Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 часа, jungfraujoch каза:

Ами и аз да се похваля-пролет е,Великден наближава и коледничето цъфти.

FB_IMG_1619011770207.jpg

FB_IMG_1619011776386.jpg

FB_IMG_1619011781769.jpg

Коледничето, нещо се е объркало:(((( Нали трябва да цъфти по Коледа, когато в родината на кактусите е лято, пък тука - зима.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 минути , AlexandraKo каза:

Коледничето, нещо се е объркало:(((( Нали трябва да цъфти по Коледа, когато в родината на кактусите е лято, пък тука - зима.

И на колежката се е объркало и цъфти.

Не помня друга година дали е било така,но вече нищо не ме учудва.Нито в хората,нито в природата.В интересно време живеем. 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 3 минути , Coo каза:

В детството ми всичките ми баби имаха "коледничета" и нито едно не цъфтеше по Коледа 🙂

В пустинята , през декември е разгарът на лятото и то тогава цъфти. Тука се е побългарило и не ще да цъфти на студено:)))))Чака да пекне:)))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не смея да сложа саксиите с мушкатата на балкона. Първо, още ми се струва студено по нощите. Второ, миналата година във всичките ми саксии се бяха заселили миризливки, които се "събудиха" от топлината у дома и голяма война водих с тях. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Lyubina каза:

Не смея да сложа саксиите с мушкатата на балкона. Първо, още ми се струва студено по нощите. Второ, миналата година във всичките ми саксии се бяха заселили миризливки, които се "събудиха" от топлината у дома и голяма война водих с тях. 

Студено е още. Мъжът ми си забрави саксията с босилек една нощ и студът доста го опърли... Не знам дали ще оцелее.

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , chandni каза:

Студено е още. Мъжът ми си забрави саксията с босилек една нощ и студът доста го опърли... Не знам дали ще оцелее.

Горкият човек! :shok:

  • Смея се 15
Връзка към коментар

"Новото нормално" във форума:

0т 10-те най-активни теми 1 е за цветя, 1 за готвене, 2 за ковид и една за биткойни.

Е---ти нормалното. Отивам да се гръмна.

:dash1:

...

Не! Реших да живея ... утре си купувам игли за плетене.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 26
Връзка към коментар
преди 10 минути , ven62 каза:

утре си купувам игли за плетене.

Добре че ми напомни, от студентските си години не съм хващала кукички за плетене. Ще трябва да си намеря и подходящи конци за една кука (леле, забравила съм как се наричат). 

Или пък да потърся ленена панама? 

Ако го направя, домашните ми сигурно ще поискат някакво идентифициране (ДНК напр.), за да се убедят, че не са ме подменили. 🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 44 минути , ven62 каза:

0т 10-те най-активни теми 1 е за цветя, 1 за готвене, 2 за ковид и една за биткойни.

Точно мислех да пускам една за градски велосипедизъм и маратони

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , домосед каза:

Точно мислех да пускам една за градски велосипедизъм и маратони

Ооо не. Като ще правим "мамите 2 " трябва да е достойно :

- жени плюят мъжете си

- мъже си говорят за жени ( ама чужди) ...

ей такива теми мисли :biggrin:

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 53 минути , ven62 каза:

"Новото нормално" във форума:

0т 10-те най-активни теми 1 е за цветя, 1 за готвене, 2 за ковид и една за биткойни.

Е---ти нормалното. Отивам да се гръмна.

:dash1:

...

Не! Реших да живея ... утре си купувам игли за плетене.

Май няма за риболов😁

  • Харесвам 3
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 6 часа, Lyubina каза:

Добре че ми напомни, от студентските си години не съм хващала кукички за плетене. Ще трябва да си намеря и подходящи конци за една кука (леле, забравила съм как се наричат). 

Или пък да потърся ленена панама? 

