Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 6 часа, AlexandraKo каза:

Хехе, докат стигнеш по великост @Tonycoи Лили, бая трябва да потърчиш!😜

Забравяш, че Тъмният Лорд още в Епизод 3 остана без крака. Не омаловажавай постиженията Му! 😄 

 

По тоз повод 😉 

everest.jpg.75be667b833e77950a3fcbb02f248013.jpg

  • Харесвам 3
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 5 часа, Брани каза:

Май ме бъркаш с онзи, дето си обува боксерките над панталона ...

https://www.twilight-zone.nl/WebRoot/Pins/Shops/Twilightzone/5DE8/E6F3/69C3/3EF7/AB76/0A0C/05BA/7B19/SS100224_0_ml.jpg

Поднасям искрените си извинения.

 

Нали под каската нямаш и такава лимба. 

:biggrin:

  • Смея се 9
Връзка към коментар

Движение под всякаква форма, а движението е здраве !!! 

@БраниНяколко години участвах в един бегачески отбор The Jedi, като бях Master Yoda, даже още си пазя тениската с надписа. 😁 Лошото е, че в този отбор бяхме ограничени да участваме в едни и същи мероприятия година след година и то кратки дистанции до 15 км, та напуснах и май ще минавам към тъмната страна. 😆😂

 

Иначе получих изненада от мой фен на сайта ми. 😁

head.jpg.49a539ca0a45462f9e508906b8449137.jpg

  • Харесвам 10
  • Браво 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

А пък днес, получих най-най-красивите чашки:)))

Ама, да си траете, ще бъдат изненада за Сър Антъни, за Великден. Една девойка ги прави и едвам се вредих, точно за този модел:

 

F6533C3D-2305-489E-930F-C0C3FA7E48D8.jpeg.a1b9c3e26d8f11c311b60ba8e0bc5fdb.jpeg
 

8BF9EFF6-F7BC-4E70-A860-C7B8F99AE0FC.jpeg.3f45336d4495529d637e6d130f04a9f8.jpeg

 

0BADD83E-8D76-41D0-935D-8FCF0EADC1E1.jpeg.e8c84374ea2251220c8aed4186732824.jpeg

  • Харесвам 18
  • Браво 15
Връзка към коментар
Преди 1 час, darinamarinova каза:

Баба ми утре става на 100 г. Днес каза, че цял ден размишлявала колко бързо са минали като за един миг. 🙂 🥰

Да ти е жива и здрава!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@Дани Магелани @jul Мерси, мерси. Може би трябва да се спомене, че тя също някога е била магеланка - заради работата на дядо ми е обиколила цяла Европа и половин Азия. Една от любимите й истории е как на полет от Русия за Ташкент през 60те години в самолета се качила една бабичка с жива коза (даже съм водила приятели да я видят бабето на живо, за да потвърди историята). През 70те години оставила дядо ми и децата (тогава 20+-годишни) и близо месец обикаляла на екскурзия в Европа с други жени от "Комитета на жените". Има 9 години трудов стаж и досега твърди, че с работа една жена само си похабява времето. 😄  Въпреки че е уж е била домакиня, за 44 години брак с дядо ми нито веднъж не е ставала да му прави сутрин кафе и закуска, "защото сънят е много ценен" 😄

 

 

 

 

  • Харесвам 20
  • Благодаря 1
  • Браво 10
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, darinamarinova каза:

Баба ми утре става на 100 г. Днес каза, че цял ден размишлявала колко бързо са минали като за един миг. 🙂 🥰

Много я разбирам:))

” Човешкият живот, погледнат, от началото към края, изглежда дълъг. Но погледнат от края, към началото, изглежда кратък”:((

И Оскар Уайлд мисли като нас..:)

Да е жива и здрава!

  • Харесвам 17
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , darinamarinova каза:

Има 9 години трудов стаж и досега твърди, че с работа една жена само си похабява времето. 😄 

Ама много е права да ти кажа , ама ние ... зор .. еманципирани да сме 🙈

Жива и здрава да ви е!

