Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

А не, това са клевети! Аз познавам един, който се ожени за 24 годишна девица, имала тригодишна връзка преди него. И му беше втората девствена приятелка при това.

A дa знaем ги тия. Девствени с по две децa.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да се похваля наистина - извън горните лакърдии :lol: - намерих си очарователна спътничка за Бразилия за Нова година (не че нямаше да хукна сама де, то акъл нямам...). Или тя ме намери, не знам :) Очарователна - и буквално, ама щото ми е на акъла. Сега ще цопне и в Магеланци :)

Връзка към коментар

Ама моят си оправи "извънземното", твоят може ли така?

 

Пълно е с "разкази" на отвлечени от извънземни и сексуално употребени земни жители!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пълно е с "разкази" на отвлечени от извънземни и сексуално употребени земни жители!

 

Е, надявам се приятелят на Фичо да е отмъстил за тези жертви  :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Айде днес ми е ден за писане във форума - похвалвам се, че от вчера пазаруваме билети. Първо си купихме Барселоната за септември месец и круиза, не изчаках да падне цената на уиз, нямам търпение, та си взехме нормален билет, не е евтин , но пък не е и много скъп, а и няма как да сме без два куфара, та съм доволна, единствено отиването е много късно вечерта и нищо няма да видим, но карай. Взехме си и хотела за Барселона, днес си купихме билети с райън до Лондон за 20-24 май, отиването от Пловдив, връщането от София, купихме си и Билет за Великден от Болоня, та явно ще се ходи и във Венеция за Великден. Абе голям пазар, но какво да се прави, трябва да се отмятат нещата. Отделно резервирах за другата седмица хотел в Пампорово с децата, записах се за магеланската сбирка и ... пълнят се уикендите, пълнят, скоро време цялата година ще бъде пронумерована и прошнурована :) де се вика, дай боже всекиму

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Ще посрещам Гергьовден в Аляска. Огромен кеф и една мечта по-малко... Официално се вълнувам :)

 

Всичко излезна €465, а маршрутът е SOF-FCO-LHR-SEA-ANC // ANC-SEA-LHR-SOF.

  • Харесвам 31
Връзка към коментар

Ехха, супер, честито!  :) 

От къде набара билетите?

Те са 3 отделни билета всъщност. Основното спестяване дойде от FCO-SEA-LHR с British Airways за €240 - от Bravofly с Maestro. Вероятно е грешка.

 

Като бонус ще разгледам и Сиатъл :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ще посрещам Гергьовден в Аляска. Огромен кеф и една мечта по-малко... Официално се вълнувам :)

 

Всичко излезна €465, а маршрутът е SOF-FCO-LHR-SEA-ANC // ANC-SEA-LHR-SOF.

 

Царица :) 

Връзка към коментар

...маршрутът е SOF-FCO-LHR-SEA-ANC // ANC-SEA-LHR-SOF.

 

Матеев, останали са още няколко неизползвани букви от латиницата! Не можа ли да се напрегнеш, че да ги включиш и тях в маршрута? Срамота! :nono:

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Ще посрещам Гергьовден в Аляска. Огромен кеф и една мечта по-малко... Официално се вълнувам :)

 

Всичко излезна €465, а маршрутът е SOF-FCO-LHR-SEA-ANC // ANC-SEA-LHR-SOF.

И какво всичко това само за да не черпиш! :mad:  :)  :)  :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Матеев, останали са още няколко неизползвани букви от латиницата! Не можа ли да се напрегнеш, че да ги включиш и тях в маршрута? Срамота! :nono:

Капитане, затова те обичам - колкото и да съм усмихнат (току-що излизам от Дисниленд и съм много подкефен) винаги успяваш да ми помръднеш устните с още няколко милиметра нагоре :)

 

И какво всичко това само за да не черпиш! :mad:  :)  :)  :)

Проста аритметика - Аляска ще излезне по-евтино от почерпка :) Ще пускам снимки за компенсация :)

 

Отивам да се разбивам - последна вечер в Хонг Конг ми е. И се стягам за безсънните нощи в Бари...

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

 

Отивам да се разбивам - последна вечер в Хонг Конг ми е. И се стягам за безсънните нощи в Бари...

 

Аз още ти се чудя на акъла с толкоз женоря, на баир лозе си взе ти, ама карай... :(

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз още ти се чудя на акъла с толкоз женоря, на баир лозе си взе ти, ама карай... :(

Айдее, признайте си че им завиждате! :lol:

 

Жоре, само хубави неща те чакат в Бари, Лече, Матера и т.н.

Ще започнем още в самолета!

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Малко стана двусмислено. На кого да завиждаме? На Жоро или на момичетата?

Понеже освен Жоро има още двама мъже, затова употребих мн.число.

На мъжете! Толкова дами ще има около тях...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Супер ще им е не ги мислете! :)

Аз искам пряка връзка да има... Ако може! Видео да е! :)

Видео от ... кое време на денонощието? :P

Пряка връзка ще има.

Репортажи - непрекъснато, а снимки ... зависи от желанието на всички.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Видео от ... кое време на денонощието? :P

Пряка връзка ще има.

Репортажи - непрекъснато, а снимки ... зависи от желанието на всички.

Що за въпрос?

Денонощна линия искам!  :P  :P  :P

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.