Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Рейни, ако имаш нужда от помощ с парижките потайности, свиркай :)

 

Единственото, с което мога да се похваля тези дни е, че започнах полека-лека да планувам програмата за посещенията през  лятната отпуска.

И в главата ми се редят едни еретични мисли за Канарските острови по Коледа...

 

Задължително ще свирна - специално на теб и на Мари :) Само да стане сигурно, засега е само палаво намерение... 

 

Аз Коледата я sort-нах, специално ще се похваля за това...

 

Поздрави сърдечни!

Връзка към коментар

Резервирах топ хотел цена-качество, локация, убийствен рейтинг и на голяма промоция за година напред. Тъй като програмата още е голяма каша и ще търпи промени, най-много ме впечатли, че мога да откажа резервацията безплатно ден по рано!Досега не бях попадал на толкова флексибъл политика от букинг сайт.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Децата ми купиха касичка, но от тези, дето се отварят само с отварачка за консерви :) и събираме семейно метални левчета и евра за италианска пролет 2017. Три броя магеланчета са хипер ентусиазирани към момента и магеланското семе е посято, че досега беше тате носи мама меси. В тази връзка от днес имаме и ценоразпис, за който иска да помага с къщната работа. ;)

Еее, браво! Точно така, всичко трябва да се заработи. :)

Връзка към коментар

Резервирах топ хотел цена-качество, локация, убийствен рейтинг и на голяма промоция за година напред. Тъй като програмата още е голяма каша и ще търпи промени, най-много ме впечатли, че мога да откажа резервацията безплатно ден по рано!Досега не бях попадал на толкова флексибъл политика от букинг сайт.

 

Почти 90% от офертите на най-голямата и известна резервационна система предлагат именно тази опция...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много искам да се похваля! Най-накрая взех самолетни билети за Кипър с желаните от мен дати 23-ти април - 9-ти май. Ще летим с Bulgaria air за 399, 50лв. ;) в двете посоки. Не е най-евтиното, но е с голяма промоция на багаж. Два куфара по 23кг. за мен + 1 от 10кг. за беб + количка + 10кг. ръчен багаж за нас. С две думи мога да изнеса цялата къща, но като типичен Бай Ганьо ще се огранича с памперси и бебешки бурканчета :P. Вълнувам се, защото това ще бъде първото задгранично пътуване на Боян, който сега е на 6 месеца. Пожелайте ни да сме живи и здрави, тъй като дългосрочните планове с бебе са си доста рискови. Ще бъда благодарна и ако някой ме насочи с линк къде да проверя за някакви здравни застраховки за Малчо за всеки случай. Слънчев ден от нас :)

Редактирано от Gapsy
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Много искам да се похваля! Най-накрая взех самолетни билети за Кипър с желаните от мен дати 23-ти април - 9-ти май. Ще летим с Bulgaria air за 399, 50лв. ;) в двете посоки. Не е най-евтиното, но е с голяма промоция на багаж. Два куфара по 23кг. за мен + 1 от 10кг. за беб + количка + 10кг. ръчен багаж за нас. С две думи мога да изнеса цялата къща, но като типичен Бай Ганьо ще се огранича с памперси и бебешки бурканчета :P. Вълнувам се, защото това ще бъде първото задгранично пътуване на Боян, който сега е на 6 месеца. Пожелайте ни да сме живи и здрави, тъй като дългосрочните планове с бебе са си доста рискови. Ще бъда благодарна и ако някой ме насочи с линк къде да проверя за някакви здравни застраховки за Малчо за всеки случай. Слънчев ден от нас :)

Всичко ще мине добре, само си вземи достатъчно храна за Малчо, че това е най- важно. То и там ще има, но не бива да се рискува с непознати неща. Памперсите не са чак проблем, но манджата си е . :)

И направи застраховки за пътуването, освен здравните карти.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Очите ми - като клиент - се събраха днес, а това значи много...

 

В неделя вечер пуснах оплакване - изключително учтиво! - до Министерството на Туризма на Мианмар (Бирма) за липсата на информация относно реконструкцията на основна тяхна забележителност - Golden Rock, а аз бях похарчила една камара пари, за да отида за два дни там. В сайта им бяха публикувани мейлите на всички отговорни лица, апропо.

 

След ЕДНОДНЕВНА кореспонденция с агенцията се оказа, че реконструкцията няма да завърши навреме и днес получих пълно възстановяване на парите от агенцията, с която бях резервирала - включително много скъпия хотел на върха на планината (единствен шанс за залез там...), плюс извинително писмо от министъра директно.

