Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

На 24.09.2020 г. в 22:54, Goal & Boss каза:

Добре де, кажи ѝ, че ще летите за Перник.

 

Да се похваля и аз. Имам сериозен повод.

Ония хубавци от Metro cash & carry облъчили жена ми да участва в някаква игра с награди. А тя от своя страна да вземе да участва милата и да спечели!

100 лева суха пара за харчене в българския Букинг!

И сега - радост голяма! Гледаме се с нея просълзени от щастие и се чудим в кой от четирите хотела, които се предлагат в платформата, да ги похарчим стотях лева!

:beach:

Не знаех, че работи вече! Като търся хотел в София (само тук има 4 налични!),ме праща и на едно по-приятно близко място

 

Screenshot_2020-09-27-21-39-57-549_com.android.chrome.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хваля се, завърших и тази година без инциденти най-тежкото и технично Крос-кънтри състезание по планинско колоездене в България, Купа Мургаш 2020 Епик трасето, 11-то издание на въпросното. Участниците бяхме 23-ма мъже, отново нямаше жени и тази година. Това е мъжко състезание, изискващо освен добра физическа подготовка, отлични умения по планинско колоездене и много силен дух поради сложността на терена и голямата денивелация която се набира над 3 км за 75 км. Имаше нови участъци, като организаторите от велоклуб Мамут бяха разчистили две нови пътеки, които са забравени от години. Района около връх Мургаш е много красив, от самия връх се открива невероятна гледка във всички посоки. Вижда се Витоша, Рила, Средна гора и Родопите. Финалното спускане е по изцяло нова пътека от връх Готен. От него се вижда на длъж и на шир цялото Софийско равно поле. Самата пътека е много подходяща и приятна за разходка, началото и тръгва от Бухово и до върха са около 3 - 4 км, препоръчвам я силно. Ходи (кара) се предимно през уникална борова гора, всяко вдишване е с аромат на борова смола и е невероятно. Пътеката е била силно обрасла и с много паднали дървета, но Мамутите са свършили страхотна работа по почистването и, и ще върши работа занапред и на туристите, за което Благодаря. Желявската пътека пък ми е любимата за спускане, също с невероятни гледки и ставаща за пешеходна разходка. Целия район е каменист и с много сипей, но пък много красив, малко познат и няма много хора по него, не е като Витоша. Предлагам ви в следващото видео да се насладите на гледките от прекрасната Стара планина и да видите пътеките, които препоръчвам за еднодневна разходка. Приятно гледане. 🙂

 

 

  • Харесвам 14
  • Браво 26
Връзка към коментар
преди 8 минути , Роца каза:

Лелеее, загледах видеото от състезанието, ама на спускането направо ме побиха тръпки! 😮 Страшно ме впечатли! 

 

Аз се хваля, че днес получих запитване от регионалния съвет на област Нова Аквитания (общо-взето цяла югозападна Франция) дали могат да използват моя снимка на лично приготвен един местен сладкиш за брошурата им, с която представят кулинарните традиции в района.

(почесах си его-то и казах "да" 😉 )

четейки и стигайки до "Нова Аквитания" си казах -> ето както каза мъжът на Роца: сигурно вече Франция и прави предложение да ѝ плаща да рекламира Франция. Близо бях.
Браво, Роца. А, може ли да споделиш снимката или е тайна? 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Канселираха и последната ми по-сериозна резервация, която без друго не смятах да летя. 

 

Вече имам бял лист, но забравям за всичко извън Европа в следващите поне 8-9-10 месеца, или до въвеждането на ваксина. 

 

 

 

  • Харесвам 16
Връзка към коментар
На 1.10.2020 г. в 22:52, Роца каза:

Лелеее, загледах видеото от състезанието, ама на спускането направо ме побиха тръпки! 😮 Страшно ме впечатли! 

 

Кое спускане точно, че са много 😆 Желявската съм я снимал само на цяло, защото ми е любимата, другите откъслечно. Скритото е най-бруталното в момента. Новата Готенска пътека е много приятна, старата беше 99 % бутаема/носаема. 🤣😂 Трябва да се внимава много по тези стръмни сипей, иначе може да влезеш в болница лесно. 😃 Основния проблем е, че има много изкачване и реално си изморен на спусканията, а там се изисква да си в кондиция и свеж, че нещата се случват много бързо и мозъка трябва да обработва информацията светкавично. Но пък 7 хидратина за 9:30 ч. вършат работа. 🙄 Добър тест е за възможностите на планинския колоездач, не е като в парка да си караш, или по шосето. 😉😀

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 9 часа, ven62 каза:

Тази година се подготвих много по-добре за wizzair-ския софийски маратон.

...

Но да не избързвам … Нека мине утрешния ден.

 

:wink:

Сигур, няма да излизаш от къщи:))))))

  • Браво 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 14 часа, ven62 каза:

Тази година се подготвих много по-добре за wizzair-ския софийски маратон.

...

Но да не избързвам … Нека мине утрешния ден.

