Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Преди 1 час, Lyubina каза:

Сега остава да кажеш източника.

Едно новооткрито гаражно магазинче в Лозенец, където не очаквах, че може въобще да има такива неща. Основно купувам гъби Кладница от там, но бях приятно изненадан и с винце. 😀

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани

Хитро се измъкна и скри локацията. Като не намерим магазинчето, ще дойдем на гости.

Не е честно да си го пиеш сам, и други обичаме хубавото винце!

Преди 1 час, дядо Пепи каза:

Едно новооткрито гаражно магазинче в Лозенец, където не очаквах, че може въобще да има такива неща. Основно купувам гъби Кладница от там, но бях приятно изненадан и с винце. 😀

Не казваш, вероятно за да си го изкупиш сам.

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

T6HZuRPOkkFqbaWy8ZzYk_IR2YZf1wINTdJJTDARAx4YRxiBlN9JvRXWa1kLFs4xrtmxja_0KQYyk-FF-LW7oVAn12u648fhtdwfL1Z1ja0nFoGmG6rDQCk3WrJCQYk78JANF7Su53mTtdVciPzph2MNB7FEcYXqpP5MzK_tglyj2wNX39Q3_shcHXCuqcx6GvRtUamrf17ntbF2beMeCv6ML3cRGuFixYBp2g53nP_rnMYYU7RYKyd-Br39olPuTVXZXY8yTG6aqY1BVXBRb9N_ya_Tz39Nwlj-c22IsrCMcBdwYQg43R8WGJWOvpch-C2Nh7fSUPJkOPQ5p3qMstASW9DVP5qr37dXmYfwHJwtQodurjkEbT3Ovz4RjMsEjSDHWMUnwWKJF3208Nz2aswyVcWnDsOo-UPiXwrvyS1hU6-uUqbqAKpGLRHDOoT8zgb-k7Ke4-vHXB5GrLiKCKP1R7BVu3UBMaqYYxt4u8RruKoYyxND0xgt7JHu7UDo-fuuKcVAzDGdt5O8xs7W72FU7fLn1JNam5Sioa9wWRm6w59vhDJrJln_D3rYpKeAuanCrcoHfPmt323IpT15Boqm-3FeqXy9LKh9osiPVAfvcRLRuFHDMey5UbRgSyO_Spey4WwFV-NpV1mA_2O29_oBlPNAB8MQBIeSOPI1w6xY5FaeKZ_itdbvtQl7pJUWbZ1t68MFvryshGsg52Nd6VG7=w678-h903-no?authuser=0T6HZuRPOkkFqbaWy8ZzYk_IR2YZf1wINTdJJTDARAx4YRxiBlN9JvRXWa1kLFs4xrtmxja_0KQYyk-FF-LW7oVAn12u648fhtdwfL1Z1ja0nFoGmG6rDQCk3WrJCQYk78JANF7Su53mTtdVciPzph2MNB7FEcYXqpP5MzK_tglyj2wNX39Q3_shcHXCuqcx6GvRtUamrf17ntbF2beMeCv6ML3cRGuFixYBp2g53nP_rnMYYU7RYKyd-Br39olPuTVXZXY8yTG6aqY1BVXBRb9N_ya_Tz39Nwlj-c22IsrCMcBdwYQg43R8WGJWOvpch-C2Nh7fSUPJkOPQ5p3qMstASW9DVP5qr37dXmYfwHJwtQodurjkEbT3Ovz4RjMsEjSDHWMUnwWKJF3208Nz2aswyVcWnDsOo-UPiXwrvyS1hU6-uUqbqAKpGLRHDOoT8zgb-k7Ke4-vHXB5GrLiKCKP1R7BVu3UBMaqYYxt4u8RruKoYyxND0xgt7JHu7UDo-fuuKcVAzDGdt5O8xs7W72FU7fLn1JNam5Sioa9wWRm6w59vhDJrJln_D3rYpKeAuanCrcoHfPmt323IpT15Boqm-3FeqXy9LKh9osiPVAfvcRLRuFHDMey5UbRgSyO_Spey4WwFV-NpV1mA_2O29_oBlPNAB8MQBIeSOPI1w6xY5FaeKZ_itdbvtQl7pJUWbZ1t68MFvryshGsg52Nd6VG7=w678-h903-no?authuser=0

Поредното ми откритие! Много балансирано ( според мен ) вино. Продукт, който добре съчетах с едни ребърца на фурна.. Получи се 6++. Помествам го тук, а не при кулинарите, защото направо си се хваля! 😀  

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , дядо Пепи каза:

Помествам го тук, а не при кулинарите, защото направо си се хваля! 

