Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Да напълните паспорта с печати и визи от интересни и желани от вас страни. А Анелия е много чаровен бонбон!

 

В Германия снимките се носят готови от искащите паспорт, така че вкъщи направихме сами фотосесия на тримесечното ни тогава бебе, когато бешев добро настроение. Така избегнахме всякакви епопеи.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Финтирах makemytrip. Едни приятели са в Индия с временни карти и ми потвърдиха номера да мога да си използвам и my wallet бонуса. :lol: 

 

Бтв. тъй като се регистрирах от темата тук от афилиейт линка на някой магеланец, който не познавам, честито и на него, той също е получил бонус. :P

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

14516442_10157660089925165_5705420104011Спомням си как се "разболявах", когато трябваше да се покрива норматив в училище на дистанция от 600 метра. 
Днес успях да се изправя пред себе си и да завърша полумаратона на София. Догодина повече;)

 

  • Харесвам 42
Връзка към коментар

А след колко време беше активно членството? /че и на мен ми пратиха снощи, но засега не е активно/

По темата за безплатното членство в Уиз има писано в тази тема

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един чичко на паспортен контрол в Брюксел нещо се обърка и ми удари в паспорта белгийски изходен печат! Добър сувенир :)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Един чичко на паспортен контрол в Брюксел нещо се обърка и ми удари в паспорта белгийски изходен печат! Добър сувенир :)

Така е, като му даваш паспорт като твоя с толкова печати, как да не му лепне още един ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да се похваля с новия си ник  :)

Така де, да не се чудите вече как се чете clete  и що е, спазих инструкциите, получени на сбирката и съм чистак нова!  :P

 

Честито! Аз имах огромни затруднения как се произнасяше clete  :blush:  :)

Връзка към коментар

Да се похваля с новия си ник  :)

Така де, да не се чудите вече как се чете clete  и що е, спазих инструкциите, получени на сбирката и съм чистак нова!  :P

 

И аз харесвах повече цлетеее, пууууу. Нищо, да ти е жив и здрав ника, пък и ти с него!

Така и така съм влязла, па да се похваля - все пак няма да е страхотна суша до края на годината, купих си билети за един предколеден уикенд в Берлин. То ще е само за ден  и половина, нооо ... пак е кеф. :) 

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Дай да не съкращаваме, кажи си целия ник, че да те разберат хората:

 

Луно, луно, земьо македонска!

 

Базирайки се на човека, за когото се отнася, дали да не го перефразираме на "Луно, луно, земьо тракийска"?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Успях да си хвана полета за София... при само 50 минути трансферно време на Малпенса! Голямо тичане падна :)

Дано не си изхабил всичкия късмет тоя месец за 50-минутните трансфери. :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дано не си изхабил всичкия късмет тоя месец за 50-минутните трансфери. :D

Напротив, днес направих генерална репетиция :)

 

Стига се притеснява, другиден в Доха ще си направим връзката като пичове... Не забравяй, че ще ни чакат и ще ни водят за ръчичка. Няма така лесно да пропуснем тропическата буря в Ханой :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Успях да си хвана полета за София... при само 50 минути трансферно време на Малпенса! Голямо тичане падна :)

 

Ехе:-)),ако си тичал от Т2 до Т1 си е направо подвиг!!:-)).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.