Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Eх, че хубавооо!  :)  :)  :)

Тези млади хора ще разберат, че в България има и по-различни българи от тези, които ни показват по тв-то!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

За първи път да се разпиша в тази тема, а поводът са новите ми прекрасни, персонализирани етикетчета :wub:

Много си ги харесвам и ще ги нося с гордост навсякъде :yahoo:

Георги, хиляди благодарности!

 

 

post-2916-0-11215000-1482260702_thumb.jpg

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

За първи път да се разпиша в тази тема, а поводът са новите ми прекрасни, персонализирани етикетчета :wub:

Много си ги харесвам и ще ги нося с гордост навсякъде :yahoo:

Георги, хиляди благодарности!

Честито, да обиколиш света с тях, както е показано на картинката! :)))
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вчера ходих да подкрепя любимия отбор на Армията .Отидох със колата а се прибрах със това

http://www.vespa.bg/model-4-Primavera

Спечелих голямата награда :rolleyes:

Йеее, честито!!!

Аз закъснях с 10 минути и ме домързя да ходя до канцелариите за билет, направо влязох с картата във В :D

Връзка към коментар

Йеее, честито!!!

Аз закъснях с 10 минути и ме домързя да ходя до канцелариите за билет, направо влязох с картата във В :D

И аз имам абонаментна карта  за Г сектор , но реших да си купя билет . Защото всички приходи от билети за този мач отиват  за благотворителност .И спечелих наградата със билета който си купих.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Идвам да се похваля, че си изпълних, каквото си бях намислила. Да разпратя 10 коледни изненадки на приятели и хора, които харесвам. Станаха 12 - още по хубаво!038cacf988f19efce5221588986f164c.gif

Надявам се, Дядо Коледа да сколаса и да разнесе всичко навреме.c0e65da3218d8e915e005bd4a93faf45.gif

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Искам да се похваля ,че си получих коледния подарък от другарче-магеланче.За пръв път качих снимка във форума и не на последно място -изядох бонбоните от подаръка.Равносметката ми е :"Браво на мен!".

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че си наредих пъзела. 2000 части за 15 дни, което е мой личен рекорд-затова се и хваля :) . Всъщност го наредих още в неделя, но досега чаках да съм си вкъщи през деня, че да го снимам на дневна светлина и се видят по-добре цветовете. Така че, от неделя нямам търпение да се похваля :blush:

post-5329-0-34338200-1482479768_thumb.jpg

 

На живо е още по впечатляващ. :lol:

  • Харесвам 37
Връзка към коментар

Интересно ми е какво ги правите пъзелите, след като ги наредите? Любувате се 2-3 дена и после ги разваляте? Или под стъклото на масата? Питам, щото имам малко проблеми с 2 наредени пъзела вкъщи, дето не ми дават да ги разваля :P

Връзка към коментар

Аз лично винаги ги развалям. Удоволствието е в реденето, като сглобена картинка не ми седят добре, че да се чудя къде да ги си окича. Имах като малка една снимка на петел на черен фон. Мнннооого труден. Редила съм го поне 50 пъти и всеки път ме затрудняваше!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Интересно ми е какво ги правите пъзелите, след като ги наредите? Любувате се 2-3 дена и после ги разваляте? Или под стъклото на масата? Питам, щото имам малко проблеми с 2 наредени пъзела вкъщи, дето не ми дават да ги разваля :P

 

Баща ми е вманиачен по пъзелите, има всякакви размери от малки, до големи колкото кухненска маса. След като ги нареди, ги носи да му ги рамкират - целият му офис е окичен с картини/пъзели.  :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ние ги разваляме също, че и вече имаме традиция всяка коледа да купуваме и нареждаме по един. Малко разхищение е, защото по този начин не редим пъзел два пъти, ама какво да се прави, трупаме кашони :) Златната среда за нас е 1000 парчета, 1500 дойдоха нанагорно миналата година. 

 

Даже днес ще пообиколим за тазгодишния пъзел. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Открих 10лв. на обществено място преди 2-3 седмици и днес ги пуснах в касичката на ветринарната клиника "Добро хрумване" за животинките. Доволна съм от себе си :)

  • Харесвам 27
Връзка към коментар

Интересно ми е какво ги правите пъзелите, след като ги наредите? Любувате се 2-3 дена и после ги разваляте? Или под стъклото на масата? Питам, щото имам малко проблеми с 2 наредени пъзела вкъщи, дето не ми дават да ги разваля :P

Този специално ще го лепя и после под леглото. Иначе предните ми стоят с месеци на пода-аз ги редя там, че са доста големи и като ми омръзнат ги развалям и в кутията отново. Не повтарям да ги наредя.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Получих прекрасни подаръци от любими магеланки Mary, Ellena и Desi75, които ме изнадаха на работното място. Благодаря още веднъж от сърце! :wub:  :wub: :wub:  

Пожелавам на всички весели и светли празници! Бъдете здрави и се чувствайте обичани, както и аз се чувствам днес!

 

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Искам да похваля колеги си. Организирахме се да зарадваме деца от един дом за сираци с подаръци и лакомства. Една колежка им ги занесе, там е и в момента и ни праща снимки...казва,че никога не е виждала някой да се радва толкова много, написали са ни картичка....а ние, от другата страна на вайбър, плачем.

Весели празници на всички :)

  • Харесвам 38
Връзка към коментар

Искам да похваля колеги си. Организирахме се да зарадваме деца от един дом за сираци с подаръци и лакомства. Една колежка им ги занесе, там е и в момента и ни праща снимки...казва,че никога не е виждала някой да се радва толкова много, написали са ни картичка....а ние, от другата страна на вайбър, плачем.

Весели празници на всички :)

Браво на вас!
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе то стана малко "вижте ме колко съм благородна". По принцип не споделям в общественото пространство такива неща, ама много се разчувствах :)

Споделяй! Не се чувствай неудобно! Доброто заразява!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Абе то стана малко "вижте ме колко съм благородна". По принцип не споделям в общественото пространство такива неща, ама много се разчувствах :)

Не, не е така.По-добре е да се споделя,добрият пример се следва.

Аз така взех пример от един възрастен колега,преди много години и си наричам един ден в годината, когато през целия ден всичко, което направя е подарък.Дали около Коледа /тази година беше в сряда, на 21 дек/,дали около рождения ми ден, дали по Великден - няма значение, важното е, че аз си знам.:)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Мой познат пък намери 290лв. в плик от кроасани и след цял ден разговори по телефона успяхме да намерим на кой са парите. Жената, която ги беше изгубила много се зарадва :)

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.