Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

:crazy::crazy::crazy::crazy:

преди 3 часа, ven62 каза:

 

 

Предполагам, че не сте я разбрали @AlexandraKo.

Тя има предвид, че хукването/тичането е страшно, а не мъжете.

... и съм съгласен с нея.

Ако тия ваксини ме модифицират да тичам - трагедия. Наистина е по-добре да плета.

:wink:

Не бееее, за мъжете е страшно...:crazy::crazy::crazy::crazy:

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , neuromancer каза:

Тичането е вредно. Дето имаше един лаф - след трамвай и жена не се тича.

Ааа, не е тъй, аз го знам иначе:

След трамвай и мъж не се тича, веднага идва следващият:))))))

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Хваля се, че днес си събрах и последните раздадени грошове от резервации преди Ковид (март 2020). Airasia така и не благоволиха доброволно да си върнат парите, та се наложи Райфайзенбанк да оспори успешно транзакцията. И като тегля чертата колко депозити и предплатени неща имахме, хич не бяха малко, та бяха добре дошли обратно в бюджета. 🙂

  • Харесвам 9
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Eva eva каза:

🙂 Даааа. Скоро ще се похваля в готварската тема 🙂 

Браво на Дядо Коледа 👏

Супер досетлива съм 🙂 Най-добре изнамери една рецепта в сач, която да става за преходи, че да празнуваш с нея края на карантината навън 🙂

 

П.П. Ей, аз не съм казвала как празнувахме нашата свобода, пак благодарение на магеланец 😍

 

 

  • Харесвам 7
  • Браво 6
Връзка към коментар
преди 1 минута , Lindt каза:

Браво на Дядо Коледа 👏

Супер досетлива съм 🙂 Най-добре изнамери една рецепта в сач, която да става за преходи, че да празнуваш с нея края на карантината навън 🙂

Хихи, така си е. Изненада ме 🙂 Ще потърся 🙂 

  • Харесвам 2
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 11 часа, Eva eva каза:

Хихи, така си е. Изненада ме 🙂 Ще потърся 🙂 

Предполагам,че Дядо Коледа е писал писмо на @Дани Магеланида те зарадва за Великден. 

Със здраве да си ползваш сача и все така хубаво да готвиш и снимаш!

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ми казвайте си нещата с подаръците между магеланци в прав текст, че бавно загрявам какво се е случило😄. Много мила изненада от @Дани Магелани с подобаваща благодарност от @Eva eva.

👏. След като загрях какво е станало, отивам да дам реакция😄

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Разконспирирани сме! Имахме среща. И двете бяхме изненадани.

Нито тя знаеше, че и нося подарък, нито аз знаех, че ще получа подарък.

Нещото прилича на сач и се нарича подница.

  • Харесвам 5
  • Браво 9
Връзка към коментар

Докато ми се развива глутена (напушва ме смях като го казвам), да взема да се поизфукам малко: 

 

- нали помните, че пуснах сигнал за една от безбройните кочини в квартала? Е, днес на връщане от стадиона, имаше камион за едрогабаритни отпадъци и о, чудо - събираше гумите около реката 🥳

IMG-9da6201a97dfcb1147c554ad55df32f2-V.jpg.f6f6c895c4022f2accfa6f4bf56db0a2.jpgIMG-d4c603071f9daa6b7f991787f8bb6550-V.jpg.b16eb0f52a700a303a1fec9595d622ba.jpgIMG_20210411_184617.jpg.07cbd10ca69db0667a1c64cc1f08b147.jpg

- което ме праща на второто фукане - изтичах 7 обиколки, не се задъхах и се обявих за ковид излекувана. 

- третото, което всъщност беше първо и трябваше да ме подготви за днешните чудеса, е, че в депото за камиони за отпадъци, ги миеха! За пръв път виждам подобни смислени занимания в квартала, та съм впечатлена.

