Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Няма нищо случайно в метафората "Летя в розови облаци". Точно купих рекордно евтини билети за Исландия, отварям прозореца и що да видя:

 

29118259773_2e37523b15_b.jpg

 

Което по странен начин свързва нещата с онези, които ме изпратиха до летището на прибиране при последното ми ходене:

 

29631558742_cb67c6da4f_b.jpg

 

  • Харесвам 31
Връзка към коментар

Би ли споделил подробности?  :)

Е, не е уау нечувано, но за мен е най-ниска цена до сега. Онова 93€ от офертата на Топфлай пролетта почти го стигнах, но не през Будапеща с нощувка за след 7-8 месеца, а през Лондон, с минимален престой за след два. Отивам декември за 10 дена. Без особени хватки докарах 70 лв. Уиз return Лутън и около 140 лв. Изиджет return Кеплавик.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Да се похваля още веднъж, като за края на сезона ;) Преди Виетнам, Камбоджа и Хонг Конг, реших да отида до Ла Хабана. Снощи букнах билетите. Голяма разправия беше с един сайт. Ако Георги позволи, ще го спомена. Та, на 9 октомври летя през Канкун за Острова на свободата. Имам 11 дни. Ще помоля за вашата помощ относно програмата ми в друга тема, която ще пусна по-късно. Наздраве!

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
American Express замрази - премахна от баланса временно - разход от 303 паунда, с който букнах кола в Хавана. Доставчикът се оказа измамник с огромна мрежа от – десетки – сайтове за наемане на коли. 

 

Признавам, засрамих се от себе си – с моя опит каква елементарна грешка допуснах. Причината – сериозна разлика в цена. Аз се усетих буквално веднага, по-точно един ден след плащането – но това не променя фактите колко зальохано постъпих. Чудя се къде точно да пусна предупреждение към магеланци за колите под наем в Куба (освен в моята тема). 

 

Надявам се American Express да уважи искането ми – дала съм им всички необходими данни като мейли. Освен това би трябвало да са силно заинтересовани с оглед бъдещите посещения на техни клиенти в Куба – и изрично им го подчертах. Тази мрежа от измамници до този момемнт е ненаказана поради нежеланието на кубинскките власти да съдействат. Иначе съм безкрайно доволна от AMEX. Изключително обслужване показват до този момент (не само за това оплакване, а по принцип). 
Връзка към коментар

Освен че съм в Шанхай (сред любимите ми е) за пореден път след няколко дни предстои Филипини (сред най-любимите ми е).

А като се прибера в Бг ще издържа някак си 20 дни до тръгване за Виетнам (и не знам още къде) :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Освен че съм в Шанхай (сред любимите ми е) за пореден път след няколко дни предстои Филипини (сред най-любимите ми е).

А като се прибера в Бг ще издържа някак си 20 дни до тръгване за Виетнам (и не знам още къде) :)

Я виж ти ... не съм само аз с мно-о-ого "любими" и "най-любими". :)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Лелееее, къв съм хакер ;) ;) ;)

Справих се, че и качих някоя и друга снимка за календарЯ! :)

Благодарности на Жоро, че всичко е така нагледно и лесно обяснено, та  и такива като мен, взеха, че се оправиха. :)

И на всички, дето изявиха желание да ми помогнат. :) :) може ли да ми остане на друг път, моля! :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Лелееее, къв съм хакер ;) ;) ;)

Справих се, че и качих някоя и друга снимка за календарЯ! :)

Благодарности на Жоро,че всичко е така нагледно и лесно обяснено ...

 

Георги, видя ли сега какво направи... AlexandraKo се справи, Теди - и тя ще вземе да се справи. И като не попадне моя снимка в календара - кой ще е виновен?   Ти! :lol:  :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Георги, видя ли сега какво направи... AlexandraKo се справи, Теди - и тя ще вземе да се справи. И като не попадне моя снимка в календара - кой ще е виновен? Ти! :lol::P

Да ти кажа - прав си, застрашен си от изпадане от А група.:))

Ама подозирам, че си мрънкаш,та да ти турят по милост нЕкоя снимчица в календарЯ.:)

Да си рече комисията:" Абе, дай да му пуснем една снимчица на тоз човек, че ей, на, не спи от мерак нощем.":)))))

То и аз треперя дали или надали, ама стоически издържам.:)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...