Благодаря за споделеното, а когато имаш повод за хвалба от такова естество, можеш да го направиш и в другата тема, за да остане в "каталога", че тук ще се загуби с времето 😉 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пу да не ми мине котка път, вирус през носа, разтройство на детето през г**а:

Горе-долу измислихме лятото, имаме резервации и планове до края на септември и оставихме няколко буферни периода за спонтанни други пътувания. Не съм очаквала, че през 2021 ще подходя толкова смело в бъдещето към пътуванията - цели 4 месеца напред! Даже се изкушавам да мисля и за някакви морета през октомври. 🙂

  • Харесвам 7
  • Браво 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Да се похваля с резултата от изследването 20 дни след ваксинация:

 

Име на теста (изследването) Флаг Резултат Единици Референтни стойности
SARS-CoV-2 TrimericS IgG количествен¹ >2080.00 BAU/mL <33.8 - Отрицателен;>33.8 - Положителен

 

Започвам подготовката за пътуване. Билети имам - влача ги от година.✈️:girl_witch:

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Терасата ни преди и след. 

 

Доволна съм как се получи, без някакви драстични промени. Добавихме само килимче и възглавнички за навън и една палмичка. Мисля, че килимът много добре преобрази пространството и придаде уют.

С удоволствие закусваме и си пием кафето тук, и се радвам, че имаме това оазисче от outdoor space. 
 

След

F9D7D621-C2C8-49E5-9541-7B10F23B2D2C.jpeg.6e453c96112304a6847ad0f0d71d3490.jpeg
 

92A82B49-134B-42A0-A30B-708DD8525074.jpeg.fd17de6cd8054569e896d60fffacc5b2.jpeg


Преди

A1860F48-9A44-4019-96E1-0F03E8C9313D.jpeg.cde24e2075d3a35ef7277d711847b0ef.jpeg

  • Харесвам 37
  • Браво 11
Връзка към коментар

След два неуспешни опита, детето най-накрая е прието в държавна детска градина. Само тези, които са минали по този път, знаят какъв успех е това в София. Дано само да е за добро!

  • Харесвам 23
  • Браво 17
Връзка към коментар
преди 9 часа, oli_mali каза:

какъв успех е това в София. Дано само да е за добро!

Поздравления! Това е повече от шестица от тотото. Макар, че е страшно срамно в 21 век човек да се радва на такива неща, които би трябвало да са някакъв битовизъм, нюанс от красивия пейзаж на Живота. Имам познато семейство, които си продадоха етажа от къща в Павлово и отидоха да живеят в Елин Пелин само, защото могат да осигурят детски заведения на децата си. И срамно, и тъжно! Сега е на дневен ред борбата на детенце и адаптация към вирусите в групата. Трудна и нелека тема. Но Ви пожелавам успех!   

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 9 часа, oli_mali каза:

След два неуспешни опита, детето най-накрая е прието в държавна детска градина. Само тези, които са минали по този път, знаят какъв успех е това в София. Дано само да е за добро!

Да бе, ти да видиш! Сега, много по-трудно се влиза в ЦДГ, отколкото във ВУЗ.:crazy:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И аз да се похваля, току ще си взех две билетчета за Сицилия в началото на м. Юли🙂, дори не погледнах отворени ли са за полети от UK или не, но пък £20 на билетче какво му плащаш... 

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Вчера, покрай други изследвания, си пуснах антитела, че ми беше интересно. Боледувахме ноември - ами доста има още, макар да са поспаднали спрямо декември.