  • Смея се 3
Връзка към коментар

@funny Абсолютно 🙂 А е била медицинска сестра все пак, уж би трябвало да й е признание, но тя казвала, че "то само болни хора, какво да ти липсва тая работа". 😄 Трябва да се отбележи, че на 94-95 г все още имаше ухажори, които да й носят цветя и да я водят на сладкарница. На въпроса "черпят ли те" - "естествено, да няма харча мои си пари" 

  • Харесвам 5
  • Браво 2
  • Смея се 18
Връзка към коментар
преди 1 час, darinamarinova каза:

Баба ми утре става на 100 г. Днес каза, че цял ден размишлявала колко бързо са минали като за един миг. 🙂 🥰

Да ти е жива и здрава още дълги години! 😊

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 39 минути , darinamarinova каза:

@funny Абсолютно 🙂 А е била медицинска сестра все пак, уж би трябвало да й е признание, но тя казвала, че "то само болни хора, какво да ти липсва тая работа". 😄 Трябва да се отбележи, че на 94-95 г все още имаше ухажори, които да й носят цветя и да я водят на сладкарница. На въпроса "черпят ли те" - "естествено, да няма харча мои си пари" 

А някак да регистрираме баба във форума...,  Да ни разказва какво е било магеланстването на времето.... ( а и други ценни уроци има като гледам)  :yes:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

@funny За съжаление доста организирано - имало е организирани екскурзии от Балкантурист, както казах по-горе - по линия на Комитета на жените (каквото и да е правел тоя комитет по-точно). Тя обича много операта и дори е пътувала по цяла България да ходи на опера. Преди няколко години като разбра, че ще ходя в Милано и ми вика - А взе ли си билети за операта? - Обяснявам й, че не сме взели. - И тя вика: Е, с толкова прости хора ли ще ходиш или и теб не те влече? 😄 😄😄

@Izabela Него не го познавам за съжаление (но преди 15тина години беше казала, че може би е трябвало да се ожени за 2ри път-останала е вдовица на 67г, защото още имала какво да даде от себе си 😄 ),но и 2мата са имали невероятно чувство за хумор и много силна любов - дядо ми я е ухажвал 3 г преди да се оженят, което е доста сериозно ухажване за тяхното време. Може би е от поколенията, но една от историите, които е разказвала и пред него, и нас е как за толкова години заедно само 1 път й ударил шамар и то - в Москва (сигурно е от поколенията, защото аз не бих разказвала така весело мъжът ми да ме удари). Те били за първи път там и колко хубаво било, обаче една рускиня с червени нокти се лепнала за дядо ми и 2мата само ходели да пушат (баба ми не е пушила никога). И тя затова му скрила цигарите, скарали се в стаята, той й ударил шамар и тя му хвърлила цигарите и му казала да ходи да се трови. 😄 Изводът, който тя ми каза: затова да знаеш никога не крий цигарите на мъжа си. 😄

Като добавим, че не я е срам да говори за секс също. Даже понякога шокира майка ми (която й е снаха) и баба ми я е рязала с мнението "ти си много чувствителна, нали 2 деца имаш" 

 

 

  • Харесвам 8
  • Браво 3
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 7 часа, darinamarinova каза:

За съжаление доста организирано - имало е организирани екскурзии от Балкантурист, както казах по-горе - по линия на Комитета на жените (каквото и да е правел тоя комитет по-точно). 

Честит рожден ден на баба ти! 
Междудругото моята баба също ми е разказвала, че е ходила на организирани екскурзии с автобус. Доколото помня из източния блок - Словакия, Полша, Унгария, може и други държави да е имало и за около 2-3 седмици. Един път като се върнала и разказвала на дядо ми, много ентусиазирано. Той решил че иска и той да отиде заедно с нея, та на същата екскурзия два пъти. 
 

Баба ми също щеше да е на 100 г сега, рожденният ѝ ден беше декември. Тя почина преди 10 години :(. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@darinamarinova, поздрави баба си от името на целия форум! :give_rose:

Да бъде здрава, щастлива и все така духовита!

А ти си записвай историите ѝ, че след години да ги прилагаш на практика. :wink:

 

bascuas_after 100 years association enters a new phase_39x22-1.jpg

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.