Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Искам да се похваля,че се свикнах да пия кафето си  без захар.И все още не съм качила 5-те килограма,които свалих по време на карантината.Диета не спазвам,обожавам баница,сладолед и чушки.

Благодарна съм,че в момент на тревожност в целия свят,заради Covid -19, успявам да пътувам в България и да се срещам с приятели.Позитивната нагласа и вдъхновението са много важни за мен.Наслаждавам се  на всички малки и големи случвания в ежедневието и не спирам да мечтая-за спокойни времена и възможност за пътешествия.За по-голяма отговорност и толерантност между хората.За чиста природа и опазване на историческото,културно и духовно наследство,които са толкова важни за един по-добър и красив свят.

Радвам се,че магеланци споделят идеи и полезни съвети.Нормално е,да не съм съгласна с някои мнения,но пък така разбирам и другата страна на нещата.Уча се и складирам най-доброто и полезно за мен в паметта и сърцето си.

Пожелавам Ви прекрасно лято,нови сбъднати пътешествия и споделени моменти с любимите хора.

 

  • Харесвам 18
  • Браво 7
Връзка към коментар
преди 16 минути , jungfraujoch каза:

Искам да се похваля,че се свикнах да пия кафето си  без захар.И все още не съм качила 5-те килограма,които свалих по време на карантината...

 

Ти си за Гинес. Как точно ги свали тези 5 кг.

Но ако ще ми говориш за подскачане и леене на пот, считай че само съм те поздравил и не съм те питал за нищичко.

:biggrin:

  • Харесвам 4
  • Смея се 9
Връзка към коментар
В момента, ven62 каза:

Ти си за Гинес

😀Благодаря.

Хич и не подскачам.Не знам как стана.Хората надебеляха,аз отслабнах.Фитнес у дома-шетане и засаждане на цветя и зеленчуци в двора.Ник"ви диети и леене на пот.Не обичам да се натоварвам.Сега повече ходя пеша.

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 29 минути , jungfraujoch каза:

😀Благодаря.

Хич и не подскачам.Не знам как стана.Хората надебеляха,аз отслабнах.Фитнес у дома-шетане и засаждане на цветя и зеленчуци в двора.Ник"ви диети и леене на пот.Не обичам да се натоварвам.Сега повече ходя пеша.

Да ти кажа, забелязах го, на едни от последните снимки, ама, съм свикнала, да не правя коментари за надебелял/отслабнал, по принцип.

Браво на теб!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , AlexandraKo каза:

Да ти кажа, забелязах го, на едни от последните снимки, ...

 

Аз за снимки го докарвам.

Така си гълтам корема, че диафрагмата ми се вдига, гръдния кош ми се разширява, гръбначния стълб ми се изправя, леко си засмуквам бузите, скулите ми изпъкват …  и съм готов... Само експозицията да не е прекалено продължителна...

  • Харесвам 4
  • Смея се 22
Връзка към коментар
преди 6 минути , ven62 каза:

 

Аз за снимки го докарвам.

Така си гълтам корема, че диафрагмата ми се вдига, гръдния кош ми се разширява, гръбначния стълб ми се изправя, леко си засмуквам бузите, скулите ми изпъкват …  и съм готов... Само експозицията да не е прекалено продължителна...

Дай да видим , де!

Че то, тъй, само едните лакърдии...

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , AlexandraKo каза:

Да ти кажа, забелязах го, на едни от последните снимки, ама, съм свикнала, да не правя коментари за надебелял/отслабнал, по принцип.

Браво на теб!

Благодаря ти много.

Килограми,години и кашлица не могат да се скрият.Виж, деликатността е умение само на готините хора.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
2 hours ago, DaBo said:

Пуста карантина... веднага бих те поканила на гости. 😂 От мен хайвера и водката, от теб чистенето! 😉

 

Ти с тази оферта внимавай да не си довлечеш половината форум 😀😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 2 часа, t_petkov каза:

половината форум

Сговорна дружина .... и после весело ще става с водка и хайвер.

Офертата не е лоша, стига да не се налага да се изчисти цяло  село. 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, ven62 каза:

 

Аз за снимки го докарвам.

Така си гълтам корема, че диафрагмата ми се вдига, гръдния кош ми се разширява, гръбначния стълб ми се изправя, леко си засмуквам бузите, скулите ми изпъкват …  и съм готов... Само експозицията да не е прекалено продължителна...

Да бе, да. Жената ме стяга за снимка и вика “Глътни корема!”. Аз гълтам, ама тя вика “Ъ, сега пък имаш цици ...”

