Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

 

Ура-а-а, и аз искам да се похваля! Вчера ми изплатиха обезщетение по застраховка Отмяна на пътуване -200долара(максималното възможно).Безкрайни благодарности на macf1an  , cck и Hollywood  за подсказката, че мога да се възползвам от  тази опция-застраховката на Дайнърс и реално да успея да си възстановя много голяма част от разходите по това провалено пътуване. За сравнение, от застраховката към другата кредитна карта ( и друго застрахователно дружество) не ми признаха същия иск.

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Не знам за хвалба или за оплакване е... Но напускам Ница! Заминавам за Белгия понеделник, където ме очаква нова работа! По специалността ми :-)

Лек път, здраве, късмет и успех с новата работа!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нека и аз направя сефтето в темата:
1. След умопомрачителен уикенд в Лондон с адски много емоции (Лондонски магеланци, извинявайте, ама се бяхме набили много лошо в Събота в един адски зъл пъб и реших, че не е добра идея да се запознавам с толкова нови хора в точно такъв вариант), ми щукна, че е добра идея да си увелича лимита по кредитните карти, за подобни случаи на епични уикенди по кълбото. Речено сторено! :)
2. Купих си iPhone 7 от обновеният магазин на Apple на Regent Street, чрез Apple Upgrade програмата им, което ще рече, че след 12 месеца като послушен резидент на нейно величество, леко отклонил се при къри-вурст бюргерите по погрешка, ще мога да отида и да си взема чисто новият iPhone напълно безплатно като само върна сегашният. Това естествено се случи, щото си строших стария телефон точно като се чекирах на рецепцията в хотела и вече съдбата явно реши, че аман съм отлагал тая покупка вече 7 месеца. :)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Нека и аз направя сефтето в темата:

1. След умопомрачителен уикенд в Лондон с адски много емоции (Лондонски магеланци, извинявайте, ама се бяхме набили много лошо в Събота в един адски зъл пъб и реших, че не е добра идея да се запознавам с толкова нови хора в точно такъв вариант), ми щукна, че е добра идея да си увелича лимита по кредитните карти, за подобни случаи на епични уикенди по кълбото. Речено сторено! :)

2. Купих си iPhone 7 от обновеният магазин на Apple на Regent Street, чрез Apple Upgrade програмата им, което ще рече, че след 12 месеца като послушен резидент на нейно величество, леко отклонил се при къри-вурст бюргерите по погрешка, ще мога да отида и да си взема чисто новият iPhone напълно безплатно като само върна сегашният. Това естествено се случи, щото си строших стария телефон точно като се чекирах на рецепцията в хотела и вече съдбата явно реши, че аман съм отлагал тая покупка вече 7 месеца. :)

Ами трябваше да се запознаеш с нас преди злия пъб в събота,за да може и някои от нас да споделим многото емоции от там :) :)
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да се похваля, че вчера получих по Еконт новите календари за 2017 :P Още не съм ги закачил, че чакам да мине годината, но вече ги разгледах и както се казва с една дума, която много ме дразни, "разкошни" са :lol:

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Да се похваля, че вчера получих по Еконт новите календари за 2017 :P Още не съм ги закачил, че чакам да мине годината, но вече ги разгледах и както се казва с една дума, която много ме дразни, "разкошни" са :lol:

И аз! И аз!!!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ами трябваше да се запознаеш с нас преди злия пъб в събота,за да може и някои от нас да споделим многото емоции от там :) :)

Трябваше, ама закуската ми беше като нещо от сорта 2 на обяд. :P След това естествено, имаше време и желание само за бири. Аз в тоя ден въобще не излязох май от заведение. :) Нищо, Софийските срещи са ми на един хвърлей от Берлин, та другия път ще се опитам да се класирам. :P Поне хареса ли ви в голямата мъгла и добре ли си изкарахте?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Поне хареса ли ви в голямата мъгла и добре ли си изкарахте?

 

Мъгла в Лондон не видяхме. Първият ден беше слънчево, вторият ден беше по-мрачен, но топъл. Без дъжд и двата дни.

При кацането на Лутън имаше мъгла, но не повече отколкото в София.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мъгла в Лондон не видяхме. Първият ден беше слънчево, вторият ден беше по-мрачен, но топъл. Без дъжд и двата дни.

При кацането на Лутън имаше мъгла, но не повече отколкото в София.

Явно на някой му е било мъгла,след злия бар в който е бил :) :)
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Явно на някой му е било мъгла,след злия бар в който е бил :) :)

 А, не, просто прякора на Лондон е The Big Smoke, та за това викам за голямата мъгла, но явно превода не е точно така на Български. :P Абе, важното е, че уцелихме време, макар, че есента в Лондон винаги е супер добра с доста слънчеви дни принципно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На кого да ги върна? :) да изкрещя - ей хора намерих си 200 кинта, дали не са на някого? Е, много ясно, че ще се наредят поне стотина души в радиус от 5 метра.

 

Питай ги за номерата на банкнотите ;)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Намерих  200 лева на улицата.

Еййй, колко е малък светът, жива и здрава да си! Точно се чудех къде съм ги изпуснал ...

Донеси ги, моля, на коледната сбирка, да не те разкарвам сега до нашия офис 

И благодаря че сподели, вече почти ги бях отписал!  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Еййй, колко е малък светът, жива и здрава да си! Точно се чудех къде съм ги изпуснал ...

Донеси ги, моля, на коледната сбирка, да не те разкарвам сега до нашия офис 

И благодаря че сподели, вече почти ги бях отписал!  :biggrin:

Като бях дете мои приятели намерили в парка до някакъв храст торба с доста пари. Поразходили се малко и питали някакъв човек дали са негови. Оказало се, че са точно негови...какво съвпадение :) Наивни деца ......  

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Спомням си и аз как си намерих 100лв след една от сбирките точно пред Рокит измежду краката на всичките пушачи. Попитах някой познава ли си ги, никой наоколо нямаше хладнокръвието да каже, че са негови, а някой дори и да е искал да излъже минаха няколко секунди мълчание и нямаше как да го импровизира...парите заминаха по пързалката още същата вечер :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Не мога да не се похваля просто! Имам си неочакван подарък от магеланка Лидияяяя... :party:  

Много се зарадвах! Лидке, много ти благодаря! За всичко ще се постаря, само снимката от Копакабана вероятно ще е по-скромна  :lol:

 

20161206_171928.jpg

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Хе хе на следващата среща ще те изпитам да видим как си се справила с португалския ;) а за снимката ще си чакам аз ;) ох ще е голям купон не се съмнявам

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Да се похваля и аз, най-после след голямо гледане и чудене, отлагане и т.н., вече имаме билети за Исландия:  15.06.17 - 26.06.17  с AirBerlin. Не мисля, че цената е най-изгодната, но полетите са много удобни и имаме включен багаж. :)

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Да се похваля и аз, най-после след голямо гледане и чудене, отлагане и т.н., вече имаме билети за Исландия:  15.06.17 - 26.06.17  с AirBerlin. Не мисля, че цената е най-изгодната, но полетите са много удобни и имаме включен багаж. :)

Напротив, купил си билети на най-хубавата цена и повече не гледаш! :)

Честито! :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Получих подаръка си за моята 50 годишнина от моята съпруга,а именно - екскурзия до Рим и Ватикана.

Много съм гледал по Дискавъри и NG , но на живо е друго.

На няколко пъти дъха ми спираше... Удивително !

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.