Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ох, Матеев, дори вече нямам сили и да ти завиждам ... то бива, бива, ама това твоето е извън пътя!!! :)

 

Не се мори излишно, а дай да се организираме за по една напитка :) Ще бъда в Брюксел на 24.11 вечерта и после на 29.11 почти целия ден. Ако случайно тогава си наоколо и имаш малко свободно време - дай знак на лично.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Токущо си купихме билети за Куба след не знам колко месечно дебнене...Искам да направя тема, защото знам, че има хора, които търсят за началото на 2017 година, обаче не знам как, затова пиша тук... От София, с Turkish Airlines, престой на отиване два часа в Истанбул, на връщане - 10 часа, цена - 490,03 евро!  Тази цена ми се струва измамна, но е купен от техния сайт, виждам потвърждението, надявам се всичко да е наред, ако мислите , че има защо да се притеснявам, вместо да се радвам - кажете ...

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Идея за Великден са и Великденски острови,за да е тематично, не знам може и да си го правил, ако не за друга година :)

Цялата идея тръгна от Island Hopper полета на United между Хонолулу и Гуам, който по път каца 5 пъти в Микронезия и Маршаловите острови.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не се мори излишно, а дай да се организираме за по една напитка :) Ще бъда в Брюксел на 24.11 вечерта и после на 29.11 почти целия ден. Ако случайно тогава си наоколо и имаш малко свободно време - дай знак на лично.

 

 

Идеята е прекрасна, но за съжаление аз съм в София и по тези дати (живот и здраве) трябва да съм Рим. Когато намериш време на софийска територия - с удоволствие. Брюксел вече остана само в спомените и приятелите, които са там. :(

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Токущо си купихме билети за Куба след не знам колко месечно дебнене...Искам да направя тема, защото знам, че има хора, които търсят за началото на 2017 година, обаче не знам как, затова пиша тук... От София, с Turkish Airlines, престой на отиване два часа в Истанбул, на връщане - 10 часа, цена - 490,03 евро!  Тази цена ми се струва измамна, но е купен от техния сайт, виждам потвърждението, надявам се всичко да е наред, ако мислите , че има защо да се притеснявам, вместо да се радвам - кажете ...

Днес и аз видях, че за първите 3 месеца на 2017 има страшно много комбинации от дати на тази цена. Честито на вас  :wub:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Снощи се завърнахме от Хонг Конг и 22 дневното ни пътуване из Азия. Днес не се сдържах и под "натиска" на един приятел, си подарих пътуване с промоцията на Уиз до Грузия. Грехота е да не отидеш при тези цени. Много съм лесен.... най-вече за ядене, пиене и пътувания. И както се казва:

- Дай една бира!

- Каква?

- Е, как каква? Пълна!

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Искам да се похваля,че ще подарявам  коледен подарък на  най-сексия магеланец,на този ,на който исках.

 

Искам да се похваля,че днес магнитите ми станаха 222,Спомените и хубавитте мигове по 300-та...А на 7-януари е 100-я ми полет със самолет.Малко ме е страх.,докато се хоризонтира самолета..После спира да ми пука... Еми..,спирам с хвалбите.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Да похваля не себе си, а екипажа на LH днес и по-точно една от стюардесите на полета от Мюнхен до София - казваше основните съобщения на български, беше готино, жената се стараеше и получи аплодисменти (за нея си бяха, при кацане вече май не се ръкопляска - трябва да си обновя темата по въпроса...)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искам да се похваля,че ще подарявам  коледен подарък на  най-сексия магеланец,на този ,на който исках..

И започна едно чудене кой ли всъщност е най-сексия? ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И започна едно чудене кой ли всъщност е най-сексия? ;)

 

Предвид използваните маркери за мъжки род, отпадат 2/3 от заявилите участие магеланци. Останалите ще живеят още известно време с надеждата за най-секси. :) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И започна едно чудене кой ли всъщност е най-сексия? ;)

Предвид използваните маркери за мъжки род, отпадат 2/3 от заявилите участие магеланци. Останалите ще живеят още известно време с надеждата за най-секси. :)

 

Няма да издавам кой е, но cumalissa с право се радва! :)

 

ПП Моля не пишете имена, нека изненадите станат ясни по Коледа! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Отпуската свърши....но идва новата година ;)

