм получила услугата и че имам право на връщане на парите. Два отказа от страна на Иберия към банката, като предоставиха записите от техните бази данни, в които ясно се вижда, че към моя мейл е изпратено само данните за билета, когато съм го купувала. Така се сдобих с мейл, на който авиокомпанията отговаря, но уви беше блокиран за мейли от всякакви домейни. И най-накрая успешната комуникация стана през туитър - поисках си парите, отговора беше, че съгласявайки се на ваучер, това е доброволно приемане на рефънд. Поисках копие от ваучера да ми бъде изпратен на алтернативни мейли, след което изненадващо получих отговор, че обработват искането ми за връщане на пари. И парите вече са в сметката ми.

 

Колко кратко го описах 😜 Но съм супер доволна 🙂

 

Много е изнервящо и споделям радостта ти!

Преди 7-8 месеца аз пък успях да се преборя за обезщетение по Регламент (ЕО) №261/2004 за премаршрутиран полет на националния ни извозвач. Звучи почти невъзможно, но с много нерви и писма ...... 🙂

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 47 минути , Георги Матеев каза:

Прекрасната му племеница днес е абитуриентка, а гордият вуйчо беше в ролята на официален шофьор до бала 😊

20200619_182624.jpg

А гордият вуйчо,няма ли да черпи? 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

За първи път, откакто съм родител, държавата ми дава пари под формата на подкрепа за децата. 🙂 Не е даром естествено - най- малката щерка е одобрена от общината за еднократна стипендия от 100 лв., защото има медал от световна купа на неолимпийски спорт.

  • Харесвам 17
  • Браво 24
Връзка към коментар
Георги Матеев

Двучасовата разправия за подновяване на шофьорска книжка имаше неочакван бонус - получавам златен талон като изряден шофьор 🙂

 

Съвсем отделен е въпросът колко малко съм шофирал през последните години, но не ме издавайте...

20200629_155330.jpg

  • Харесвам 15
  • Браво 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Двучасовата разправия за подновяване на шофьорска книжка имаше неочакван бонус - получавам златен талон като изряден шофьор 🙂

 

Съвсем отделен е въпросът колко малко съм шофирал през последните години, но не ме издавайте...

20200629_155330.jpg

Какви са предимствата на златния талон?

Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги Матеев каза:

Двучасовата разправия за подновяване на шофьорска книжка имаше неочакван бонус - получавам златен талон като изряден шофьор 🙂

 

Съвсем отделен е въпросът колко малко съм шофирал през последните години, но не ме издавайте...

20200629_155330.jpg

Като те знам какъв си факир, няма да се учудя, ако успееш да го statusmatch-неш за платинен статус при катарците.

Все пак като направиш врътката, пусни едно описание на процедурата тук, ще се възползвам и аз. А и като цяло мисля, че рязко ще повишиш процента на дисциплинираните шофьори в България. И току-виж ти присъдили офицерско звание в МВР, сектор ПП :grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 20 минути , Goal & Boss каза:

Като те знам какъв си факир, няма да се учудя, ако успееш да го statusmatch-неш за платинен статус при катарците.

Все пак като направиш врътката, пусни едно описание на процедурата тук, ще се възползвам и аз. А и като цяло мисля, че рязко ще повишиш процента на дисциплинираните шофьори в България. И току-виж ти присъдили офицерско звание в МВР, сектор ПП :grin:

Ти остави, ми въпросният "златен" талон реално бил розов на цвят... Бая факирство ще трябва за да го наглася за statusmatch 🙂

 

А процедурата не е нищо сложно. Днес като подновявах книжката в районния МВР клон лелята първо провери в системата дали имам неплатени актове и фишове, след което усмихната ме информира: "Ама вие повече от 6 години сте без нарушения и имате право на златен талон". Платих 2 лв отгоре за него и след месец ще го взема заедно с книжката. Екстрите му не са кой знае колко, но поне въобще не трябва да се разкарвам до КАТ.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги Матеев каза:

получавам златен талон като изряден шофьор

Само как се нареждат нещата:

 

1.Ботко вече го няма.

2. @Adventurer намери Москвич под наем на разумна цена.

3.Матеев неочаквано получи златен талон.

 

Следиш ли ми мисълта......😆

  • Смея се 4
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 1 минута , Мари Николова каза:

Само как се нареждат нещата:

 

1.Ботко вече го няма.

2. @Adventurer намери Москвич под наем на разумна цена.

3.Матеев неочаквано получи златен талон.

 

Следиш ли ми мисълта......😆

Ще те карам с Москвич-а до Полша, след като ти отмениха полетите? Натам ли биеш? 😄

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 27 минути , Георги Матеев каза:

Ще те карам с Москвич-а до Полша, след като ти отмениха полетите? Натам ли биеш? 😄

ХА-ха,надявах се самоотвержено да правиш тегели в полза на носталгично настроени магеланци между София и морето, но твоето великодушие надмина моите очаквания 🤪А шоколадчета ще раздаваш ли?🤩

 

П.п Първо ги отмениха, после взеха, че ги възстановиха 🤣

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.