Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Юхууу! Яко! Ние всякак те харесваме, но сега още повече! Време си беше :)

Да се похваля с новия си ник :)

Така де, да не се чудите вече как се чете clete и що е, спазих инструкциите, получени на сбирката и съм чистак нова! :P

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Трета покана за участие в кулинарно реалити...

Следващият път ще взема да кажа "да" :lol:

 

 

 

И 15-тте ми минути слава (по Анди Уорхол) ;)

14725648_1156299241116469_5135536806995221261_n.jpg

 

 

 

  • Харесвам 32
Връзка към коментар

Да се похваля с новия си ник  :)

Така де, да не се чудите вече как се чете clete  и що е, спазих инструкциите, получени на сбирката и съм чистак нова!  :P

Честито! Да си напиша,че clete все си го четях Цвете  :)  И аз си редактирах ника с по-популярното звучене.

И по темата:да се похваля-детето взе шофьорска книжка и съм в очакване на първата дестинация ,до която ще ме закара.Остава да разбера колко време ще почакам,дано да не е много ;) 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Трета покана за участие в кулинарно реалити...

Следващият път ще взема да кажа "да" :lol:

 

 

 

И 15-тте ми минути слава (по Анди Уорхол) ;)

attachicon.gif14725648_1156299241116469_5135536806995221261_n.jpg

 

 

 

 

Трябва! :)

 

П.П. Иска ми се да прочета статията... 

Връзка към коментар

Рейни, трудно ще е да съчетая реалити с реалната ми работа ;)

Ако искаш, дай ми мейл и ще ти пратя коректурите на текста (и аз не съм я чела още ;))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не искам да се хваля, а да похваля AlexandraKo, Mililia и Mary, които много ме забавляват с техните разкази. Пренасям се на Малдивите и тъкмо се събличам по бански, бързам към Бали, а след това с чадър към английската провинция. Продължавайте да пишете все така увлекателно! Ще ви чета! :)

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Не е точно хвалба, но просто искам да споделя, че с група приятели от време на време си правим LMN (Lame movie nights), където се събираме, за да си сготвим, да пийнем и да гледаме едни от най-потресаващите филми, които сме успели да намерим. Едно от изискванията е да имат оценка под 3 в IMDB или изобщо да го няма там.

 

Снощи си направихме индийска вечер и започнахме ударно със следния филм: http://www.imdb.com/title/tt2344678/

 

Хваля се с нечовешката издръжливост, която ни позволи да изгледаме след това още един филм - отново от 2 часа и половина.

 

 

ПП. Адски забавни са тези събирания, а сме гледали такива неописуеми филми, които наистина са изпитание за сетивата: birdemic, the amazing bulk, danger 5 (това е сериал) и други неща, които искам да забравя.

 

:)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Хохо, че това е един от любимите ми индийски актьори. Гледайте Синхам, най-лудия филм. Тая година тоз актьор снимаше в България и един приятел искаше да ходим да му вземем автограф  :lol:

Връзка към коментар

Да се похваля, че airbnb-то в Тбилиси е на ТОП място, а сега го виждам и отвън в Гугъл- направо сме в камбанарията! Ако сме с добри отзиви мога да споделя контакти. :)

 

PS В единственото "street view" на 360 градуса, което отворих, лъснаха два дърти мерцедеса, навява спомени за Албания.

 

post-2748-0-62507800-1477600343_thumb.png

Редактирано от LaBarba
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Всичко е много хубаво, само цената му хич не ми харесва :)

Да се похваля, че airbnb-то в Тбилиси е на ТОП място, а сега го виждам и отвън в Гугъл- направо сме в камбанарията! Ако сме с добри отзиви мога да споделя контакти. :)

 

 

Връзка към коментар

За 4-ма си е добра цена :)

Мястото наистина е хубаво. Щом е на високо няма да е много шумно , щото точно там е лудница. Грузинците обожават да ползват клаксоните на автомобилите си.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че пролетях полет № 100 в скромната ми "кариера" на пътешественик. Честта да обслужат юбилея се падна на Ryanair, с полет до Кьолн (купен с ваучер). Макар че вече бях летял през летището в Кьолн, а в Германия съм ходил доста пъти, смея да твърдя, че се получи една много приятна екскурзия, достойна за юбилейното събитие. 

 

Малко снимки:

 

Кьолн

post-47-0-76860700-1477839820_thumb.jpg

 

post-47-0-00691500-1477839961_thumb.jpg

 

Бон

post-47-0-20306600-1477839996_thumb.jpg

 

post-47-0-90326200-1477840006_thumb.jpg

 

Прекрасният Аахен

post-47-0-02434600-1477840096_thumb.jpg

 

post-47-0-92152400-1477840108_thumb.jpg

  • Харесвам 36
Връзка към коментар

За първи път съм във Виетнам (Сайгон)-надмина очакванията ми!.....и що мълчите като з.....и че има страхотен нощен живот и френдли настроени готини момичета?........сетих се, щото ходите само по музеи, заливи, скучни плажове и стари столици....(Критиката ми е само към соло пътешествениците-към семейните само респект!)  ;)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Лоурайдъре, ти па си много хубав! Четеш само разни прашасали пътеводители, ами не си правиш справка у кино-класиката!

 

 

:P

Добро е видеото, сега е малко по модърн ама виетнамките са си пак ок!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

аз идвам да се похваля, въпреки че може и да съм за темата за оплакванията :) Днес ми е първия работен ден след раждането , а на сина ми вотри ден на детска градина :) Топли ме само мисълта, че за Нова година ще пътуваме до Будапеща :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

За пръв път пробвам да мина с голям статив в ръчен багаж. Нямаше проблем. Кееееф. :girldance: :girldance: :girldance: Дано и следващите екскурзии нещата да вървят по вода. А сега си имам нощни снимки от Валенсия. :sungum:

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

За пръв път пробвам да мина с голям статив в ръчен багаж. Нямаше проблем. Кееееф. :girldance: :girldance: :girldance: Дано и следващите екскурзии нещата да вървят по вода. А сега си имам нощни снимки от Валенсия. :sungum:

 

Защо да има проблем ако се събира в куфара и е достатъчно лек? Аз имам един, който на килограми сигурно е колкото разрешените за целия ръчен багаж и не се наемам да опитвам :lol:

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Публикували са пътепис на кума за Исландия в Капитал, снимките са мои - вече ме има и в печатна медия. Не са ми най-любимите от там, но пак съм много доволен. :)

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Публикували са пътепис на кума за Исландия в Капитал, снимките са мои - вече ме има и в печатна медия. Не са ми най-любимите от там, но пак съм много доволен. :)

 

Много е хубав пътеписа и снимките също. Поздравления.

Ето линк към него:

http://www.capital.bg/light/neshta/2016/11/04/2855963_okolo_islandiia_za_8_dni/

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.