Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Е, вместо в Царево ще ида на Малдивите, ама то, все тая. ;) ;) ;)Познаха, че ще отивам на море. :rolleyes:

 

Айде сега, Малдивите! Марш на Царево! :biggrin: Ако се самоотлъчиш, после цяла година ще сънуваш, че вариш боб!

 

 

Ми тя иска кухня, не ще Рим. И аз к'во да направя - купувам кухня.

 

Ами на когото каквото му се е паднало в новогодишната баница :D

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Браво Капитане!!! :clapping: Най-накрая някой да разбере как стоят наистина нещата! :biggrin:

 

Костов, ти си ударил двоен късмет от баницата....ще ходиш в Рим  и жена ти все домашна храна ще ти готви. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че реших да тегля една тлъста майна на работата си и да си търся нова, при все че никак не е подходящ моментът.

Аааа, нищо не се знае! Човек "като затвори една врата, веднага се отваря друга". :)

Пожелавам ти бързо да си намериш нова и по- добра. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че се върнах днес от Атина и много ми хареса :) . Тръгнах без никакви очаквания, но се връщам много приятно изненадана. В неделя хванахме и "почти" безплатната им неделя за вход по музеите(казвам почти, защото музея на Акропола беше си с вход, но влязохме безплатно в Археологическия и на Акропола). Никой не стачкуваше, само протестираха :)

Въобще...много съм доволна и определено ще се върна. :wub: 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че реших да тегля една тлъста майна на работата си и да си търся нова, при все че никак не е подходящ моментът.

 

Браво! Аз съм на мнение, че човек трябва с удоволствие да ходи на работа и възнаграждението да му носи още по-голямо удоволствие. :) Така че дерзай смело!

 

П.С. Ако искаш сподели малко повече подробности в кой град и в коя сфера се занимаваш - сигурен съм, че има много магеланци, които бихме ударили едно рамо, ако можем :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В София съм. Работя като преводач-редактор към една агенция с английки и френски. Много обичам работата си, но започна да ми взима адкси много, бих казала, че ме ограбва, а не ми дава особено много.

 

Също така искам да се похваля, че се върнах от Берлин (и Дрезден), където бях за 3-ти път и нямам търпение да отида отново.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Здравей, Мина! Ето, че станахме двама. Е, има и малко разлика - аз моята майна вече я теглих. Сега изчаквам задължителното в тукашните земи "технологично време" да придобия някои необходими документи. И после - Back in Black. Там, дето са ми приятелите, роднините и корените - под нашето, родното небе. Дето казваш - и при мен малко не му е времето, ама то пък кога ще му е? Да го чакаме и да си таковаме душата ли? Стига толкова, а? Те това е!

 

Поздравявам те за взетото решение и ни пожелавам да успеем да си намерим нова посока, към която да се отправим с усмивка. А и едно "Наздраве" никога не е излишно, нали?

 

Да се чувства душата добре - безценно!

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

О, Мина, здрасти! Абе, винаги ми е било чудно едно нещо за теб, срам-не срам - ще те питам.

Ти като се запознаваш с някого, какво казваш? „Не ме настъпвай - аз съм Мина“ - нещо такова ли? :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да се похваля, че преди малко успях да се вредя в онлайн-борсата за билети на ФК Санкт Паули и се сдобих с билет за мача Ст. Паули - Нюрнберг на 31.10.2016 :P Идеално пасва с престоя ми в Хамбург по същото време :)

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Аз съм едно ужасно, слабоволево създание  :blush: Не издържах и си букнах билет до Стокхолм за Коледния базар, 3-4 декември, както и много хубав хостел на лодка - не съм била на такова чудо :) Надявам се да има сняг, да е бяло, празнично и да се размажа от кеф по базара... 

Връзка към коментар

ЧААААО, България! Здравей, Австралия!
Забави се, но най-сетне цялата документация е готова!
Направих всичко тайно, за да не се осуети нещо. Австралия, идвам!
Получих новината, която толкова дълго очаквах, и сега ще се наложи да оставя дом, роден град, държава, кариера и приятели.
Време е да осъществя нови начинания и да потърся нови хоризонти.
Приятели, имаме три седмици да се виждаме и да си кажем "до нови срещи!". Искам да ви прегърна всичките и да ви кажа, че ви обичам. Ще ви нося завинаги в сърцето си и с усмивка ще си спомням за вас. Не знам кога ще се върна, но един ден обезателно ще го направя!
Това съобщение е написано от някой си Иван Петров. Не го познавам, но ми хареса и реших да го споделя с вас... На добър час, Иване! 

Хахаха, мислех да го постна в хумор. Ама там щяхте да се усетите, че нещо е нередно от началото  :lol: 

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

Аз съм едно ужасно, слабоволево създание... 

Rainy, всички тук сме едни ужасно, слабоволеви създания. Видим ли изгодна оферта за някъде, рано или късно сме със самолетни билети в джоба. Слаба воля или ...? А бе за мерака лек няма, така ще е. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да се похваля, че преди малко успях да се вредя в онлайн-борсата за билети на ФК Санкт Паули и се сдобих с билет за мача Ст. Паули - Нюрнберг на 31.10.2016 :P Идеално пасва с престоя ми в Хамбург по същото време :)

И улица Reeperbahn да не пропуснеш, и изобщо целия квартал Ст. Паули :) така де, след мача е време да се видят и забележителностите......

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз съм едно ужасно, слабоволево създание  :blush: Не издържах и си букнах билет до Стокхолм за Коледния базар, 3-4 декември, както и много хубав хостел на лодка - не съм била на такова чудо :) Надявам се да има сняг, да е бяло, празнично и да се размажа от кеф по базара... 

Няма да се размажеш, най-много да се "счупиш" от кеф. При тоя студ със сигурност ще си в твърдо агрегатно състояние. :P  

 

 

... А бе за мерака лек няма, така ще е. :)

 

Да-а-а. Мерака умира последен, след надеждата. Мислех, че важи само за едно нещо ;) , пък то било и за пътешествия. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 

Аз съм едно ужасно, слабоволево създание  :blush: Не издържах и си букнах билет до Стокхолм за Коледния базар,

 

Изобщо не си задавах въпроса дали съм или не съм слабоволева. Толкова отдавна си мечтая за Италия, че в момента в който разбрах програмата си за следващите месеци плюс страхотните цени на Ryan и се метнах на едно супер-супер-кратко пътуване до Рим - без никакви угризения на съвестта. Три дни в Рим като за първи опит. Е, малко е ноември, но си въобразявам че няма да е като ноември в Брюксел (или Амстердам, или Хага например ;) ).

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искам да се похваля с 40 000 посещения на блога ми. За три години съм направила 58 публикации за моите пътувния по света. Доста време им отделям, но ми прави удоволствие да опиша местата на които съм била, като научавам и много нови и интересни факти за тях, докато си подготвям текстовете.

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Искам да се похваля с 40 000 посещения на блога ми. За три години съм направила 58 публикации за моите пътувния по света. Доста време им отделям, но ми прави удоволствие да опиша местата на които съм била, като научавам и много нови и интересни факти за тях, докато си подготвям текстовете.

Ми аз може да съм изостанала, но ако дадеш линк към него, гарантирам ти 40 001-то посещение :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.