  • Харесвам 15
  • Браво 12
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Влизам в темата с очакванията, че ще видя как @Брани блъска звезди, за да си прави фойерверки по случай празника. 

Ъ..., няма нищо такова.

----------------

@Брани, честит празник!

И нека силата винаги е с теб ... т.е. момчето в теб никога да не си тръгне.:good:

:biggrin:

 

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Граф Вронски
преди 4 минути , Lyubina каза:

Аммм? Пропуснала съм май, какъв празник? 

Ден на Star Wars.

Игра на думи: May the Force be with you. 

 

May the Fourth be with you.

 

Screenshot_20210504-225014_Chrome.jpg.bdabdc5c9006709b826cba08b69c42bc.jpg

 

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Star_Wars_Day

  • Харесвам 1
  • Благодаря 4
Връзка към коментар
преди 11 часа, ven62 каза:

Влизам в темата с очакванията, че ще видя как @Брани блъска звезди, за да си прави фойерверки по случай празника. 

Ъ..., няма нищо такова.

----------------

@Брани, честит празник!

И нека силата винаги е с теб ... т.е. момчето в теб никога да не си тръгне.:good:

:biggrin:

 

Трогнат съм винаги когато някой се сети за мен и нашата Галактика!

 

Иска ми се да ти напиша червена точка, но както всички знаете, разполагам само с черни. Но пък много ми се иска да направя нещо хубаво от благодарност и затова ти вписвам светлочерна точка! 🙂

  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Брани каза:

Трогнат съм винаги когато някой се сети за мен и нашата Галактика!

 

Иска ми се да ти напиша червена точка, но както всички знаете, разполагам само с черни. Но пък много ми се иска да направя нещо хубаво от благодарност и затова ти вписвам светлочерна точка! 🙂

В нашия (нормалния - простосмъртния) свят на черните точки им викаме петна. Но все пак - благодаря. :biggrin:

---

Скоро гледах един от официалните дилъри на нови автомобили. И там можеше да си избереш цвят - "тъмно черен". :grin:

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

В нашия (нормалния - простосмъртния) свят на черните точки им викаме петна. Но все пак - благодаря. :biggrin:

---

Скоро гледах един от официалните дилъри на нови автомобили. И там можеше да си избереш цвят - "тъмно черен". :grin:

 

А па, на светло черното му викаме сиво.

Ама, като сме толко изостаналиииии! Че ги наричаме нещата, баш, както си са.:crazy::girl_cray2:

  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Скоро гледах един от официалните дилъри на нови автомобили

Значи да очакваме скоро в тази тема да се похвалиш с придобивка - ново МПС? :smile3:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фил каза:

Значи да очакваме скоро в тази тема да се похвалиш с придобивка - ново МПС? :smile3:

A-a-a, има време.

Първо ще се консултирам в оная тема, дето я започна @Георги и в която в последните й страници май само си мерим ... п... ознанията.:biggrin:

  • Смея се 1
Връзка към коментар

KLM ми скри шапката. Само 2 дни след като поисках рефънд за полети, които бяха променени веднъж и приети преди месец от мен,  парите бях преведени, чак не мога да повярвам.

 

  • Харесвам 6
  • Браво 3
Връзка към коментар
На 5.05.2021 г. в 13:43, ven62 каза:

Първо ще се консултирам в оная тема, дето я започна @Георги и в която в последните й страници май само си мерим ... п... ознанията.

Е, ти най-важното си направил-избра цвета. Другото са някакви подробности...

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Ще се изфукам с нещо много прозаично. Понеже амброзията лично производство поприключи, взех да се оглеждам и проучвам за неща от пазара. Та случайно попаднах на Анчелота - червено, с  произход от Италия. . Това винце взе, че ми хареса. Употребявах го с няколко вида ястия - пилешко, паста, веган. И учудващо с всичко от тях вървеше добре. Направо си е за хвалба такова откритие.  

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.