Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Снимки може да донеса на някоя сбирка. :) Аз се мъча да се задържа с крака, ръце, зъби, каквото стане, то търчи в галоп, спира на място, извърта флегматично глава към мен и пак потегля в галоп.

  • Харесвам 26
Връзка към коментар

Снимки може да донеса на някоя сбирка. :) Аз се мъча да се задържа с крака, ръце, зъби, каквото стане, то търчи в галоп, спира на място, извърта флегматично глава към мен и пак потегля в галоп.

 

Хахахахаха... къде, къде, къдеее? 

 

P.S. Къде го язди този щраус... хаххахахахахахаха

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

В една ферма до Чианг Рай. Чудех се дали да не й бодна координатите, че се намира в нищото. Тръгнаха да ми обясняват кое са зайци и кое магарета и точно, когато щях да умра от отегчение, избухнаха с оферта за яздене на щраус. :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

В една ферма до Чианг Рай. Чудех се дали да не й бодна координатите, че се намира в нищото. Тръгнаха да ми обясняват кое са зайци и кое магарета и точно, когато щях да умра от отегчение, избухнаха с оферта за яздене на щраус. :)

 

Хах... Моля те бодни я... хахахахаххахахаа

Връзка към коментар

В една ферма до Чианг Рай. Чудех се дали да не й бодна координатите, че се намира в нищото. Тръгнаха да ми обясняват кое са зайци и кое магарета и точно, когато щях да умра от отегчение, избухнаха с оферта за яздене на щраус. :)

Снимката е супер яка ахахаха, много се смях! :lol: :lol: :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

хахах ... като си го представя ми изглежда супер забавно :) въпреки, че съм чела, че е и опасно. А колко горе-долу струва да яздиш щраус?

Някой да знае ферма в България, където може да се язди? :)

Връзка към коментар

Определено е проблематично задържането, тъй като няма юзди и седло и трябва да балансираш с тялото. Струваше 200 бата, аз им казах по едно време, че прекратявам, тъй като не си чувствах вече ръцете и краката.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Определено е проблематично задържането, тъй като няма юзди и седло и трябва да балансираш с тялото. Струваше 200 бата, аз им казах по едно време, че прекратявам, тъй като не си чувствах вече ръцете и краката.

А къде е снимката? :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Доживях да получа подкуп от униформен полицай, а не аз да давам! :)

 

Действието се развива преди 30 минути на паспортен контрол на Терминал 2 в София. Ченгето ми проверява паспорта и бордната карта, поглежда ме и изведнъж с приглушен глас казва: "Мога ли да помоля за услуга - да ми купите цигари от фрий шопа, че ние нямаме право?". Съгласявам се, при което той с изключително отработен жест ми пъхва 50 лв в паспорта и ми го връща :) Не издържах и се разсмях леко... След малко му занесох цигарите (естествено дипломатично скрити в непрозрачно пликче) и той великодушно ми остави рестото за да съм се почерпел.

 

Много ирония... много :)

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

хахах ... като си го представя ми изглежда супер забавно :) въпреки, че съм чела, че е и опасно. А колко горе-долу струва да яздиш щраус?

Някой да знае ферма в България, където може да се язди? :)

 

Тези  http://zerg8.log.bg/article.php?article_id=18332

 

съм ги виждала само, но определено не стават за яздене, дори се опитваха да "кълват" през оградата.

Връзка към коментар

Аз не бих изнесла такава информация публично: на летището има камери и е много лесно да се идентифицира служителят.

 

Смятай пък тези, които индетифицират по камерите колко цигарки са напазарували от фри шопа по неведоми пътища :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да се похваля - снощи резервирах лятната почивка - на село (даже и извън него), сред природата, дори и без интернет! Две седмици (почти) без връзка със света. Сега наред е уточняването на програмата.

 

И дребен но важен битовизъм - отново имаме топла вода от снощи, след като миналия уикенд термостатът на бойлера ни сдаде багажа.

 

Какво му трябва на човек - горещ душ и планове за пътуване :lol:

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Онова чувство, когато полетът ти от Малдивите за Шри Ланка има 10 часа закъснение, а ти за компенсация си получил нощувка в 4 звезден хотел, вечеря, трансфери и $200 кеш (3 пъти повече от стойността на билета)...

 

Любимото ми хоби - да извличам полза от всяка неприятна ситуация. Браво на China Eastern, пак ще ги ползвам :)

  • Харесвам 32
Връзка към коментар

аз искам да похваля ето тези хора -  http://www.shevitza.eu/

 Открих ги съвсем случайно на един базар и съм супер впечатлена от качеството, видя и идеята  на аксесоарите, които предлагат. Обурудвах се с три шала, пристигнаха за един ден и са повече от впечатляващи. Надявам се скоро гордо да разходя български шевици и в чужбина :)

Самата опаковка е просто красота , има и карта на България, с указание от къде точно е шевицата, която е използвана :) Абе, много се накефих :)

Редактирано от mu_ry
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Днес за пръв път се качих на ски в живота си :) В Добринище! Утре продължавам уроците! Ако от мен стане скиор - значи от всеки може! Стискайте палци!

Редактирано от violeta
  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Днес за пръв път се качих на ски в живота си :) В Добринище! Утре продължавам уроците! Ако от мен стане скиор - значи от всеки може! Стискайте палци!

И моят мъж ме навива от намсиколкогодини да ме качи на ски, ама аз се дърпам упорито, възрастна съм за такива неща :) 

Браво, Вили! Нали детето няма да го качвате сега на ски? Наслаждавай се!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Изглежда по-страшно отколкото е всъщност :) Пробвай! Адреналин е :) А и само 1 падане като за първи урок е оптимистично за крайния резултат! Да видим...

Детето живот и здраве след 3 години е с нас по пистите! Като гледах днес какви мъници ме задминават и то с каква скорост :) :) хихихи

И моят мъж ме навива от намсиколкогодини да ме качи на ски, ама аз се дърпам упорито, възрастна съм за такива неща :)

Браво, Вили! Нали детето няма да го качвате сега на ски? Наслаждавай се!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хайде и аз да се похваля, че помогнах на един познат да си купи билет до Лондон - вчера се заговорихме, че му трябва билет за края на тази седмица, но цената дето открива е малко над 200 евро най-ниска  :) и аз му погледнах датите през rumbo, jetcost и сие....... и излезе цена с багаж 130,00 евро :-)))), остана много впечатлен от "уменията" ми натрупани в магеланците :) . Препратих му страницата на форума, темата за отстъпките и още няколко страници, но днес се обади, че не може да се оправи и цената вече е над 300 евро :), видяхме се, купихме билет през форума, че така и така няма никакви видове от нужните карти на цена от 132 евро и си отиде много доволен и след малко се върна с кутия бонбони "Merci" :-))))))))))))

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.