Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Бързам и аз да се похваля с първия си коледен подарък - малко от зашеметяващата Южна Америка, лично от авторката!  :P

nadolu_s_glavata_hrm.jpg

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Ти чу за автобуса ли? :P

Нали знаеш как чета и слушам между редовете и се осланям на това, че ти и още една магеланка ще ме просветите и вкарате в пътя  :meeting:

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ахахах, браво на вас, скупчили сте се. Аз като поне няколко пъти годишно пътуваща на такива кратки трипчета с голяма компания мога само да ви препоръчам да си вземете наистина голяма кола, тъй като следването с няколко е трудно. Сега като бяхме преди седмици взехме бус за 9 и ван за 7, тъй като бяхме 16. Аз си шофирах буса и нямах никакъв проблем, дори и с паркирането въпреки габаритите.

Ако все пак решите за две коли мога да ви услужа с радиостанцийки, за да държите връзка без пари през цялото време, хващат до 5 км разстояние.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ох,,, Аз си признавам че отдавна така не съм се забавлявала :) Единственият ми дерт ще е да си хвана навреме обратния полет за Лондон в неделя късно вечерта... хах... На идване в петък вечер се приземявам 10 минути преди българския полет, като за целта ще избягам от работа по рано :) Оттам нататък с колко коли, къде, как - толкова да не ме вълнува, че няма накъде повече... Усмивките за мен нямат цена. Горкият Диан... да видим дали ще споделя пак планове  :blink: Надявам се да стигнем до планираната му цел Лече поне... хахахах

Връзка към коментар

А после целта на форума била да се бори срещу организираните пътувания... :lol:

Това е нов жанр - да разпространим магеланството по света - започваме с Италия, че е най близичко. :P

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

аааа, покани още няколко човека и направо автобус. :)

 

Ако трябва да сме точни, аз каних специално за Маракеш, ма то ей го де е Бари - на един хвърлей мисъл от Мароко  :lol:

 

С тоя автобус със сълзи съм се смяла снощи... И се размазах от кеф, когато нашите кавалери казаха - колкото повече, толкова повече! Само да си се захапала пак... :lol:  хахаххахах

Връзка към коментар

Днес спонтанно взех три билета Тенерифе-Ла Палма-Тенерифе с бинтер за средата на януари. Не е лоу кост и нямат големи намаления  никога. Минималната цена за този марщрут за трима е 230 евро с всякакви видове включен багаж.

Понеже сме постоянно живеещи тук, ни свалиха 50% и станаха 122 евро, след това минаха през румбо и останаха за плащане 50 евро и няколко цента. Та не се почудих много.  :) Това ми е рекорда за сега, идва около 78% намаление.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Сутринта се зачетох във форума на път за работа и когато се усетих, си бях пропуснал спирката на метрото :) Внимавайте с форума в градския транспорт, по гари и летища :)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Сутринта се зачетох във форума на път за работа и когато се усетих, си бях пропуснал спирката на метрото :) Внимавайте с форума в градския транспорт, по гари и летища :)

То това май си ти е номер на теб, не е, че форума е опасен...:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да се похваля и аз - фирмата ще ме прати на безплатен уикенд за двама в Лондон през януари, като заслуга за добре свършената от мен работа тази година. Така ще започна новата година с евтините почивки :) но дано пък да ми върви така през цялата година  B)

  • Харесвам 26
Връзка към коментар

Да се похваля и аз - фирмата ще ме прати на безплатен уикенд за двама в Лондон през януари, като заслуга за добре свършената от мен работа тази година. Така ще започна новата година с евтините почивки :) но дано пък да ми върви така през цялата година  B)

Браво, така да ти върви цялата година! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мечтаех си да получа мейл, че "Кал, пот и сълзи" са я намалили.

Е, мечтата ми се сбъдна и ще си подаря коледен подарък!  :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Аз сега да се похваля или да се оплача трябва?

 

За пръв път резервирам с Ryanair и на такива пари, обаче изненада! През целият Януари от Stansted до Лондон ще има ремонти през уикендите и няма да има влакове, но и дори да имаше влакове, влакът или автобусът са по-скъпи от полета. :)

Reservation:
CGXXXX
STATUS: CONFIRMED
 
Thank you for booking with Ryanair

To London (Stansted) : FR 144
DEPART: Berlin (Schonefeld) T D (SXF)
DATE: Sat 16 Jan 2016
TIME: 06:30
 ARRIVAL: London (Stansted) (STN)
DATE: Sat 16 Jan 2016
TIME: 07:25

 
From London (Stansted) : FR 145
DEPART: London (Stansted) (STN)
DATE: Sun 17 Jan 2016
TIME: 07:50
 ARRIVAL: Berlin (Schonefeld) T D (SXF)
DATE: Sun 17 Jan 2016
TIME: 10:40

 RECEIPT:  Total paid  19.98 EUR via Visa Debit / Delta ending in XXXX
Total paid in card holders currency  15.42 GBP FX rate 0.77177 GBP

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.