Ама подозирам, че си мрънкаш,та да ти турят по милост нЕкоя снимчица в календарЯ. :)

...

Е-е, може ли такова нещо - да ме разкриеш още преди да е започнало гласуването. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да се похваля, че съм на финала на основния ремонт в къщи. Съпругата има нова кухня, щерката напълно нова стая.

Пък аз имам билет до Рим. Така че ще ходя да видя как я кара папата. :)

  • Харесвам 35
Връзка към коментар

Снощи сънувам лииии, сънувам: като съм заплувала в океана, пък около мен едни шарени риби, едни красотииии- голям кеф!

Нормално, тия дни нали си говорихме за гмуркания, корали, рифове и пр.

Хехе, ама поглеждам в Съновник- а и ето какво пише там:

 

"Океан

Да видите океан на сън е отражение на Вашите чувства и емоции. Този океан символизира спокойствие, ново начало и душевен мир.
Ако сънувате, че плувате в океан значи в живота контролирате възходите и паденията.
Ако сънуваш океан съновник.eu ти препоръчва да отидеш на море в Царево."

 

Е, вместо в Царево ще ида на Малдивите, ама то, все тая. ;) ;) ;)Познаха, че ще отивам на море. :rolleyes:

Редактирано от Георги
премахване на линкове
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

 

Снощи сънувам лииии, сънувам: като съм заплувала в океана, пък около мен едни шарени риби, едни красотииии- голям кеф!

Нормално, тия дни нали си говорихме за гмуркания, корали, рифове и пр.

Хехе, ама поглеждам в Съновник- а и ето какво пише там:

 

"Океан

Да видите океан на сън е отражение на Вашите чувства и емоции. Този океан символизира спокойствие, ново начало и душевен мир.

Ако сънувате, че плувате в океан значи в живота контролирате възходите и паденията.

Ако сънуваш океан съновник.eu ти препоръчва да отидеш на море в Царево."

 

Е, вместо в Царево ще ида на Малдивите, ама то, все тая. ;) ;) ;)Познаха, че ще отивам на море. :rolleyes:

 

Кое море е на Малдивите, че не съм бил на този урок по География. :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да се похваля, че съм на финала на основния ремонт в къщи. Съпругата има нова кухня, щерката напълно нова стая.

Пък аз имам билет до Рим. Така че ще ходя да видя как я кара папата. :)

 

Свалям ти шапка - съпругата на екскурзия в новата кухня, щерката на екскурзия в новата стая - а ти в Рим, да търсиш тенджера под налягане....

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Кое море е на Малдивите, че не съм бил на този урок по География. :P

Абе, нали е все вода ;) ;)Кво ти пука, че не си бил на тоз урок.  :) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абе, нали е все вода ;) ;)Кво ти пука, че не си бил на тоз урок.  :)

Нищо, ще наваксаме пропуските с уроци на живо, живот и здраве. :)

Айде, време не остана. :)

 

 

 

Да се похваля, че съм на финала на основния ремонт в къщи. Съпругата има нова кухня, щерката напълно нова стая.

Пък аз имам билет до Рим. Така че ще ходя да видя как я кара папата. :)

 

 

Свалям ти шапка - съпругата на екскурзия в новата кухня, щерката на екскурзия в новата стая - а ти в Рим, да търсиш тенджера под налягане....

 

@Костов, твоята жена сърце няма - да те мъчи така, чак ... в Рим.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

...

 

@Костов, твоята жена сърце няма - да те мъчи така, чак ... в Рим.

Да ти кажа, има. Защото реши да готви италиански манджи. Ами ако беше решила да готви китайски? ОтидЕ половин месец скитане из Поднебесната :biggrin:

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Да ти кажа, има. Защото реши да готви италиански манджи. Ами ако беше решила да готви китайски? ОтидЕ половин месец скитане из Поднебесната :biggrin:

Голяма кухня трябва да подготвиш за пътуване до Китай.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.