Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Да ви е жива и здрава Миленка и много да ви радва! :)

И естествено - да стане първа магеланка! :)

Мерси! Още юли месец съм запланувала първото й пътуване, живот и здраве :)
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да ти е живо и здраво детенцето! Колко методично си документирала чудото. По коремчето мислех, че е момче. А то бебка  :) .

Да, много ниско беше коремът този път :)

Връзка към коментар

Много красиво това бебче Мила :) Честито, да сте живи и здрави и с много късмет цялото семейство!

bebe-v-roza-an-gedes-anne-geddes-.jpg

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честита да е Мила, голяма красавица! Да расте здрава и с късмет, а на мама бързо възстановяване и много незабравими пътувания заедно.

 

Пиша, докато кърмя моето юначе - изпреварихме ви с две седмици. Още малко да влезем в ритъм и почвам да плануваме нашите пътувания. 9-месечното, което приключи, бе вълнуващо, но имаме толкова още много да показваме на Магеланчетата ни.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Честита да е Мила, голяма красавица! Да расте здрава и с късмет, а на мама бързо възстановяване и много незабравими пътувания заедно.

 

Пиша, докато кърмя моето юначе - изпреварихме ви с две седмици. Още малко да влезем в ритъм и почвам да плануваме нашите пътувания. 9-месечното, което приключи, бе вълнуващо, но имаме толкова още много да показваме на Магеланчетата ни.

Ооо, честито и на теб! Да сте живи и здрави :)

3.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

 

Ама за да не е само спам, да взема да се похваля и аз - вчера беше перфектен ден за "ханами" и беше перфектно отбелязан с много подходящ избор на място - Укимидо павилиона в парка в Нара. Беше нереално - сакура, сърнички и сума ти булки на фотосесии :wub:  Щях и да ви го покажа, ако самураев не беше забравил фотоапарата :mad:

 

 

Няма да оставаме много по-назад от японците. И ние можем да се наслаждаваме на ханами. Е, мащаба ни е по-скоро като за едно малко, малко ханамче.

 

post-3709-0-79641300-1459750155_thumb.jpg

 

post-3709-0-80521100-1459749677_thumb.jpg

 

Японците ни подарили 50 вишни. Около Ал. Невски видях само тази. Има и няколко пред народната библиотека.

Къде ли са останалите 40-45?

 

Самурайке, кой модел е тази вишна? :)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Като заговорихме за вишни, рекох да попитам. От тези японските вишни, вишновка става ли? Имам едни спомени-юношески-бледни от бабината вишновка на един съученик. Оттогава не съм пробвал подобно питие...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Като заговорихме за вишни, рекох да попитам. От тези японските вишни, вишновка става ли? Имам едни спомени-юношески-бледни от бабината вишновка на един съученик. Оттогава не съм пробвал подобно питие...

Всяка вишна става за вишновка... Важна е ракията, която е основна съставка :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Демек, японците и те ракиджии излязоха? :P

Няма корелация между наслаждаването на цъфнали дървета и варене на ракия.

По скоро е обратното :P

 

p.s. А нали са и "генно увредени". Нямат от ония ензим дето разгражда алкохола.

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Демек, японците и те ракиджии излязоха? :P

Направо са разкрити! :P Само ми се правят на естети, че ужким, цветовете - съзерцание, туй-онуй, а пък  :P  :P  варят вишновка на поразия. ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.