 

:wink:

Сега чета мароканци са спечелили маратона, та явно подготовката все още не е на нужното ниво 😛 

  • Шок 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, tch каза:

Сега чета мароканци са спечелили маратона, та явно подготовката все още не е на нужното ниво 😛 

Честито за победата, @ven62. Не знаех, че имаш освен синя, ами и мароканска кръв! 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, домосед каза:

Ама то и подготовка ли трябвало 😀

 

Браво! Но да не се заблуждаваме, че човек може да избяга 11км. без подготовка 🙂

преди 4 минути , chandni каза:

@ven62...? Той бяга ОТ маратона, а не НА маратона... :girl_crazy:

Ама някакви луди ако са го гонили 42км. и той ще е пробягал толкова 😄 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 1 час, домосед каза:

Ама то и подготовка ли трябвало 😀

Избяга ли го целия?

На мене са ми достатъчни 10-те* километра, за да се впиша в темата.

Впрочем това е най-хубавото нещо, което Wizzair правят!
Изкупуват си всякакви други грехове, щом поддържат спонсорството на маратона и в година като 2020. Току виж следващия път съм си платил за място до прозореца или някоя друга безсмислена екстра в знак на подкрепа. И без това ми подариха ваучер за 20 евро, което ми покрива регистрацията за маратона.

И медалите са им много хубави!

 

IMG_20201011_124242.thumb.jpg.773c144dee5783f41aed7bf8704e540b.jpg


* 10.750 км бяха 😎

 

 

 

 

Поздравление @домосед.

Чест и почитания, едно е да избягаш 10 км. на 20-30 години, съвсем друго е на 40+-50+.

 

Аз съм си пробягал километрите за няколко живота напред … в казармата.

Сутрин, обед и вечер по 5 км. всеки ден в продължение на 9-10 месеца.

 

От две години "бягам" от маратона, тъй като една година успяха да ме задържат на едно място (в колата) за около 1 час.

Нямам нищо против бягащите … за здраве или не (спорен въпрос). Имам против "организаторите".

 

 

  • Харесвам 6
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 13 часа, домосед каза:

Ама то и подготовка ли трябвало 😀

Избяга ли го целия?

На мене са ми достатъчни 10-те* километра, за да се впиша в темата.

Впрочем това е най-хубавото нещо, което Wizzair правят!
Изкупуват си всякакви други грехове, щом поддържат спонсорството на маратона и в година като 2020. Току виж следващия път съм си платил за място до прозореца или някоя друга безсмислена екстра в знак на подкрепа. И без това ми подариха ваучер за 20 евро, което ми покрива регистрацията за маратона.

И медалите са им много хубави!

 

IMG_20201011_124242.thumb.jpg.773c144dee5783f41aed7bf8704e540b.jpg


* 10.750 км бяха 😎

 

 

 

 

Не знаех, че бягаш 😀 Поздравления !!! Хайде с нас с Боби на 15 Ноември в Пловдив на 21 км, много по-забавно е от Софийския. Тази година го пропуснахме, Боби 2 години подред го бяга. На 8 г. избяга твоята дистанция от 10 км, на 9 г. избяга полумаратона 21 км, тази обаче пропуск, доскуча ни. 🙂 Пловдив е маратон с настроение майна. 😁

  • Харесвам 2
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , bulpa каза:

Хайде, идвайте, ще се съберем агитка за подкрепа 😀

Записани сме още миналата година, ама нали го отмениха от април за ноември, та ако не го отменят сме там. Какво ще пише на плакатите на агитката "Давай, Боби железото !!!" 😂🤣😆

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , Tonyco каза:

Не знаех, че бягаш 😀 Поздравления !!! Хайде с нас с Боби на 15 Ноември в Пловдив на 21 км, много по-забавно е от Софийския. Тази година го пропуснахме, Боби 2 години подред го бяга. На 8 г. избяга твоята дистанция от 10 км, на 9 г. избяга полумаратона 21 км, тази обаче пропуск, доскуча ни. 🙂 Пловдив е маратон с настроение майна. 😁

Може ли и аз … с колата.:wink:

 

Добре де. Ще го чакам Бобчо с водичка на всеки 5 км.:bye:

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , ven62 каза:

Може ли и аз … с колата.:wink:

 

Добре де. Ще го чакам Бобчо с водичка на всеки 5 км.:bye:

Може с каквото желаете, айде ще е щастлив. 😊 На трасето на 21 км сме, че 42 обикаля малко повечко. 😉 В голяма част се засичат двете трасета. Дано не вали сняг само, че ще е весело. 😁

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, домосед каза:

Моята дистанция не се предлага в менюто

 

преди 19 часа, Tonyco каза:

На 8 г. избяга твоята дистанция от 10 км...😁

Ми, щом 8-годишните са я пробягали:)))))))))Може би, за това я няма:))

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   8 магеланци

    • traveler
    • Граф Вронски
    • DaBo
    • Ninkata17
    • Stefanovam
    • Kalina0109
    • Kristian Desev
    • Боян Димитров
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.