Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

И като стана дума, ако има мераклии за Маастрихт, дайте да спретнем нещо ;) Не че си знам програмата за юли (тази година ми е много шантава и всичко е ден за ден, но..)...

 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

 

Един ден, секретарят му казва, че го търсят от Америка.Актьор, който написал преди 50 години валс.

Рийо си помислил, че втори Щраус не се е родил, но отишъл на телефона.

Актьорът, написал въпросния валс му споделил, че го е композирал преди 50 години и не го е чувал до сега, защото се притеснявал как ще звучи.

Но като гледал концерт на Андре, решил, е това е човекът, който ще даде живот на неговата композиция.

Актьорът е  Антъни Хопкинс, а валсът е прекрасен.

 С присъствието на самия сър Антъни.

 

Да не оставяме историята недовършена:

 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 3 часа, Боби каза:

Току-що си получих кредита от booking.com към wizzair. Със седемдесет евро отгоре :biggrin: Дублиране на един кредит от декември, който ми изплатиха през февруари, но междувременно им писах няколко пъти, че го бавят неправомерно и те явно са го пуснали повторно.

Недостигът на персонал при booking и липсата на координация в работата им ми помагат доста напоследък, възползвайте се :)

Браво браво, и аз им писах ааа дано и при мен да сбъркат...... :lol:

Връзка към коментар
преди 20 минути , patilana каза:

Хайде де!След 10.07.съм свободна.

10 юли е добра дата. Въпросът е как.

Само че аз на 16-20 юли трябва да съм в Лондон, жива или мъртва.

Ей затова казвам, че при мен нещата са пълен хаос тази година. Нито си знам дните за отпуск, нито знам къде ще отида на море, ... да не говорим за някакво пътуване извън служебните. Но пък виж как си знам датите, когато ще съм в Лондон ;) 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
В момента, Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта. Утре отивам в аржентинското посолство за да си извадя и паспорт, с който вече ще мога да пътувам безвизово до Русия, Тайланд, Южна Африка, Етиопия, Ямайка, Гвиана, Суринам, Буркина Фасо, Суринам, Кайманови острови и други знайни и незнайни местенца.

 

Както може да се досетите - умирам от щастие! :yahoo:

Честито и успех!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
31 minutes ago, Георги Матеев said:

Ямайка

Интересно - има различни изисквания за различните страни от ЕС. На теория би следвало Комисията да информира Парламента и там да бъде взето решение за въвеждане на реципрочни (по-рестриктивни) мерки от страна на държавите-членки към страната, която прилага 2-ни стандарти.

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 35 минути , Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта. Утре отивам в аржентинското посолство за да си извадя и паспорт, с който вече ще мога да пътувам безвизово до Русия, Тайланд, Южна Африка, Етиопия, Ямайка, Гвиана, Суринам, Буркина Фасо, Суринам, Кайманови острови и други знайни и незнайни местенца.

 

Както може да се досетите - умирам от щастие! :yahoo:

Честитооооо! Да не ни забравиш като станеш аржентинец!;)

Ние и сега трудно можехме да те видим на българска земя между два полета, а в бъдеще?

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта.


Felicidades, hombre! :smile3:

Жоре, ти си пълен с изненади! :)

P.S. ЩЕ трябва да почерпиш! :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта. Утре отивам в аржентинското посолство за да си извадя и паспорт, с който вече ще мога да пътувам безвизово до Русия, Тайланд, Южна Африка, Етиопия, Ямайка, Гвиана, Суринам, Буркина Фасо, Боливия, Кайманови острови и други знайни и незнайни местенца.

 

Както може да се досетите - умирам от щастие! :yahoo:

 

P.S. Май ще трябва да почвам уроци по испански...

