Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

6 minutes ago, aleksandrina said:

Ами... И аз да се похваля. Месец юли завърши за нашето семейство с едно 9 месечно пътешествие. Въпреки всички невъзможности за пътуване, на мен този период ми се отрази добре (както и на готвенето вкъщи). Имаме си нов пътешественик, добре отгледан (за малко 4 кг) с хубавото име Михаил. Вече сме четирима. 

Още веднъж, ама то колкото повече ... Да сте живи, здрави, много щастливи и семейно задружни дълги години 🤗

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , aleksandrina каза:

Ами... И аз да се похваля. Месец юли завърши за нашето семейство с едно 9 месечно пътешествие. Въпреки всички невъзможности за пътуване, на мен този период ми се отрази добре (както и на готвенето вкъщи). Имаме си нов пътешественик, добре отгледан (за малко 4 кг) с хубавото име Михаил. Вече сме четирима. 

Прекрасна новина!

Да ви е жив и здрав Михаил! Много радост да ви носи! 

 

преди 38 минути , aleksandrina каза:

 

 

преди 38 минути , aleksandrina каза:

 

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

Ами... И аз да се похваля. Месец юли завърши за нашето семейство с едно 9 месечно пътешествие. Въпреки всички невъзможности за пътуване, на мен този период ми се отрази добре (както и на готвенето вкъщи). Имаме си нов пътешественик, добре отгледан (за малко 4 кг) с хубавото име Михаил. Вече сме четирима. 

Прекрасна новина! Да ви е жив и здрав бебчо, както и цялото семейство, да сте щастливи заедно!  🙂

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

Ами... И аз да се похваля. Месец юли завърши за нашето семейство с едно 9 месечно пътешествие. Въпреки всички невъзможности за пътуване, на мен този период ми се отрази добре (както и на готвенето вкъщи). Имаме си нов пътешественик, добре отгледан (за малко 4 кг) с хубавото име Михаил. Вече сме четирима. 

ЕЕЕ, браво  и честито!

Да сте живи и здрави, цялото семейство!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Ами... И аз да се похваля. Месец юли завърши за нашето семейство с едно 9 месечно пътешествие. Въпреки всички невъзможности за пътуване, на мен този период ми се отрази добре (както и на готвенето вкъщи). Имаме си нов пътешественик, добре отгледан (за малко 4 кг) с хубавото име Михаил. Вече сме четирима. 

Жив и здрав да е Михаил!

Да расте спокоен и да бъде пътешественик!Много да ви радва!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , stanislavpp каза:

Днес , наследникът Мартин (2,5г) е за първи ден на детска градина:

 

 

266F1A3C-5B3C-4BE8-A695-AFA61C7E816F.jpeg.23550803f8a8baede192edbc3ad8a97f.jpeg 

 

 

7D3A2CD2-CE2D-4244-A3D8-EB0952CD6A49.jpeg

Страшен сладур! И съм фен на тениската 🙂

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , stanislavpp каза:

Днес , наследникът Мартин (2,5г) е за първи ден на детска градина

И мен ме зарадва, дано да свикне бързо и да е щастлив зетко там 🙂 Иначе си представям, че на гърба на тениската е нещо сходно:

Dad Jokes, Memes, One-Liners & Humor

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 21 минути , stanislavpp каза:

Днес , наследникът Мартин (2,5г) е за първи ден на детска градина:

 

 

266F1A3C-5B3C-4BE8-A695-AFA61C7E816F.jpeg.23550803f8a8baede192edbc3ad8a97f.jpeg 

 

 

7D3A2CD2-CE2D-4244-A3D8-EB0952CD6A49.jpeg

Честит Първи ден на детска градина! Само как си е стиснал чантичката. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@aleksandrina  да е жив и здрав новия член на семействотото ви и да ви донесе много радост! Бързо възстановяване от раждането!

stanislavpp дано малкия да свикне бързо с детската градина и да ходи с радост.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 5.08.2020 г. в 16:15, stanislavpp каза:

Днес , наследникът Мартин (2,5г) е за първи ден на детска градина:

На добър час! Дано бързо свикне с децата и госпожите. 😊 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На ‎5‎.‎8‎.‎2020‎ г. в 16:15, stanislavpp каза:

Днес , наследникът Мартин (2,5г) е за първи ден на детска градина:

266F1A3C-5B3C-4BE8-A695-AFA61C7E816F.jpeg.23550803f8a8baede192edbc3ad8a97f.jpeg7D3A2CD2-CE2D-4244-A3D8-EB0952CD6A49.jpeg

Ще свикне бързо. Сигурен съм.

Нашата внучка от 7-месечна възраст я дадоха на детска градина в Амстердам. Бях ужасен, като знам моите синове с какво прискърбие, едри сълзи и обреченост отиваха на градина. Даже малкия в предучилищната година си седеше сам в къщи. Да ни пита човек с какъв акъл сме го оставяли, ама беше толкова жален с тази градина.

Тя свикна изненадващо бързо, а сега (след 1 година) сутрин едвам издържа майка й да й откопчае колана, изсулва се от столчето и тича към градината. Почти насила казва "Чао".

Синът ми я взима и тя през ден се дърпа и плаче и иска още да седи в градината. Синът ми се притеснява, че ще ги докладват на социалните.

--------

Само когато баба и дядо са там забравя за градината.

:biggrin:

 

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар
7 minutes ago, ven62 said:

Ще свикне бързо. Сигурен съм.

Нашата внучка от 7-месечна възраст я дадоха на детска градина в Амстердам. Бях ужасен, като знам моите синове с какво прискърбие, едри сълзи и обреченост отиваха на градина. Даже малкия в предучилищната година си седеше сам в къщи. Да ни пита човек с какъв акъл сме го оставяли, ама беше толкова жален с тази градина.

Тя свикна изненадващо бързо, а сега (след 1 година) сутрин едвам издържа майка й да й откопчае колана, изсулва се от столчето и тича към градината. Почти насила казва "Чао".

Синът ми я взима и тя през ден се дърпа и плаче и иска още да седи в градината. Синът ми се притеснява, че ще ги докладват на социалните.

--------

Само когато баба и дядо са там забравя за градината.

:biggrin:

 

Поначало момчетата са по-ревливи от момичетата 😉 ... за ясли и детски градини даже се тръшкат. Нежният пол сигурно сме по-социални от малки 🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.