Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 1 час, Eva eva каза:

От известно време си търся термо бельо за моите преходи в планината и все попадам на някакви сайтове, в които цените започват от 70 лв. само за едното. Най-сетне попаднах на сайт за бг бельо, някаква русенска фирма, в който цените са супер, комплектът е малко над 20 лв. Даже си поръчах и цикламена пижама за невероятната сума от 8.45 лв. 🙂 

Може ли да споделиш инфо за сайта. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, Eva eva каза:

От известно време си търся термо бельо за моите преходи в планината и все попадам на някакви сайтове, в които цените започват от 70 лв. само за едното. Най-сетне попаднах на сайт за бг бельо, някаква русенска фирма, в който цените са супер, комплектът е малко над 20 лв. Даже си поръчах и цикламена пижама за невероятната сума от 8.45 лв. 🙂 

Термо бельото е скъпо. Преди 15 и повече години си купих първия чифт. Горно и долно 60 лв по онова време българско на Bars http://www.barsbg.com Много години активно използване с мотора и аз и бившата ми жена. Слагахме го под кожените екипи и зиме и лете и ефекта е доста добър. Даже установих, че ако го облечеш на чисто голо без долни гащи даже е много по- удобно за дълги преходи с мотора, особено в жегите. После поръчахме по още един комплект от Англия, беше на промоция на Campri, и в последствие за един рожден ден ми подариха 3-ти чифт Лидълско. От както почнах да спортувам активно всичките ги нося, особено горните. В студеното време тичам или карам колело само с термобельо, както и на зимните преходи. Пера го често, тъй като след едно тичане и вече е за пране. На това най-старото леко са на язви крайщата на ръкавите, иначе е здраво и си го ползвам още. Най-удобно ми е обаче лидълското, иначе за изолация не съм намерил разлика между трите вида. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз отдавна не съм се появявала във форума, но идвам да се похваля че ми се роди момче, което вече е на 5 месеца и почвам да следя темите за почивка с бебета. 🙂

  • Харесвам 20
  • Браво 18
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , Vyara каза:

Аз отдавна не съм се появявала във форума, но идвам да се похваля че ми се роди момче, което вече е на 5 месеца и почвам да следя темите за почивка с бебета. 🙂

Честито! ❤️ 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мислех да пиша за термо бельото в темата с оплакванията, но сега да взема повод.

 

Забелязвам, че има "девойки", които се разхождат по софийските улици точно по термобельо. То, вярно, че е шарено (често пъти) и с различни десени на дупето и по бедрата, но все пак е ... бельо.

Следващия път като видя някоя такава "софианка" ще я питам колко струва и от къде си го е купила (но ако съм без жена ми...)

:wink::biggrin:

  • Харесвам 2
  • Шок 2
  • Смея се 17
Връзка към коментар
преди 31 минути , ven62 каза:

Следващия път като видя някоя такава "софианка" ще я питам колко струва и от къде си го е купила (но ако съм без жена ми...)

Палавник! :biggrin:

  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 7 часа, Vyara каза:

Аз отдавна не съм се появявала във форума, но идвам да се похваля че ми се роди момче, което вече е на 5 месеца и почвам да следя темите за почивка с бебета. 🙂

Честито! Най-хубавото в живота събитие!

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Vyara каза:

Аз отдавна не съм се появявала във форума, но идвам да се похваля че ми се роди момче, което вече е на 5 месеца и почвам да следя темите за почивка с бебета. 🙂

Честито, да сте живи и здрави!

Anne Geddes | Fotos bebes, Fotografías de bebés recién nacidos, Papel tapiz  de bebé

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 22 часа, ven62 каза:

Мислех да пиша за термо бельото в темата с оплакванията, но сега да взема повод.

 

Забелязвам, че има "девойки", които се разхождат по софийските улици точно по термобельо. То, вярно, че е шарено (често пъти) и с различни десени на дупето и по бедрата, но все пак е ... бельо.

Следващия път като видя някоя такава "софианка" ще я питам колко струва и от къде си го е купила (но ако съм без жена ми...)

