Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

И аз искам да се похваля!

 

При все това,че живеем в урбанизирана среда с малко красиви гледки през прозорците,аз всеки ден се радвам на ето тази гледка:

 

DSC_0373-3.jpg.5457081be895fb84db55b9b80caed3e1.jpg

 

По изгрев слънце е невероятно красиво! Тогава ,меката светлина обагря пейзажа в невероятни цветове.

Бузлуджа е  обвита в облаци и не се вижда в момента,иначе при ясно време и тя щеше да е в кадъра.

Щях да публикувам поста си в темата "Стая с гледка",но какво ще правя ако всички вие пожелаете да се полюбувате на тази красота? 😁

Ако все пак някой се престраши,домът ми е отворен за вас.😉

 

Ето и снимка за доказателство,че това се вижда от вкъщи а не от покрива на блока,например.

 

DSC_0371.jpg.3686a58efa4c3b0407dc84284e966402.jpg

 

  • Харесвам 37
  • Браво 5
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не мога да не се похваля с цвета на един от моите карамфили. Мислех, че ще загинат , но са пълни с цветни пъпки и ми е жал да ги оставя на балкона. Ще ги прибера .

 

IMG_20201118_080321.thumb.jpg.039d92d7f53a5ee3f1b3391ecb44d0e7.jpg

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искам да се похваля/оплача , че вчера пробвах шоколад за 35$ с вкус на карамел макиато, подарен от приятели със заръката - в никакъв случай да не изяждам повече от четири блокчета наведнъж  . 
Бих посъветвал всеки любопитен турист/купувач в САЩ на подобен шоколад от местната канабиспродавалница ( dispensary) да се вслуша в съвета , блокчетата въпреки съвсем минимилистичният си вид , имат доста енергиен и “широкоспектърен кик” .

 

Във всички случаи обаче, сутринта жена ви ще ви гледа с особена искрица и широко влюбени очи...

 

041C1ABB-C845-4D6C-AA65-E083EF6E0C5E.jpeg.ff8613a8666ff5f07a8ae073e3677ca9.jpeg
 

E6AA0AA7-9119-498D-A752-84FC0B75E09D.jpeg.81a47073d41750df27800d83e73491d4.jpeg

 

 

 

Весели Празници !

  • Харесвам 3
  • Смея се 14
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , stanislavpp каза:

всеки любопитен турист/купувач в САЩ на подобен шоколад от местната канабиспродавалница

Не разбрах ти колко изяде 😉 . Любопитния турист може ли да изнесе шоколада през граница или не е желателно?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Изядох четири блокчета - много обичам шоколад , но предвид някои мъглЯви моменти  , две блокчета вероятно ще е по-оптимално 🙂 или както е казал Конфуций : less is more.
 

Въпреки , че тревицата и нейните производни ( шоколади , бонбони , кексчета, браунита и т.н.) са легални в повечето щати , на федерално ниво - не са разрешени. Тоест , забранени са при самолети , кораби , фериботи и автобуси. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
преди 58 минути , jul каза:

Похвалвам се със стабилно количество антитела срещу ковид. Не че ще спрем да си мием ръцете, но ще дишам малко по-спокойно (поне за някой месец). 

Боледувахте ли или са коледен подарък?

Връзка към коментар

Дядо коледа ми донесе авансово "Дрони" та преминавам в нова фаза на приключенско/магеланското заснемане. 😁 Вече ще има и друг ъгъл в снимките и видеата. DJI Mavic mini е модела и тежи 249 гр, много лесен за носене и употреба. Мятам го в раницата и ще мога с колелото да го разкарвам на невероятни места. Също отговаря на международните регулации за полети, та ще мога на доста места в чужбина да го ползвам без допълнителни разрешителни. Качеството на снимките и видеото е повече от задоволително като за аматьорско изпълнение. Ето и първото видео от вчера.

 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
  • Браво 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, Травеолани каза:

Да споделя с вас тази карта на света - гоблен

Би ли споделила какви са размерите и откъде си купила схемата?

Прекрасна е!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , Mary каза:

Би ли споделила какви са размерите и откъде си купила схемата?

Прекрасна е!

Благодаря, Мери :). Схемата е от списание Cross Stitcher, броят за юни 2017. Купих списанието от сайта www.zinio.com

 

преди 34 минути , Тони каза:

Страхотна е! @Травеолани

Благодаря, Тони 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз да се охваля с подаръка, който онзи ден получих от мама Природа. 

Отидох за нещо си в селското ни къщенце  и на двора ме посрещнаха няколко "гнезда" полски печурки. От къде са се пръкнали...

Та снощи сладко си ги хапнахме.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 6 часа, Травеолани каза:

Да споделя с вас тази карта на света - гоблен, която завърших вчера и съм много щастлива! Започнах я през август 2017 и най-вероятно щях да я завърша по-рано, ако не шиех още 4-5 неща едновременно.

За стаята на децата е 🙂

 

1857D472-E11D-4950-8E09-B2D148E03E00.thumb.jpeg.122c5d2e985b9bbb896efb3bbda24285.jpeg

Уникален гоблен !!! Много ме впечатли !!! Бившата ми жена шиеше докато беше бременна преди повече от 10 г. Имахме една програма на компютъра, която от снимка ти прави схемите за гоблена и ти дава конците. Тогава ми уши любимия мотор, стана толкова добре, че някой хора от далеч казват, че е снимка. Още ми е в спалнята в рамка. 😀

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 5 часа, Травеолани каза:

Благодаря, Мери :). Схемата е от списание Cross Stitcher, броят за юни 2017. Купих списанието от сайта www.zinio.com

По дадените жокери не успях да открия схема.

Ако някой случайно е открил този гоблен, моля да даде линк.

Връзка към коментар

Да се похваля, че във вчерашния неделен ден с Боби и "Дрони" успяхме да намерим още един мистери геокеш от серията изоставените структури на България - Тунел Кашана.  Преди време бях пуснал снимки от същата серия, когато се катерих по един стълб на изоставения лифт Ледника. Този път имаше пак елементи на екстремизъм, но не чак толкова, а и "Железото" участваше активно. Успяхме и да заснемем много добри кадри, въпреки, че нямаше слънце. Който познае водопада в края на видеото печели бонбонче... 😁😁😁 Приятно мистериозно/магеланско гледане.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Tonyco каза:

Уникален гоблен !!! Много ме впечатли !!! Бившата ми жена шиеше докато беше бременна преди повече от 10 г. Имахме една програма на компютъра, която от снимка ти прави схемите за гоблена и ти дава конците. Тогава ми уши любимия мотор, стана толкова добре, че някой хора от далеч казват, че е снимка. Още ми е в спалнята в рамка. 😀

Благодаря ти :). Ха ха, и аз съм шила за мъжа ми едно малко гобленче - логото на любимия му футболен отбор Милан. Той иначе почти не се интересува от това ми хоби, но като поиска да ушия схемата отиде до магазина да купи конците и постоянно питаше кога ще е готов. Готовото гобленче си сложи в спалнята до главата ха ха 🙂

 

F28AEB5E-5190-485F-9C2C-8A441A412D67.jpeg.219cbcfb5c5465f3896130ec648383f4.jpeg

  • Харесвам 4
  • Браво 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.