  • Харесвам 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар

В двора на къщата в Неа Ираклица засадих 23 цветя

20200801_202448.thumb.jpg.12b407ec38ac767504e2a8ca4cfbfb63.jpg

 

20200801_202511.thumb.jpg.a818b4dc46a2b4820fd9d463cf903677.jpg

 

Не! Не съм купил къщата! По-изгодно ми е ТОЙ да я поддържа и тя да е готова за мен всеки път, когато я пожелая. Къщата. 🙂

Да дадеш нещо от себе си е толкова хубаво, колкото и да получиш.

Като казах на гръка, той взе да ми благодари. Обясних му мило, че не е заради него, а просто обичам тази къща. От обич е. А да обичаш, значи да си жив. 🙂

 

П.П. За по-голяма точност - 21 Винка Медитеранеа, 1 розмарин и 1 риган. ☺

  • Харесвам 9
  • Браво 14
Връзка към коментар
24 minutes ago, Pantelej Putnik said:

В двора на къщата в Неа Ираклица засадих 23 цветя

20200801_202448.thumb.jpg.12b407ec38ac767504e2a8ca4cfbfb63.jpg

 

20200801_202511.thumb.jpg.a818b4dc46a2b4820fd9d463cf903677.jpg

 

Не! Не съм купил къщата! По-изгодно ми е ТОЙ да я поддържа и тя да е готова за мен всеки път, когато я пожелая. Къщата. 🙂

Да дадеш нещо от себе си е толкова хубаво, колкото и да получиш.

Като казах на гръка, той взе да ми благодари. Обясних му мило, че не е заради него, а просто обичам тази къща. От обич е. А да обичаш, значи да си жив. 🙂

 

П.П. За по-голяма точност - 21 Винка Медитеранеа, 1 розмарин и 1 риган. ☺

Толкова ми хареса това, че казвам само - в моите очи заслужаваш цялата обич на света!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Raindrop каза:

Толкова ми хареса това, че казвам само - в моите очи заслужаваш цялата обич на света!

Развулнувах се от думите ти. Недей сега така! Разчувстваш ме. Наистина. Аз съм много чувствителен. @Raindrop, нямам тази сила да ти благодаря така, както го чувствам. 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Аз нямам с какво толкова да се похваля освен, че днес намерих единствения център за бързи PCR тестове в цялата околия (обикновените тестове в момента в щатите отнемат между 7 и 14 дни да станат готови). В едно училище в Бруклин и ще е там само до 11-ти Август, но това ми е достатъчно... Дръж се Европа, идвам!!! :yahoo:  🥳

  • Харесвам 9
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, Djgeorgie каза:

обикновените тестове в момента в щатите отнемат между 7 и 14 дни да станат готови🥳

Ако теста ти трябва, за да се върнеш в България, не се притеснявай-разбрали са за тази особеност на американските тестове и процедурата е :кацаш, даваш адрес, където чакаш резултата от теста и като дойде и е отрицателен те свалят от карантина. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

наистина ли толкова дълго отнема там, за да излязат резултати? защо? и ако е така, статистиките, които излизат ежедневно, всъщност отразяват новозаразени от преди седмица-две?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@antea

Това важи вероятно само за НЙ , и то за съвсем кратък период , където се тества всичко наред , едни 30000-40000 теста ежедневно само в Ситито. На другите места отнема ден-два-три.

 

https://www.wsj.com/amp/articles/new-york-city-aims-to-improve-wait-times-on-covid-19-testing-11595886676

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 часа, stanislavpp каза:

@antea

Това важи вероятно само за НЙ , и то за съвсем кратък период , където се тества всичко наред , едни 30000-40000 теста ежедневно само в Ситито. На другите места отнема ден-два-три.

 

https://www.wsj.com/amp/articles/new-york-city-aims-to-improve-wait-times-on-covid-19-testing-11595886676

За съжаление не е само в NYC такова положението, а и в други градове. Всички тестове, които се изпращат да се обработват от Quest Diagnostics в момента отнемат минимум седмица. Радвай се, че живееш в щат, където явно има локално обработване на тестовете и може да ги получиш до ден-два-три. Една приятелка ходи да се тества в CityMD, които ползват Quest като лаборатория и вече 12-13 дни чака резултат и май ще го получи евентуално другата седмица. Тя междувременно успя да си направи локален тест на  друго място, но не беше PCR, а Antigen, който обаче не е международно признат и не върши работа извън щатите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.