Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 1 час, Tmoaka каза:

Искам да се похваля с цъфнал лотос в нашата градина!7 
Вероятно няма да видим Азия тази година и това цвете много ме зарадва!

4A3212F1-622E-45BE-B961-B287FA8F2E0B.jpeg

Трудно ли е да се отгледа? Много харесвам това цвете!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , домосед каза:

Днес летях със самолет 

Ауууу, завижд, завижд, завииииииииижд!
То, наистина, опряхме до хвалба...

Връзка към коментар
преди 4 часа, домосед каза:

Днес летях със самолет

Има развитие на хвалбата: в бизнес салон на голямо международно летище си внесох храна отвън. За сефте 😉

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар

 

преди 9 минути , домосед каза:

Има развитие на хвалбата: в бизнес салон на голямо международно летище си внесох храна отвън. За сефте 😉

Сигурно е имало голяма опашка за бизнес салона и си чакал да влезеш?

И кажи къде си,не го поднасяй като загадка.😉

Връзка към коментар

За 11 дни стъпих на 11 гръцки острова!

 

(Плюс Сими, за който да се валидира е достатъчна гледка към града от кораб в пристанището)

  • Харесвам 13
  • Шок 1
  • Браво 6
Връзка към коментар
На 3.09.2020 г. в 12:05, bad kid каза:

Гледал съм 'Мълчанието на агнетата' в новата пленарна зала на Народното събрание.

 

На 5.09.2020 г. в 14:11, Бръмбар каза:

Аз пък "Секс, лъжи и видео" 😀


Аз пък съм пял с училищния хор на някакъв конкурс в тогавашната зала "Георги Кирков", понастоящем пленарна зала на Народното събрание ... :grin: 
освен това съм бил звънеца в оригиналната сграда на Народното събрание. :grin:

и съм давал пресконференции на "трибунката". :grin:

Beat that!  :biggrin:


007_parliament.thumb.jpg.d8a0f30a6a0ef3ce80a83792e1d02e39.jpg



003_parliament.jpg.6553efcaff238cc0cd993004f0f715a0.jpg   002_parliament.jpg.1f6fa315dc2b9cc7a0bb567f8bfb55fc.jpg

 

        006_parliament.thumb.jpg.096c688a8ed1cd7d27cdc7b79949a800.jpg



А ако на някого са му свършили мобилните данни и се намира около НС, може да се включи на аванта в парламентарния WiFi :biggrin: : 

005_parliament.jpg.37604ba523f6019aa5206e3f37560dcb.jpg

  • Харесвам 9
  • Браво 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 11 минути , Фичо каза:

Beat that!  :biggrin:

Звънеца и трибунката в Народното събрание и аз ги имам отметнати. А в зала Георги Кирков с пионерска връзка (за по-младите: също като скаутска, но алено червена) съм поднасял цветя на космонавти (и асоциирани с делото им научни и обществени кадри)

 

  • Харесвам 5
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фичо каза:

Аз пък съм пял с училищния хор на някакъв конкурс в тогавашната зала "Георги Кирков", понастоящем пленарна зала на Народното събрание ... :grin: 

Майка ми скоро ми припомни, че и аз съм пяла като дете в тази зала 🙂

 

Искам да се похваля, че макар и със закъснение, намерих начин да се справя с дискомфорта при носене на маска в жегата. Бях купила като подарък за брат ми ето това мини  вентилаторче за телефон някъде от чужбина, че той си пада по такива изгъзици.

Portable Flexible Xiaomi USB Mini Fan - Electrical Technology

Но се оказа, че буксата на неговит телефон е различна и в крайна сметка остана неизползваемо, някъде в бюрото ми. Тези дни докато разчиствах попаднах на него и взех, че го пробвах на настоящият ми телефон. Много е откачено, но страшно полезно. Събира децата около теб, пъди насекоми и животни 😉 Все едно си носиш мини климатик. Освен че намалява дискомфорта от носене на маска е идеално и за охлаждане при разходка на открито. Щеше да е по-добре да се бях сетила за него още юни, а не септември. Може пък да е знак, че трябва да пътувам към гореща дестинация 😜

 

  • Харесвам 15
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Я дай някакво селфи с това чудо 😀

Какви ли не простотии измислят...

На шапка ще е по-добре, че иначе трябва постоянно да си държиш телефона пред тебе

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, neuromancer каза:

Я дай някакво селфи с това чудо 😀

Какви ли не простотии измислят...

На шапка ще е по-добре, че иначе трябва постоянно да си държиш телефона пред тебе

https://www.amazon.co.uk/The-Solar-Trader-Fan-White/dp/B005FCE798

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, neuromancer каза:

иначе трябва постоянно да си държиш телефона пред тебе

Е, да, това е идеята - цъкаш си на телефона, вентилаторчето те охлажда 🙂

С огъващо се тяло е ( както е показано на малката снимка)и го насочваш накъдето ти е удобно. Мисля, че ще е много полезно по летищата и по време на полет, когато се задушаваш с маската - някак раздвижва въздуха около теб и по-леко дишаш. Май от flying tiger го купих. Ето такъв с USB порт за лаптоп или таблет:

 

https://electronicsknight.com/product/rocketek-creative-usb-fan-flexible-portable-mini-fan-for-power-bank-notebook-computer-summer-gadgets/

 

Rocketek-Creative-USB-Fan-Flexible-Portable-Mini-Fan-For-Power-Bank-Notebook-Computer-Summer-Gadgets-5-100x100.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Браво!

Но го пази, да не "прегори" рано. Щото имам наблюдения за познати, които "юркаха" дечковците си, едни с плуване, други със ски, че един и със скално катерене, но като поотраснаха, бързо им мина мерака. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 43 минути , wiliko каза:

кога е бил финала като ден на къмпинг Космос... браво на Боби железен е ... айде пък догодина Ком -Емине с колелото 😜

5.09 финиширахме ние, имаше и до 7 ми някой. Вечерта се събрахме там. Благодаря, Ком-Емине с колело, като порасне. 🙂

преди 43 минути , Светославов каза:

Браво!

Но го пази, да не "прегори" рано. Щото имам наблюдения за познати, които "юркаха" дечковците си, едни с плуване, други със ски, че един и със скално катерене, но като поотраснаха, бързо им мина мерака. 

Благодаря, то тука е различно, ние се забавляваме, а и аз лично се занимавам с него, не треньори и да го натириш детето друг да го учи. При нас целта е да приключенстваме, не се борим за места, важното е да е интересно и забавно. Като влезе в пубертета ще е друго вече. 🙂

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.