Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Mary каза:

По дадените жокери не успях да открия схема.

Ако някой случайно е открил този гоблен, моля да даде линк.

Mary, схемата е част от списание, отделно не се разпространява. От сайта, който пуснах, може да се купи цялото списание като пдф формат. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че днес най накрая благополучно гърците върнаха парите от депозита за хотела ни. Ако си спомняте бях споделила че бяхме група и бяха си дръпнали 9000 и отгоре €, издадоха ни ваучери но понеже не се знае догодина дали ще сме същата компания си поискахме обратно сумата. От 3.08. та до днес! Ура!!!!!!!!

  • Харесвам 11
  • Шок 1
  • Браво 14
Връзка към коментар
преди 2 часа, Svetulche каза:

@Травеолани а сърцето на мястото на България по схемата ли е или е твой принос? 🥰

Прекрасно е!

Аз го добавих, не е по схемата 🙂

  • Харесвам 6
  • Браво 7
Връзка към коментар
В момента, домосед каза:

Забравих да питам, това случи ли се?

Не разбира се. 🤣😂😆 Само виртуално, за който желае. Аз обаче не съм от тези желаещи и си поисках парите обратно, та ги върнаха, но без парите за тениските, които пък изпратиха по куриер и сега с Боби си имаме тениски за спомен от нетичания маратон. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Травеолани каза:

Благодаря ти :). Ха ха, и аз съм шила за мъжа ми едно малко гобленче - логото на любимия му футболен отбор Милан. Той иначе почти не се интересува от това ми хоби, но като поиска да ушия схемата отиде до магазина да купи конците и постоянно питаше кога ще е готов. Готовото гобленче си сложи в спалнята до главата ха ха 🙂

 

F28AEB5E-5190-485F-9C2C-8A441A412D67.jpeg.219cbcfb5c5465f3896130ec648383f4.jpeg

Ето го гоблена как изглежда

20201215_143656.thumb.jpg.c99b48018bf420305bd655ba79d0afd3.jpg

 

Ето и оригинала на снимката от която е правен:

 

P1030722.jpg.1f185fc2e1e1f06ef1b7fcbb60e32091.jpg

 

С тази машина имам доста невероятни спомени, и смятам, че това е моторЪт на моторите предвид богатия опит който имам. 😁 Въпреки, че го замених с по-нов модел и друг тип, този си остава най-невероятната машина, която съм карал, толкова послушен и прощаващ грешки друг няма. 😃

  • Харесвам 8
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 52 минути , Tonyco каза:

Ето го гоблена как изглежда

20201215_143656.thumb.jpg.c99b48018bf420305bd655ba79d0afd3.jpg

 

Ето и оригинала на снимката от която е правен:

 

P1030722.jpg.1f185fc2e1e1f06ef1b7fcbb60e32091.jpg

 

С тази машина имам доста невероятни спомени, и смятам, че това е моторЪт на моторите предвид богатия опит който имам. 😁 Въпреки, че го замених с по-нов модел и друг тип, този си остава най-невероятната машина, която съм карал, толкова послушен и прощаващ грешки друг няма. 😃

Pan European е наистина корава машина, карал съм такава преди много години. Увековечаването на гоблен ми е малко хардкор вече... 🙂 Ама щом те влече. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , SLX каза:

Pan European е наистина корава машина, карал съм такава преди много години. Увековечаването на гоблен ми е малко хардкор вече... 🙂 Ама щом те влече. 

Е чак пък Хардкор. 🤣😂 Машина си беше да, карал съм я на такива невероятни места. Някъде 60 - 70 000 км имам на него. Помня веднъж пред едно Фантастико едни лапетии, как възкликнаха "Я какъв голям скутер" 😆😆😆

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 14.12.2020 г. в 7:53, Травеолани каза:

Да споделя с вас тази карта на света - гоблен, която завърших вчера и съм много щастлива! Започнах я през август 2017 и най-вероятно щях да я завърша по-рано, ако не шиех още 4-5 неща едновременно.

За стаята на децата е 🙂

1857D472-E11D-4950-8E09-B2D148E03E00.thumb.jpeg.122c5d2e985b9bbb896efb3bbda24285.jpeg

Браво! :smile3:
Аз да си призная, хич не обичам гоблени, да не кажа и по-силна дума :grin:, обаче това определено стои много приятно - хубави цветове, фигури и композиция, тематиката е готина и освен това... аве  не мога точно да го обясня, обаче някак не ми прилича на гоблен! :grin:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фил каза:

Браво! :smile3:
Аз да си призная, хич не обичам гоблени, да не кажа и по-силна дума :grin:, обаче това определено стои много приятно - хубави цветове, фигури и композиция, тематиката е готина и освен това... аве  не мога точно да го обясня, обаче някак не ми прилича на гоблен! :grin:

Благодаря ти :). Идвайки от човек, който не си пада по гоблени, тежи още повече :). 

