Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Днес за втори път получих покана за кастинг в кулинарно риалити :lol:

А кастинг за дегустатори към кулинарното риалити няма ли?

Да знам дали да подготвям CV-то.... ;)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Александра, мерси :wub:

 

Иначе и аз бих се кандидатирала за дегустатор, ама май не е за простосмъртни :)

Редактирано от Роца
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За хвалба е: взех us visa преди минути, най-краткото интервю възможно. 30 секунди, 3 въпроса. Юруш!

Ауууууу, завижд, завижд, завииииижд ;) ;) ;)

Добре де, ти вече трябва да си имал американска виза, щом си ходил на Хаваите, така ли е?

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За първи път да свърша голяма бюрократска задача без никакви опашки и по интернет. Да живеят цифровите подписи!

 

В тоя ред на мисли, вече имаме Магеланци ЕООД :)

  • Харесвам 48
Връзка към коментар

Е, то в ТР е от 7-8 години поне, екстрата е от миналата година - в НАП - декларациите за регистрация (осигуряване) на собственик/управител. На практика вече всичко, можеш изобщо да не се вясваш никъде:)
хА честито и да просперира фирмата :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, но те бяха студентски визи за бригади по 5 месеца. Сега лимитът е друг :P

Еее, ти си техен човек, знаят си те, че си добричък . :))

Връзка към коментар

Е, то в ТР е от 7-8 години поне, екстрата е от миналата година - в НАП - декларациите за регистрация (осигуряване) на собственик/управител. На практика вече всичко, можеш изобщо да не се вясваш никъде :)

хА честито и да просперира фирмата :)

 

То това част от битката де, тепърва идват ДДС регистрации, администратори на лични данни, ама ще се оправим. Важното е, че се справих сам и не беше хич сложно както разни фирми се опитваха да ме таксуват 150-200лв.

 

Ееееее, браво! Страхотна новина! Какво следва? ;)

 

Ми какво, комерс, как какво...

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

То това част от битката де, тепърва идват ДДС регистрации, администратори на лични данни, ама ще се оправим. Важното е, че се справих сам и не беше хич сложно както разни фирми се опитваха да ме таксуват 150-200лв.

 

 

Ми какво, комерс, как какво...

 

„Магеланци комерс“ ЕООД? :D

 

Ех... а моята фирма едно време я регистрира @luba_rizova :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

N.B. Полу-кифленски коментар, ма импулс: купих си прекрасни сандали - хем с арт камъни, хем за скитане - от разпродажба на Clarks (любимата ми марка). Очаквам подходящ коментар от Капитана за камъните :lol:  

Връзка към коментар

Хм... Прочетох първия ред от мнението на Рейнито и се замислих... Мислих, мислих минута-две, после реших да дочета мнението :) И бам! - изненада! :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

N.B. Полу-кифленски коментар, ма импулс: купих си прекрасни сандали - хем с арт камъни, хем за скитане - от разпродажба на Clarks (любимата ми марка).

Ау, завидях за камъните! Много обичам лъскавко и шаренко по обувките :).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ау, завидях за камъните! Много обичам лъскавко и шаренко по обувките :).

Ох,  и аз   съм  сврако - лъв - много обичам да лъщи, да блести и да святка. ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар


За ДВЕТЕ представления! :DЦентрална пътека партер - 2-ри и 6-ти редове. Остава да избера кои двама скъпи на сърцето ми човека_котки ще ме придружат, но има много време до тогава ( 11 и 12 май 2017) :D Най-якият подарък за РД, който съм си правила! Тъкмо да се утеша за поредното, този път юбилейно, остаряване дни преди това :D :D::**    
***
***post-88-0-37307200-1472727613_thumb.jpg

 

 

*
****

 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

SAM_4490-5.j

*

***

Честито!

Пък аз все чакам да се похвалиш с нови бУтуши ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честито!

Пък аз все чакам да се похвалиш с нови бУтуши ;) ;) ;)

Ботуши ще трябват Чак за Вакен 2017, началото на август:) А Котките ме изненадаха внезапно! От 3 години имам абонамент за билет на Бродуей - периодично ме питат искам ли за друга постановка :D Пък то – ще дойдат на крак! Докато очакваното ми почука на вратата, непредсказуемото вече ми вари кафе :DD

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Никога не съм предполагал, че ще се хваля с такова нещо, но полетът на vietjet са ми го сменили с пет часа по-късно, като дори не са ми казали. Аз исках точно такъв, но сутрешният беше промоционален на много по-добра цена и бях купил билет за него.  :lol:

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Днес Wizz ме зарадваха. Вчера си взех билети за Франкфурт (не ми се плащаше ново членство в Дискаунт Клуба) и тази сутрин са ми изпратили безплатно Wizz членство за една година :)

Подарък било :)

Вече го пробвах и съм хепи :)

Редактирано от Juliaaa
  • Харесвам 18
Връзка към коментар

И аз да се разпиша отново тук - вече си имаме вътрешните билети за Индонезия - Флорес най-накрая е горе-долу плануван!

А днес цял ден сърцето ми пърха ли пърха от една новина, надявам се много скоро отново да се хваля как ще осъществя една моя мноооого голяма мечта :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Никога не съм предполагал, че ще се хваля с такова нещо, но полетът на vietjet са ми го сменили с пет часа по-късно, като дори не са ми казали. Аз исках точно такъв, но сутрешният беше промоционален на много по-добра цена и бях купил билет за него.  :lol:

 

Така е то, на добрите хора, всичко им се подрежда в живота :) :) :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

С Niceday все пак направихме "мини магеланска среща" в Шлезвих-Холщайн преди месец и аз най-сетне стигнах до снимките :D

Ами аз пуснах `репортаж` от събитието преди 2 седмици :)))

http://magelanci.com/topic/3076-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B4-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0/

Третият човек на снимката също е Магеланец, помислих, че разбра - Коста Атанасов, първият българин с околосветска обиколка с мотор.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.