 

Кога ще ги стигнем не американците, а поне бирманците...

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Очите ми - като клиент - се събраха днес, а това значи много...

 

В неделя вечер пуснах оплакване - изключително учтиво! - до Министерството на Туризма на Мианмар (Бирма) за липсата на информация относно реконструкцията на основна тяхна забележителност - Golden Rock, а аз бях похарчила една камара пари, за да отида за два дни там. В сайта им бяха публикувани мейлите на всички отговорни лица, апропо.

 

След ЕДНОДНЕВНА кореспонденция с агенцията се оказа, че реконструкцията няма да завърши навреме и днес получих пълно възстановяване на парите от агенцията, с която бях резервирала - включително много скъпия хотел на върха на планината (единствен шанс за залез там...), плюс извинително писмо от министъра директно.

 

Кога ще ги стигнем не американците, а поне бирманците...

Браво! Аз въобще не съм изненадана. Който се е докоснал до душевността на тези хора, знае, колко са почтени. :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За първи път в живота ми имаме самолетни билети за 4 предстоящи пътувания на 4 различни континента.

Предполагам, че трудно ще ми се повтори някога, просто сега имаше "особено" стечение на обстоятелствата- 2 планирани екскурзии, една спонтанна 'грешка', на която не устоях, и едни спечелени билети от играта на KLM, за които вече се похвалих :)

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

За първи път в живота ми имаме самолетни билети за 4 предстоящи пътувания на 4 различни континента.

Предполагам, че трудно ще ми се повтори някога, просто сега имаше "особено" стечение на обстоятелствата- 2 планирани екскурзии, една спонтанна 'грешка', на която не устоях, и едни спечелени билети от играта на KLM, за които вече се похвалих :)

 

Леле, браво! Прекрасно да си изкарате!

 

Въъъййй... Като се замисля, за пръв път имам едновременно самолетни билети за три континента: Европа 4 пътувания, Азия 1 скитане и Южна Америка 1, ама какво   :)

Редактирано от Гост
Връзка към коментар
Георги Матеев

Е няма такъв кеф!

 

Regal Air току-що ми потвърдиха за $90 едночасов панорамен полет над Anchorage и планините Chugach в Аляска (при нормална цена $120 за 30 минути). https://regal-air.com/alaska-flightseeing/anchorage-flightseeing/

 

Сутринта си рентнах и кола на половин цена и смятам да пообиколя бая километри, зяпайки още умопомрачителни пейзажи.

 

Обожавам да пътувам в нисък сезон... Очертава се много, много интересен Гергьовден :)

  • Харесвам 41
Връзка към коментар

Да се похваля и аз че почвам нова работа за сезона - своебразно повишение в четиризвездния хотел Мариот в Ница. Още не знам как са нещата. но ако има промоции или намаления, магеланци първи ще научат :) 

  • Харесвам 40
Връзка към коментар

Да се похваля и аз че почвам нова работа за сезона - своебразно повишение в четиризвездния хотел Мариот в Ница. Още не знам как са нещата. но ако има промоции или намаления, магеланци първи ще научат :)

 

Честито :-)
Връзка към коментар

Да се похваля и аз че почвам нова работа за сезона - своебразно повишение в четиризвездния хотел Мариот в Ница. Още не знам как са нещата. но ако има промоции или намаления, магеланци първи ще научат :)

Аууу, браво и честито!

Веднага да речеш, моляяяяя, че точно мъдрувам Ница ли да е, Антиб ли или Сан Ремо. :)

Връзка към коментар

Да се похваля и аз че почвам нова работа за сезона - своебразно повишение в четиризвездния хотел Мариот в Ница. Още не знам как са нещата. но ако има промоции или намаления, магеланци първи ще научат :)

 

(през зъби) Ей, майни, навсякъде сте плъзнали, майни! Лоши хора, зли!

 

 

:biggrin:

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

И аз искам да се похваля -очертава ни се  пътешествие по Гарда,Маджоре и Комо,след тримесечно ръчане из всякакви сайтове имаме резервации за хотели точно на бреговете,а на Комо хотела е на 5 минути пеша от вила Карлота.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Да се похваля и аз че почвам нова работа за сезона - своебразно повишение в четиризвездния хотел Мариот в Ница. Още не знам как са нещата. но ако има промоции или намаления, магеланци първи ще научат :)

 

Пета колона...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.