:wink::biggrin:

Вен, това не е термобельо, а дълъг клин. И аз с такова бягам и карам колело зимата, внимавай да не ме объркаш с някоя девойка, че и моето дупе е стегнато. 😜🤣🤣🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 22 минути , Tonyco каза:

Вен, това не е термобельо, а дълъг клин. И аз с такова бягам и карам колело зимата, внимавай да не ме объркаш с някоя девойка, че и моето дупе е стегнато. 😜🤣🤣🤣

Следващия път ще снимам. 

...

Мъж с клин:biggrin:. Сещам се за Мик Джагър и свръх тесните му джинси - "Това е моя отговор на момичетата с къси поли"

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 10 минути , ven62 каза:

Следващия път ще снимам. 

...

Мъж с клин:biggrin:. Сещам се за Мик Джагър и свръх тесните му джинси - "Това е моя отговор на момичетата с къси поли"

Налага се, спорта иска жертви  ! 😆😅 Малко като момички изглеждаме с тея клинове, ама няма начин, с най-малко съпротивление се движат краката така. 😄 Когато карам колело по-родължително на -7, -2 слагам термо бельо под клина, че иначе мръзнат мускулите и болят после яко. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте  🙂 

Реших и аз да пиша в тази тема. 

От 15.12.2020 смених работодателя и работя в едно училище в София, кв. "Младост" по моята основна специалност - учител по английски език.

Условията са добри - на 1.5 щат съм, преподавам на 8 и 11 клас, учениците имат желание за учене.

Малко трудно предприех такава стъпка, но след  5  участия в измислени конкурси за работа в Сандански, Петрич и Благоевград реших, че е време за промяна.

 

  • Харесвам 32
  • Браво 17
Връзка към коментар
преди 10 часа, Bozhidar1978 каза:

Здравейте  🙂 

Реших и аз да пиша в тази тема. 

От 15.12.2020 смених работодателя и работя в едно училище в София, кв. "Младост" по моята основна специалност - учител по английски език.

Условията са добри - на 1.5 щат съм, преподавам на 8 и 11 клас, учениците имат желание за учене.

Малко трудно предприех такава стъпка, но след  5  участия в измислени конкурси за работа в Сандански, Петрич и Благоевград реших, че е време за промяна.

 

Честито, пожелавам ти успех! Дано и занапред, всичко да е както ти харесва!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, Bozhidar1978 каза:

Здравейте  🙂 

Реших и аз да пиша в тази тема. 

От 15.12.2020 смених работодателя и работя в едно училище в София, кв. "Младост" по моята основна специалност - учител по английски език.

Условията са добри - на 1.5 щат съм, преподавам на 8 и 11 клас, учениците имат желание за учене.

Малко трудно предприех такава стъпка, но след  5  участия в измислени конкурси за работа в Сандански, Петрич и Благоевград реших, че е време за промяна.

 

Да си учител е призвание !!! Браво и успех в новото начинание. 😃

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 10 часа, Bozhidar1978 каза:

Здравейте  🙂 

Реших и аз да пиша в тази тема. 

От 15.12.2020 смених работодателя и работя в едно училище в София, кв. "Младост" по моята основна специалност - учител по английски език.

Условията са добри - на 1.5 щат съм, преподавам на 8 и 11 клас, учениците имат желание за учене.

Малко трудно предприех такава стъпка, но след  5  участия в измислени конкурси за работа в Сандански, Петрич и Благоевград реших, че е време за промяна.

 

Поздравления.

Да си учител не е лесно.

 

Едно време поне те и лекарите се ползваха с полагащото им се уважение в обществото.

Спомням си, че като видех учителката си на улицата, минавах на другия тротоар от уважение и притеснение, че ще ме заговори. Такъв респект изпитвах.

Пожелавам ти и при теб някой ден да е така.

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 11 часа, Bozhidar1978 каза:

Здравейте  🙂 

Реших и аз да пиша в тази тема. 

От 15.12.2020 смених работодателя и работя в едно училище в София, кв. "Младост" по моята основна специалност - учител по английски език.

Условията са добри - на 1.5 щат съм, преподавам на 8 и 11 клас, учениците имат желание за учене.

