Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Направо LiveStream , пък нещо ако се наложи може да се сложи червена точка и 18-icon.png

 

Сега се налага да определим отговорен редактор, който да изготвя нещо като "хайлайтс" от заснетото на предишния ден/нощ, но пък от друга страна на кого в този форум бихме могли да имаме пълно доверие относно достоверен монтаж? :( 

 

Както и да го гледам, цялата работа е на баир лозе... :P

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

 

Аз искам пряка връзка да има... Ако може! Видео да е! :)

 

аз мога да осигуря техника и професионален екип за заснемането... Само че трябва и ние да сме там...(разбира се,  облечени в черно, ако случайно влезем в кадър... :)

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

аз мога да осигуря техника и професионален екип за заснемането... Само че трябва и ние да сме там...(разбира се,  облечени в черно, ако случайно влезем в кадър... :)

Организирайте се и тръгвайте. Петък 20:20 . Гледайте да не ви забележат. 

:)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

аз мога да осигуря техника и професионален екип за заснемането... Само че трябва и ние да сме там...(разбира се,  облечени в черно, ако случайно влезем в кадър... :)

 

 

Организирайте се и тръгвайте. Петък 20:20 . Гледайте да не ви забележат. 

:)

 

Нали знаете - мечтите са безплатни! :P

Кой дошъл, той видял ... той участвал ... той ... заснел!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нали знаете - мечтите са безплатни! :P

Кой дошъл, той видял ... той участвал ... той ... заснел!

Екип се заявява предварително...

Сори, ама ще отразяваме пътуване в Африка по същото време...:)

Връзка към коментар

Да се похваля: Трети ден съм във Филипини, но по хубавото е че до обратния полет от Манила ме делят четири полета, малко работа, много нови и стари места и куп забавления както и 27 дни и толкова нощи......

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Маркетинг отдела на българския офис на Qatar Airways неочаквано ми изпрати персонална покана за коктейл/вечеря през март. Цитирам: "Като един от нашите най-важни клиенти, екипът на Qatar Airways-България би се радвал на Вашето присъствие".

 

Цъ цъ цъ, играта май загрубява :) С удоволствие ще се запозная с екипа им, контактът може да е полезен.

  • Харесвам 31
Връзка към коментар

Маркетинг отдела на българския офис на Qatar Airways неочаквано ми изпрати персонална покана за коктейл/вечеря през март. Цитирам: "Като един от нашите най-важни клиенти, екипът на Qatar Airways-България би се радвал на Вашето присъствие".

 

Цъ цъ цъ, играта май загрубява :) С удоволствие ще се запозная с екипа им, контактът може да е полезен.

 

:swoon:  :swoon:  :O  Наша гордост :) 

Връзка към коментар

Маркетинг отдела на българския офис на Qatar Airways неочаквано ми изпрати персонална покана за коктейл/вечеря през март. Цитирам: "Като един от нашите най-важни клиенти, екипът на Qatar Airways-България би се радвал на Вашето присъствие".

 

Цъ цъ цъ, играта май загрубява :) С удоволствие ще се запозная с екипа им, контактът може да е полезен.

E, kak пък уцелиха дата, на която си в България? Следят ли те?

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Маркетинг отдела на българския офис на Qatar Airways неочаквано ми изпрати персонална покана за коктейл/вечеря през март. Цитирам: "Като един от нашите най-важни клиенти, екипът на Qatar Airways-България би се радвал на Вашето присъствие".

 

Цъ цъ цъ, играта май загрубява :) С удоволствие ще се запозная с екипа им, контактът може да е полезен.

 

Жоре, ако ти трябва придружителен екип от мажоретки - пу съм аз!! 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.