Честито!!! Пожелавам ти много здраве, успех и много пътешествия!!! За теб навсякъде трябва да е безвизово!:) И не само и на теб, а и на други Магеланци!:dancing:

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта. Утре отивам в аржентинското посолство за да си извадя и паспорт, с който вече ще мога да пътувам безвизово до Русия, Тайланд, Южна Африка, Етиопия, Ямайка, Гвиана, Суринам, Буркина Фасо, Боливия, Кайманови острови и други знайни и незнайни местенца.

 

Както може да се досетите - умирам от щастие! :yahoo:

 

P.S. Май ще трябва да почвам уроци по испански...

По каква линия го взе това аржентинско гражданство бре? 

 

п.п. И без испански са ти го дали???

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта. Утре отивам в аржентинското посолство за да си извадя и паспорт, с който вече ще мога да пътувам безвизово до Русия, Тайланд, Южна Африка, Етиопия, Ямайка, Гвиана, Суринвам, Буркина Фасо, Боливия, Кайманови острови и други знайни и незнайни местенца.

 

Както може да се досетите - умирам от щастие! :yahoo:

 

P.S. Май ще трябва да почвам уроци по испански...

Припаднах! Изби рибата с това гражданство, Матеев :lol: Със здраве да си го ползваш! :wub:

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 32 минути , Meidj каза:

По каква линия го взе това аржентинско гражданство бре? 

 

п.п. И без испански са ти го дали???

Майка ми е родена в Аржентина. И да, явно става и без испански :)

  • Харесвам 16
  • Шок 3
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта. Утре отивам в аржентинското посолство за да си извадя и паспорт, с който вече ще мога да пътувам безвизово до Русия, Тайланд, Южна Африка, Етиопия, Ямайка, Гвиана, Суринам, Буркина Фасо, Боливия, Кайманови острови и други знайни и незнайни местенца.

 

Както може да се досетите - умирам от щастие! :yahoo:

 

P.S. Май ще трябва да почвам уроци по испански...

Мини да пием по едно на сБирката в петък, преди партито!

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 8 часа, cybersimo каза:

Мини да пием по едно на сБирката в петък, преди партито!

Ще съм зает тогава и няма как, но ако после минете на партито имате почерпка от мен!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 часа, Георги Матеев каза:

Майка ми е родена в Аржентина. И да, явно става и без испански :)

Георги, ти си пълен с изненади :)

 

Честито за аржентинското гражданство :)

Редактирано от Травеолани
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 14.03.2018 г. в 14:54, Георги Матеев каза:

След 6-годишна борба с латиноамериканската бюрокрация най-сетне получих дългоочакваното си аржентинско гражданство и лична карта. Утре отивам в аржентинското посолство за да си извадя и паспорт, с който вече ще мога да пътувам безвизово до Русия, Тайланд, Южна Африка, Етиопия, Ямайка, Гвиана, Суринам, Буркина Фасо, Боливия, Кайманови острови и други знайни и незнайни местенца.

 

Както може да се досетите - умирам от щастие! :yahoo:

 

P.S. Май ще трябва да почвам уроци по испански...

Да ти е честито аржентинското гражданство, Жоре! :) Макар че на теб направо едно световно гражданство трябва да ти дадат. xD

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 7 минути , Branko каза:

Смени профилната и ника :)

Ето с тази.И за паспорта нея :)

IMG_20180315_184644_747.jpg

Не ми напомняй, че на аржентинската лична карта съм със снимка отпреди 6 години - когато съм подавал документите - и на която съм +15 кг. Отгоре на всичко е валидна до 2027 година и съм в траур :biggrin:

 

Успокоителното е, че картата няма да ми трябва особено, а за паспорта ме снимаха днес и ще е съвсем актуален :)

 

О да. И най-накрая ми се сбъдна мечтата да имам 2 валидни паспорта едновременно. Супер удобно в много ситуации.

преди 32 минути , Костов каза:

Да ти е честито аржентинското гражданство, Жоре! :) Макар че на теб направо едно световно гражданство трябва да ти дадат. xD

Не бих отказал един австралийски или новозеландски паспорт всъщност. Британски или щатски не искам.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.