И не издържах и купих билет за 48лв в двете посоки до Лондон за Януари месец....и най-накрая ще е полет от Варна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Няма да издавам кой е, но cumalissa с право се радва! :)

 

ПП Моля не пишете имена, нека изненадите станат ясни по Коледа! :)

Никакви имена! То и на мен няма да ми интересно, ако ми напише... аз ще си се досетя сама :)

Връзка към коментар

За пръв път бях на мач на Анфийлд в събота, Ливърпул победиха и аз направих 19 полета за 2016та, което ми е личен рекорд. Може да ги кажем даже 20, ако смятам и скачането с парашут лятото, ама тогава не кацнах със самолета :D

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

ами и аз да се похваля с чисто нов ( за нас поне апартамент ) сега остава дупе да ни е яко, че освен за пътуване трябва да останат пари и за кредит и ремонти  :lol:

  • Харесвам 31
Връзка към коментар

Честито!

 

Ето за този типично магелански поглед към живота говорим: 

 

...освен за пътуване трябва да останат пари и за кредит и ремонти  :lol:

 

При всички други е сбъркано и е наобратно: освен за кредит и ремонти трябва да останат пари и за пътуване. :)

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Честито!

 

Ето за този типично магелански поглед към живота говорим: 

 

 

При всички други е сбъркано и е наобратно: освен за кредит и ремонти трябва да останат пари и за пътуване. :)

 

така е, много са ми странни тези хора  :lol:  :lol:  :lol:

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

ами и аз да се похваля с чисто нов ( за нас поне апартамент ) сега остава дупе да ни е яко, че освен за пътуване трябва да останат пари и за кредит и ремонти  :lol:

Забелязала съм, че всеки път като събера пари за ремонт (основен), изниква предложение, на което не мога да откажа :) (и не искам, де) Но викингски фестивал на Лофотен и каквото още от Норвегия/Швеция успея пътьом, някак е несъпоставимо с някакъв си ремонт :D А и от `задължителния` ми Вакен, нагоре са само 2400 км, нищо работа за хора с кола. Още не съм измислила как ще се справя с двуглавия дракон _НАП_НОИ_ (това ми е работата), но имам 8 месеца и от сега се кланям на БогаНаМетълФеновете да помага :D

 

Честито! :) Ще се справите! :)

Редактирано от Niceday
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Пък ми смениха вътрешен полет в Бразилия... Неприятно, защото една камара рокади трябва да направя (почти сколасах) и ми се развалиха някои чудни планчета. (Дано за добро, ама ми стана криво). Сега разбирам какви акробатики правят магеланци, като ги сюрпризират така.

 

Хубавото е, че забелязах навреме промяната, че щеше да стане мазало иначе...

Лошото е, че изобщо не бях забелязала. Щото Azul си ми пратиха потвърден полет преди няколко дни - без дума да обелят в мейл, че е сменен   :swoon:  (полет, купен пролет)

 

Да се представя: Патка Дългошиестова Гъскова   :angry:

П.П. Кефя се на спътничката ми Руми. Няма драми, ще се оправим. Точка. Обичам някой да ме блансира... 

 

И сега да се похваля по повод същия повод :) Успях да букна наново полет за същия ден, в който ни беше резервацията - 24-Дек. След два разтичащи се от любезност и малко длъьки разговора с Бразилия, авиокомпания Azul беше така любезна да ми върне резервацията за желаната дата, само че за полет с две прехвърляния. Което няма никакво значение - те великите прехвърляния :) Защо не ми бяха дали този полет, а ме бяха изместили с един ден, при положение че са имали същия ден подобен, акъл ми не стига... И като ми казаха - а вие видяхте ли, че полетът ви е сменен, и ми стана яко смешно :)

 

Специални багодарности на neuromanec, с когото успяхме да направим вариант Б на плана и уж между другото той видя, че има сходен полет същия ден и предложи да им звънна, което и направих. Приятелю, ако дойдете в Ouro Preto,питието е от мен :)

 

Няма да казвам още колко въртележки направих на резервациите - свят им се зави  :biggrin:, че и с Експедия се наложи да си похортувам, разбрани хора. Изобщо - хваля се :) Само живи и здрави да се изкефим на мечтата Нова Година на Копакабана!

 

 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.