Иначе те разбирам напълно, ако представата ти за гоблени се формира от това, което се шие в нашия край на света - гоблени-картини с пейзажи, воденици, икони, коне... Аз съм изцяло повлияна, от стила в Северна Америка и Западна Европа - по-малки гоблени в “наивен” стил, които приличат на рисунки и лично аз винаги си избирам нещо, което е свързано с пътуване - град, географска карта :).

 

@jungfraujoch Благодаря ти 🙂

 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 14.12.2020 г. в 9:09, Mary каза:

Би ли споделила какви са размерите и откъде си купила схемата?

Прекрасна е!

Привет, ето линк https://www.ebay.co.uk/itm/Cross-stitcher-magazines-June-2017-/392975022601?_trksid=p2349624.m46890.I49292

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да се похваля, че хванах уникалното време за дронско видео. Доста мистично се получи в облаците и мъглата. Полет над Клисурския манастир Банкя, инджой. 😁

 

 

  • Харесвам 15
  • Браво 9
Връзка към коментар

И аз да се похваля!След половингодишни мъки и писане на имейли със съпорта,многократни деинсталирания и нови инсталирания,още десетки "магични линкове" и т.н.,вече си ползвам без проблем картата Curve!

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Tonyco каза:

Полет над Клисурския манастир

Благодаря много! Беше истинско удоволствие да гледам този птичи поглед на нещата. Много, много ми хареса! 😀

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, Tonyco каза:

Полет над Клисурския манастир Банкя, инджой. 😁

 

 

Благодаря - много въздействащо видео! Адмирации и за озвучението. 

 

Има нещо метафорично в кадрите с количката 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, дядо Пепи каза:

Благодаря много! Беше истинско удоволствие да гледам този птичи поглед на нещата. Много, много ми хареса! 😀

 

Преди 1 час, MCC каза:

Благодаря - много въздействащо видео! Адмирации и за озвучението. 

 

Има нещо метафорично в кадрите с количката 🙂

Радвам се, че ви харесва. 😀 Първоначалната идея беше да караме на пистата за такива колички при хиподрума в Банкя, и да снимаме там, но се оказа, че са я развалили преди 6 м. Това пък роди идеята да идем на Клисурския и уцелихме безветрие и мъгла и се получи това, което видяхте. Един вид на късмет стана всичко. 😀 Идеята с количката е, че слизам долу на земята и после пак в небесата и т.н. такива творчески идей в главата ми. 😁

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Хваля се, че преборих Ковида или поне така си мисля. 🤣😂 Вече имам обоняние и направих първото сериозно каране и тичане през уикенда. Завъртяхме с колелата един хубав, но много мъглив маршрут из Средногорието 67 км с 1000 D+ за проба на системата. 🚵‍♀️😃 Метнах в раницата "Дрони" и въпреки мъгела успях да заснема малко из средногорските китни селца Бенковски, Петрич и Байлово. Качихме се до параклиса на с. Чавдар, но беше много мъгливо и освен, че ми се обледениха пропелерите на дрона друго не се получи. Минахме през хвостохранилището на мината в Челопеч и през една гора, принципно е забранено там, 😁 но охраната в тази мъгла не може да ни види, че минаваме. Релаксиращи кадри от Средна гора предлагам в следващото кратко видео.

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Tonyco, страхотно е станало видеото от манастира. Докато гледах се сетих за две видеа на едно момче, азербайджанец, на руски са, ходи по необичайни места и снима с дрон, страшна красота.

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Deskar каза:

Tonyco, страхотно е станало видеото от манастира. Докато гледах се сетих за две видеа на едно момче, азербайджанец, на руски са, ходи по необичайни места и снима с дрон, страшна красота.

 

 

 

 

Благодаря !

Хвърлих едно око на видеата, но ще ги изгледам подробно. На някой от местата в неговите видеа съм бил. Турция съм я обикалял на длъж и на шир и на много невероятни места, но нямах дрон тогава. 😆 Пак имам яки клипове де, все от малко посещавани места. Само да махнат карантината и да отворят границите и паля кемпъра с дронове, монове и т.н. Много ми се развалиха плановете за 2020, трябваше повече на изток да се пътува, но ... има време. Сега тренирам тука да съм готов. 🤣😂 Имам някакво съмнение обаче, че нещата в световен мащаб скоро няма да се върнат в предишното си положение. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дядо Коледа и едно елфче минаха през нашия комплекс днес 🙂. И за късмет, час преди това, заваля сняг! Няма да се учудя, ако това е единствения сняг за сезона 🙂

 

E9CD70AD-1BC7-4BA1-B053-9BE79477F5A7.jpeg.8bfdf6e92eadd16e846fad3b49a34042.jpeg

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.