Ако го направя, домашните ми сигурно ще поискат някакво идентифициране (ДНК напр.), за да се убедят, че не са ме подменили. 🤣

Аааа, сега е много модно, да се лепят диамантени гоблени и да се бродира с панделки:)))

 

https://www.molivko.com/risuvane-i-hobi/diamanteni-gobleni?gclid=CjwKCAjwmv-DBhAMEiwA7xYrd_f5RztHt2Yx8mFz9Nlc9DswBIbKvlIwWIakiKm6PVzp9U9Dal5LCRoCe8AQAvD_BwE

 

https://handmadebase.com/bg/embroidery-silk-and-satin-belts-5/

 

 

 

 

преди 5 часа, VASILEV каза:

Май няма за риболов😁

Викаш, да има и за надлъгване - “ и ловец съм, и рибар съм”:)))))))

Ама, ако има, к’ви работи мого да ви разкажааааааааа:)))’

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, ven62 каза:

"Новото нормално" във форума:

0т 10-те най-активни теми 1 е за цветя, 1 за готвене, 2 за ковид и една за биткойни.

Е---ти нормалното. Отивам да се гръмна.

:dash1:

...

Не! Реших да живея ... утре си купувам игли за плетене.

И тъй като темата е "Искам да се похваля", @ven62, деликатно се хвали, че може да плете 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 12
Връзка към коментар
преди 11 часа, Lyubina каза:

Добре че ми напомни, от студентските си години не съм хващала кукички за плетене. Ще трябва да си намеря и подходящи конци за една кука (леле, забравила съм как се наричат). 

Или пък да потърся ленена панама? 

Ако го направя, домашните ми сигурно ще поискат някакво идентифициране (ДНК напр.), за да се убедят, че не са ме подменили. 🤣

Може да е странична реакция от ваксината ... започна се 😉

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Днес ми сложиха втората игла, сертифицирана съм и да очаквам да проявя желание за плетене, бродиране, шев и кройка, като страничен ефект. 😉

Никога не съм проявявала подобни мераци. Ако стане, ще значи, че рнк-то е влязло в днк-то ми.

😄

  • Харесвам 5
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 9 минути , Дани Магелани каза:

Днес ми сложиха втората игла, сертифицирана съм и да очаквам да проявя желание за плетене, бродиране, шев и кройка, като страничен ефект. 😉

Никога не съм проявявала подобни мераци. Ако стане, ще значи, че рнк-то е влязло в днк-то ми.

А, виждаш ли сега защо се дърпам от ваксини ... ще взема и аз да се вихря в кухнята и като почна да въртя едни засукани манджиииии....

Ааа НЕ :biggrin:

Чак за такива странични ефекти не съм готова :scratch_one-s_head:

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 9 минути , Дани Магелани каза:

Днес ми сложиха втората игла, сертифицирана съм и да очаквам да проявя желание за плетене, бродиране, шев и кройка, като страничен ефект. 😉

Никога не съм проявявала подобни мераци. Ако стане, ще значи, че рнк-то е влязло в днк-то ми.

😄

Ти да не хукнеш по мъже, другото не е страшно:))))

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , funny каза:

А, виждаш ли сега защо се дърпам от ваксини ... ще взема и аз да се вихря в кухнята и като почна да въртя едни засукани манджиииии....

Ааа НЕ :biggrin:

Тъкмо ще дадем емпиричен материал на специалистите по страничните ефекти в принос към науката. 

преди 4 минути , AlexandraKo каза:

Ти да не хукнеш по мъже, другото не е страшно:))))

Що бе? Кое му е страшно?

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Ти да не хукнеш по мъже, другото не е страшно:))))

 

Преди 1 час, funny каза:

Е пък ти на това страшно ли му викаш :biggrin:

 

Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Тъкмо ще дадем емпиричен материал на специалистите по страничните ефекти в принос към науката. 

Що бе? Кое му е страшно?

Предполагам, че не сте я разбрали @AlexandraKo.

Тя има предвид, че хукването/тичането е страшно, а не мъжете.

... и съм съгласен с нея.

Ако тия ваксини ме модифицират да тичам - трагедия. Наистина е по-добре да плета.

:wink:

  • Харесвам 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.