Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Аууууу, завистници, такивааа! ;)

Чакайте и аз да се похваля:

Днеска ходих в една държавна институция. Трябваше ми  справка. Представете си какво се случи:

Първо - посрещна ме най-любезният портиерин, който ми обясни всичко, каквото питах. :unsure:

Второ - видях най-усмихната и делова служителка, дето знаеше и  ми обясни всичко, което ме интересуваше. :)

Трето - разпечата ми справката и всичкото ходене в тази инстанция стана за има-няма 10 минути.

Ако така е навсякъде из Държавната администрация - значи, има надежда.

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

AlexandraKo, явно е ден за атестации или просто си забравила да напишеш, че си искала справка от държавна интитуция в Германия :lol: . По отношение на държавната администрация надежда има и тя се намира на Терминал 1 и Терминал 2.

Връзка към коментар

AlexandraKo, явно е ден за атестации или просто си забравила да напишеш, че си искала справка от държавна интитуция в Германия :lol: . По отношение на държавната администрация надежда има и тя се намира на Терминал 1 и Терминал 2.

Вече някъде из форума написах една максима на мъжа ми , че " и в случай на успех, винаги ти е гадно " след контакт с разните чиновници. :blush:

Нали по този повод се хваля - хем си свърших чудесна работа, хем ми стана едно драго, че никой не ме навика, не ме върна и се отнесе с мен като с човек.

И понеже съм си позитивна, много се зарадвах. :) :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Георги Матеев

В тази връзка Матеев днес не е писал и взех да се притеснявам, че някой последовател на Уго Чавес го е заключил да гледа на видео негови речи... :P

Другарю Дюк, благодаря за притесненията. Да докладвам: социализмът е жив! Мадуро праща поздрави :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Секторът за хвалби е като оазис, може и с бледорозов конец, два-три червени, вързани на възел, не са задължителни, като в почти цялата друга БГ флора и фауна. Че във фейсбук като се тагнеш от готино място и много негативна енергия се акумулира понякога. Трият те хората ей така, за да не те гледат повече и да им е кофти :D

Редактирано от Worldismine
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да се похваля, че почти приключих с Голамото Пролетно Чистене, което ми окупира съботите от средата на февруари насам :)

И в една от почивките резервирах един интересен апартамент за уикенд в Нант покрай 14 юли (тази година нещо съм се отворила на опознаване на Франция).

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Да се похваля, че почти приключих с Голамото Пролетно Чистене, което ми окупира съботите от средата на февруари насам :)

И в една от почивките резервирах един интересен апартамент за уикенд в Нант покрай 14 юли (тази година нещо съм се отворила на опознаване на Франция).

Изчислявам броя на дните за чистене и се комплексирах... Роцо ма, ти що не казваш, че живееш в замък? ;)

Връзка към коментар

Изчислявам броя на дните за чистене и се комплексирах... Роцо ма, ти що не казваш, че живееш в замък? ;)

Ми, прашинка па прашинка, иска си време:))))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На шатото баш най-отгоре съм, Рейни и докато изброя прашинките :lol:

 

Апартаментът не е голям, но чистенето включва пренареждане на шкафове, изпрахосмукване на книги и дискове, измиване на стени и прочие благини. Знам, за жълта книжка съм... но за оправдание ще кажа, че в такива мащаби чистя веднъж на 8 години :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Значи и аз съм за хвалба! Остава ми още съвсем малко от пролетното почистване!

Ма аз само за два уикенда се справих....

Но съм доволна, че автоматизирах миенето на прозорците :) Понякога рекламите по телевизията са полезни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Но съм доволна, че автоматизирах миенето на прозорците :) Понякога рекламите по телевизията са полезни.

 

Я сподели, че ми стана интересно :)

Връзка към коментар

Стъкломиячка Керхер. То си е като смукател, зарежда се около час батерията. Пръска се обилно с разреден концентрат от техен препарат и после с движение от горе надолу изсмукваш. Става и с друг препарат пак разреден, пробвах го като свърши оригинала. Идеално става, само около дограмата тръквах , че там не успях с уреда и остават следи. Та така, на цената на едно измиване от фирма - 137 лв. си осигурих помощничка. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Абе хора, как може да се хвалите с чистене! Аз като професионална Мара Пепеляшка имам алергия (получавам конвулсии при споменаване на думата чистене) и направо съжалих, че съм отворила таз хубава тема.

 

Ама за да не е само спам, да взема да се похваля и аз - вчера беше перфектен ден за "ханами" и беше перфектно отбелязан с много подходящ избор на място - Укимидо павилиона в парка в Нара. Беше нереално - сакура, сърнички и сума ти булки на фотосесии :wub:  Щях и да ви го покажа, ако самураев не беше забравил фотоапарата :mad:

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

 

 

Апартаментът не е голям, но чистенето включва пренареждане на шкафове, изпрахосмукване на книги и дискове, измиване на стени и прочие благини. Знам, за жълта книжка съм... но за оправдание ще кажа, че в такива мащаби чистя веднъж на 8 години :lol:

 

Браво! Браво! Въобще не си за жълта книжка...

Връзка към коментар

Captain, този диск ми навява две възможности за занимания:

- римейк на Texaw Chain Saw Massacre

- или преквалификация в дървар (по мотиви от Монти Пайтън) :lol:

 

Всъщност, идеята беше да се похваля с пътуването до Нант, но вчера толкова бях доволна, че нещото, което ми висеше като Дамоклев меч от месец насам приключва, че не се сдържах и за чистенето (което за мен си е истинско постижение, понеже не съм първа приятелка на парцала прахосмукачката). Само дето колегите ме взеха за мезе... всъщност, като се замисля сега, с право :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А ние си имаме Мис Пролет в училищния конкурс:))Дойде си с корона, както се полага.Наградата от нас беше посещение на Малката Базилика вчера.На миската :)много и хареса, имаше кратка беседа с обяснения и две страхотни филмчета за Пловдив.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.