Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

По Коледа реших да видя дали съм охранила добре Прасчо през последните две и малко години. Оказа се, че без джобът ми да го усети, съм събрала достатъчно за билет до Тайланд (ама на някоя яка промоция) ;)

 

post-2569-0-60481200-1452436664_thumb.jpg

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

По Коледа реших да видя дали съм охранила добре Прасчо през последните две и малко години. Оказа се, че без джобът ми да го усети, съм събрала достатъчно за билет до Тайланд (ама на някоя яка промоция) ;)

 

attachicon.gifIMG_5187.JPG

Браво! А сега с новите 2-левки пълненето на Прасчо ще става по-бързо ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дано да не пускат монети от по 5 лева и нагоре, че Прасчо ще ми изяде главата ;) А да знаеш как ми свиди да харча едрите монети, като мога да нахраня Прасчо с тях :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Дано да не пускат монети от по 5 лева и нагоре, че Прасчо ще ми изяде главата ;) А да знаеш как ми свиди да харча едрите монети, като мога да нахраня Прасчо с тях :)

 

Моят прасчо е хилав анорексик в сравнение с твоя - за един билет за влак не е събрал  :lol:

Връзка към коментар

Моят прасчо е хилав анорексик в сравнение с твоя - за един билет за влак не е събрал  :lol:

Ей, ще се попилее това животно от глад, бива ли така ;) Дано пък да не е събрал за влак, защото ги е похарчил за самолет.

Връзка към коментар

Ей, ще се попилее това животно от глад, бива ли така ;) Дано пък да не е събрал за влак, защото ги е похарчил за самолет.

А, глад, ако е събрал за билет с британските железници хич не е за оплакване.... :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дано да не пускат монети от по 5 лева и нагоре, че Прасчо ще ми изяде главата ;) А да знаеш как ми свиди да харча едрите монети, като мога да нахраня Прасчо с тях :)

 

Мини на евро или направо във висшата лига - кругерранд, китайска панда, австралийско кенгуру... :biggrin:

 

Като пуснеш две-три монетки... :biggrin:

 

Krugerrand.jpg

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А, глад, ако е събрал за билет с британските железници хич не е за оплакване.... :P

 

Никога няма да забравя първия си билет за влак, купен тук - 31 паунда, офф пик, иначе беше 61 паунда. Добре че имам здраво сърце  :lol: Иначе прасчо и за метрото не е събрал още  :lol:

Връзка към коментар

Мини на евро или направо във висшата лига - кругерранд, китайска панда, австралийско кенгуру... :biggrin:

 

Като пуснеш две-три монетки... :biggrin:

 

Krugerrand.jpg

Еднокилограмовото австралийско кенгуру няма да влезе в отвора на Прасчо, ще трябва да му купя прасенце-трезор. Иначе не е лошо като идея, само дето рядко ги връщат в магазините като ресто :P 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

aishagaddafi.png

 

 

Познавате ли я?

Аиша Кадафи. Второто ѝ име е Муамарова.

Току-що получих е-писмо от нея.

 

 

 

Good Day,

I am Dr. Aisha Gaddafi and I am contacting you in relation to establishing a business relationship with you. I have an important proposal I wish to discuss with you. If you would give me the opportunity, I will be much obliged. I shall provide you with detailed information about this business arrangement and intimate you more about myself upon indication of your positive interest.

Sincerely,
Dr. Aisha Gaddafi

 

Какво ще кажете - да се пробвам ли?

 

:biggrin:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Приятно ме изненадаха румънските железници,за първи път ползвах влак в Румъния - топло и чисто.
Верно, че не съобщаваха спирките, но влакът се движеше както се очаква - без непредвидени престои.
И таксиметровите шофьори пред гара де норд ми харесаха - споразумяват се предварително за цената, но на слизане не броят колко им даваш ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.