Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 16 минути , agenta каза:

Аз също 🙂 И сега се чудя какви полети да измисля и за кога 🙂 

И при теб ли пише, че трябва да се ползва до 30 дни и полетите трябва да са след 01.01.2022?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 32 минути , crazyhorse каза:

И при теб ли пише, че трябва да се ползва до 30 дни и полетите трябва да са след 01.01.2022?

Да, условията са същите като на твоя print screen.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ииииии аз си имам ваучер!🥳

С всичките им отменени полети бая кредит и ваучери понатрупах тази година. 😊 Да видим за къде ще се употребяват, че тези не са много по- различни от Уизовците. 😉

 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, rdd каза:

Да се похваля: "Когато се наливаха основите", и нашият ред дойде за селска къщичка. 

1634906832646-2.JPEG

Пожелавам много здраве.Да градите домът си с много любов и да сте щастливи!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, jungfraujoch каза:

Пожелавам много здраве.Да градите домът си с много любов и да сте щастливи!

Благодаря! Имаме желание за сега, само живот и здраве да има. Благодаря на всички!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На ‎22‎.‎10‎.‎2021‎ г. в 16:13, rdd каза:

Да се похваля: "Когато се наливаха основите", и нашият ред дойде за селска къщичка. 

Бързо изграждане! Дълго и щастливо да се радвате на сътвореното!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, Миланка каза:

Бързо изграждане! Дълго и щастливо да се радвате на сътвореното!

Благодаря за пожеланията. Започнахме тази инициатива за да си уплътним времето, а и ни е професия . Строихме и контролирахме строителството около 40 години до сега. Решихме, че е време и за нас да построим нещичко. Дано я построим и ползваме дълго къщичката.

  • Харесвам 9
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 27 минути , rdd каза:

Благодаря за пожеланията. Започнахме тази инициатива за да си уплътним времето, а и ни е професия . Строихме и контролирахме строителството около 40 години до сега. Решихме, че е време и за нас да построим нещичко, така за удоволствие. Дано я построим и ползваме дълго къщичката.

Да сте много щастливи дълго време в новата къща! 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , ivan69 каза:

Успях да сваля на Павел сертификата за преболедуване , отлагаме боцкането с 5 месеца поне!

Извинявай за забележката, но ако всички използваме само и единствено имената на нашите близки ще трябва да си взема един тефтер и да си рисувам родословни дървета за повечето магеланци.

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

След като цял живот ми е било смешно, че като посрещат гости нашите винаги са правили освен всичко друго сварени яйца с червен пипер и олио, докато си мисля за гостите, които съм поканила тази седмица и се сетих, че мога да го направя. 😄 Явно в определен момент се превръщаме в родителите си. 

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , darinamarinova каза:

След като цял живот ми е било смешно, че като посрещат гости нашите винаги са правили освен всичко друго сварени яйца с червен пипер и олио, докато си мисля за гостите, които съм поканила тази седмица и се сетих, че мога да го направя. 😄 Явно в определен момент се превръщаме в родителите си. 

Бъди новатор, полей ги със соев сос!😉

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , darinamarinova каза:

@Дани Магелани звучи ми като мега гадна комбинация 

Яйца поляти само със соев сос - може да опиташ, не е гадно. Ще е гадно ако забравиш да ги свариш добре.

Връзка към коментар

darinamarinova. една иновация от най-малката ми щерка (11 г.). Реже яйцата на 2, вади жълтъците и смесва със сирене и майонеза, или с крема сирене Филаделфия. Слага и малко сол, черен и червен пипер и после шприцова розички вътре в дупката от жълтъка. Аз, за да не се срамувам, че не участвУВам, варя яйцата и украсявам с копър или магданоз. 🙂

 

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към коментар

@bibi О, сладурче 🙂 Това е супер, че й се занимава. Ама на мен не ми се занимава толкова с украси, а и майонеза (гледам) да не ям ...толкова 😄 Руска салата не отказвам, ако е домашна, де 😄 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.