Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ами аз пуснах `репортаж` от събитието преди 2 седмици :)))

http://magelanci.com/topic/3076-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B4-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0/

Третият човек на снимката също е Магеланец, помислих, че разбра - Коста Атанасов, първият българин с околосветска обиколка с мотор.

Сайта на Коста Атанасов беше много здрав, жалко че го е свалил. Особено пътеписите от Япония бяха разцепващо добри! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Похвал,похвал,похвал! Една много мила магеланка ми изпрати така дефицитния Лиско и малката читателка е много щастлива!☺Благодаря!

Смейте се вие, ама ще ви питам като не можете си прочете летния списък с книжки!:(

Че идат времена като описаните в "451 градуса по Фаренхайт".

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

За първи път от повече от 10 години насам ще прекараме Коледа в София :).

(ама билетите по празниците са "мам си джейс")

Редактирано от Роца
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

За първи път от повече от 10 години насам ще прекараме Коледа в София :).

(ама билетите по празниците са "мам си джейс")

Пожелавам ти да не съжаляваш като мен миналата година. :D Затова тази година си взех моите предколедни още през февруари. :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Похвал,похвал,похвал! Една много мила магеланка ми изпрати така дефицитния Лиско и малката читателка е много щастлива!☺Благодаря!

Смейте се вие, ама ще ви питам като не можете си прочете летния списък с книжки! :(

Че идат времена като описаните в "451 градуса по Фаренхайт".

Ами браво на читателката, че книжката и е по-интересна от мишката. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пожелавам ти да не съжаляваш като мен миналата година. :D Затова тази година си взех моите предколедни още през февруари. :D

 

Мерси, за следващия път ще съм подготвена... тазгодишното ходене отече, понеже го решихме спонтанно преди няколко дни и билетите са вече налице :lol:

 

А ако успея да хвана и сбирка ще си е направо дюшеш! :)

Редактирано от Роца
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На метри от нас има един подлез. До ония ден го минавах като си поемах дълбоко въздух в началото и продължавах с дишането чак след като го премина - толкова гнусен беше.

Вчера се изненадах много приятно. Едни девойки се бяха запретнали да го преобразят. Първо го измиха, а после започнаха и да рисуват, боядисват, ...

Подлеза още не е довършен, но вече е преобразен.

Как да не ги похвалиш/се похвалиш. 

Това е сайта им: http://podlezno.com/    

Аз бих го кръстил po(d)lezno.com   - трябва да проверя дали скобите са разрешени в домейн имената.

Ето и снимки:

 

post-3709-0-46384800-1473661978_thumb.jpg

post-3709-0-31286900-1473661979_thumb.jpg

post-3709-0-50215100-1473661980_thumb.jpg

post-3709-0-10687000-1473661982_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 42
Връзка към коментар

Не мога да не се похваля!!! Току що Аероиск ми преведоха по сметката 1090 лв. обезщетение за двама човека, което спечелиха от Вуелинг за закъснелия им полет през юли от София до Лисабон  :) . Оказа се че билетите ни до Португалия и обратно излязоха 0,00 лв. 

Като промоцията на Раян :lol:

Редактирано от Roje
  • Харесвам 38
Връзка към коментар

Боболече, били сме в един и същи полет :) .

За него и продължението до Лисабон си получих обезщетението.

Направо си пускай иск. Има много искове подадени за този полет и много обезщетения.

Връзка към коментар

Ау, става все по-хубаво :). Въпреки че съм почти сигурна, че полета не закъсня три часа, сега гледах последния ми имейл е от 6,48ч, а бяхме вече в самолета. Той трябваше да излети в 4,10ч. Ама щом казваш, ще се пробвам, ако не съм закъсняла. Всеки пътник отделно ли си търси правата , или може за двамата да мрънкам наведнъж?

Връзка към коментар

Много, много се хваля с билети до Катания!!!  :P  :P  :P

Късметчето ми от баницата беше "Сицилия" и вече се съмнявах, че ще се сбъдне, но Уиз стана Дядо Коледа  :)

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Много, много се хваля с билети до Катания!!!  :P  :P  :P

Късметчето ми от баницата беше "Сицилия" и вече се съмнявах, че ще се сбъдне, но Уиз стана Дядо Коледа  :)

Хайде честито!Давай програмата да помагаме!:)
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хайде честито!Давай програмата да помагаме! :)

Програмата е скромна, че с 4 нощувки....

Но до Палермо ще се ходи друг път, ясно е.

Резервирах 2 нощувки в Сиракуза и 2 в Катания, с обществен транспорт ще сме и сме много народ. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Програмата е скромна, че с 4 нощувки....

Но до Палермо ще се ходи друг път, ясно е.

Резервирах 2 нощувки в Сиракуза и 2 в Катания, с обществен транспорт ще сме и сме много народ.

 

Е, то и на двете места си има достатъчно интересности, хич да не мръднете на никъде.

Ама, ако не сте ходили в Таормина,ще скокнете и програмата ви е готова.:))А по кое време ще сте там?

Връзка към коментар

29.03 - 02.04. До Таормина и Ното ще ходим, но дано остане време и за още нещо. Като напредна с подготовката ще питам, за да не спамим тая фукаща се темичка  :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.