Малко трудно предприех такава стъпка, но след  5  участия в измислени конкурси за работа в Сандански, Петрич и Благоевград реших, че е време за промяна.

 

Успех че с големите ученици не си е работа

Частни уроци за ученици даваш ли 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 12 часа, Bozhidar1978 каза:

Здравейте  🙂 

Реших и аз да пиша в тази тема. 

Честито и браво! :smile3: Благородна професия, по-точно - призвание. 
А, това, което си споменал:
 

Цитат

учениците имат желание за учене.

също е много радващо! :yes:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 час, ven62 каза:

Поздравления.

Да си учител не е лесно.

 

Едно време поне те и лекарите се ползваха с полагащото им се уважение в обществото.

Спомням си, че като видех учителката си на улицата, минавах на другия тротоар от уважение и притеснение, че ще ме заговори. Такъв респект изпитвах.

Пожелавам ти и при теб някой ден да е така.

 

Абе, да ти кажа, зависи си от човека. На внучката ми в Лиляната, е класен г-н Даскалов. Ако знаеш, само, какъв респект и уважение, как го слушат и го харесват. А той, хич не е лесен - много  строг, но справедлив и децата, това  го оценяват. Хем, сега са в 7-ми клас, тийнове и някои от учителите се жалват. Например, даскалицата по английски - нямат и хич, никакво уважение. Защо: на тест, има написано накрая- 100 точки, отличен, 80 - мн добър и т.н. Прави детето 96 точки и оценката е 5.

Давам произволно измислен пример. И разни други от тоя род. Децата това го смятат за несправедливо, смятат, че не е достатъчно подготвена и оттам - проблеми и с отношение, и с дисциплина.

Няма да забравя, как, в началото на 5-ти клас, внучката веднъж се прибира и ме пита, кой е Бай Ганьо, щото, господин Даскалов го е споменал. Той е литератор. Веднага отидохме на книжарницата и купихме 3 броя , за нея и двете и приятелки и до следващия час по литература, го бяха изчели. Следващия път, им подметне за нещо друго друго - намират и прочитат. И това, без да ги кара. Авторитетът на учителя е много, много важен.

  • Харесвам 19
Връзка към коментар
На 1.02.2021 г. в 10:14, Vyara каза:

Аз отдавна не съм се появявала във форума, но идвам да се похваля че ми се роди момче, което вече е на 5 месеца и почвам да следя темите за почивка с бебета. 🙂

Честито! 😊

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вчера врътнахме с двама приятели едно маршрутче до звучното с. Селянин 😅 из Софийското равно поле 124 км с 975 м D+, колко да е равно това поле с почти 1 км положителна денивелация. 🤣

 

viber_image_2021-02-04_17-48-48.jpg.8241b41ba01cc301f02144c2cb89943a.jpg

 

Хората обаче са сложили ударението на Я-то и се произнася по-меко. 😇

 

GOPR2162_1612452588092.JPG.d41cf525df29362503cf271514bd4afc.JPG

 

Попътно в с. Байлово мернахме и тази оФца. 🇧🇬

 

GOPR2170_1612452588092.JPG.18825c196b9c7e8c8528826c29dd7d11.JPG

 

И два готини графита, този е в с. Голема Раковица

 

20210204_175156.jpg.730a7e131fd675aecb2b3307b0f4bcb9.jpg

 

А този в с. Априлово

 

20210204_175032.jpg.c7ba4d34716f5cfe06aeffd746cd8ebd.jpg

 

Събрах материал и за 2 мин забавно клипче, момчетата стават за актьори 😀 Enjoy. 

 

 

  • Харесвам 14
  • Браво 3
Връзка към коментар

Уикенда предвид пролетното време през февруари реших да си спретна микро приключение, Вело обиколка на Същинска Средна гора с нощувка в с. Баня на минерален басейн. Ще пусна отделна тема, когато съм готов с материала. Хваля се с това, че хванах невероятен залез от яз. Домлян. На този етап пускам само една снимка.

 

DJI_0542-3.jpg.bf2e5bd173a72dde16e3f0244755853a.jpg

  • Харесвам 17
  • Браво 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.