Де да можеше да се пътува с тях /без допълнителните изисквания/. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 18.05.2021 г. в 23:33, VASILEV каза:

И аз да се похваля, току ще си взех две билетчета за Сицилия в началото на м. Юли🙂, дори не погледнах отворени ли са за полети от UK или не, но пък £20 на билетче какво му плащаш... 

Тъъъъкмо, ще сме отлетели оттам:)))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 58 минути , AlexandraKo каза:

Тъъъъкмо, ще сме отлетели оттам:)))

Алекс, аз просто си имам два билета. Както се казва “Барабар Петко с мъжете” но не знам изобщо дали ще летим. С новия индийски щам, който се вихри в Англия, някои държави спряха полети от и към други(Франция) въвеждат освен ПСР и 7 дневна карантина. А на всичко отгоре и в момента изискват куп ПСР-и тук. Примерно като летях до България март си купих билет за £60 а платих £350 за ПСР-и🙂 Ще видим, надявам се да имаме късмет🙂

  • Харесвам 1
  • Шок 2
Връзка към коментар

Малката ми терминаторка завърши с 1 бронзов и два сребърни медала на Европейската купа по кикбикс в Хърватия. Горда съм, защото след изхвръкнала леща е двата стила се е борила недовиждайки. 😊

  • Харесвам 16
  • Браво 28
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , bibi каза:

Малката ми терминаторка завърши с 1 бронзов и два сеебърни медала на Европейската купа по кикбикс в Хърватия. Горда съм, защото след изхвръкнала леща е двата стила се е борила недовиждайки. 😊

Браво и честито!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Минаха 10 месеца откакто Уиз ми анулираха полета до Петербург, аз им се моля да ми върнат 660 лвя а те обещават да го направят.

Днес парите вече са ми по сметката, благодарение на ДСК и въпреки Уиз.

  • Харесвам 13
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 5 часа, noshtna_ptica каза:

Минаха 10 месеца откакто Уиз ми анулираха полета до Петербург, аз им се моля да ми върнат 660 лвя а те обещават да го направят.

Днес парите вече са ми по сметката, благодарение на ДСК и въпреки Уиз.

Оф, един приятел вчера ми се жалва, че от една година Уиз го мОтат и не му връщат едни 600 лева, за анулирани полети. Обещават и не връщат. Да взема, да му дам съвет, да оспорва в банката ли? @noshtna_pticaТи така ли направи?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Оф, един приятел вчера ми се жалва, че от една година Уиз го мОтат и не му връщат едни 600 лева, за анулирани полети. Обещават и не връщат. Да взема, да му дам съвет, да оспорва в банката ли? @noshtna_pticaТи така ли направи?

Да, приложих и цялата кореспонденция с Уиз /то е цял роман/, бяха много мили и точни от ДСК. Казаха, че срокът им е 45 дни и точно за толкова ми възстановиха парите. Вече съм им във фен-групата 🙂

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Искам да се похваля колко съм умен:

Преди няколко седмици си забраних темите за Covid-19.

Но днес, без да знам как, съм цъкнал последната страница, но на грешна тема ( COVID-19 - обща дискусия  )

И чета ли, чета ...

...

Ле-ле, верно съм си много умен и далновиден. Колко лексотана и диазепама съм си спестил...

:grin:

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 23 минути , ven62 каза:

Искам да се похваля колко съм умен:

Преди няколко седмици си забраних темите за Covid-19.

Но днес, без да знам как, съм цъкнал последната страница, но на грешна тема ( COVID-19 - обща дискусия  )

И чета ли, чета ...

...

Ле-ле, верно съм си много умен и далновиден. Колко лексотана и диазепама съм си спестил...

:grin:

 

Аз предрекох, че ще се върнеш ...

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 11 минути , Брани каза:

Аз предрекох, че ще се върнеш ...

Не, не, в никакъв случай. Беше неволна грешка.

Предпочитам да ме отвлечеш в някой друга галактика, отколкото да чета тези теми.

  • Шок 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.