Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 10 часа, Rainy каза:

Не е точно хвалене, просто ми стана тооолкова хубаво! И ми се искаше да го споделя...

 

Да възродиш човек, който е мечтал за дадено място - градините Kеukenkof - което място му се изплъзва по стечение на обстоятелства (оплаках се в Бенелюкс темата...) и да му го дадеш обратно. Безценно! Много сме свикнали да имаме. А жената, баба на две аутистични момчета, скромна та скромна, работлива, чудна българка, беше готова да ми плати разходите, защото я бяха излъгали. И като намерих супер скромно място за отсядане - и чаршафи ще си занесем, ама ще идем, се разтопи... Хора, не знаем какво имаме и от какво се оплакаме често. Сериозно.

 

Нямаше къде да го напиша другаде - да не притесня дамата, а много исках да го напиша, че ми се пръска душата в такива моменти. Няма по-хубаво от даването. Няма.

Искрено ти се възхищавам, @Rainy! Човек не просто трябва да дава, но и да го прави от сърце!

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , pamela каза:

Искрено ти се възхищавам, @Rainy! Човек не просто трябва да дава, но и да го прави от сърце!

@pamelaми открадна думите от устата :)Браво @Rainy!Радват ме хора като теб-оценяващи и сърцати!

Най-хубавото е,че ти самата си удовлетворена!Както си написала - ми стана тооолкова хубаво!!!

Поздрави,бъди винаги така естетствена.Постъпката ти е вдъхновението ми за деня,благодаря ти!

 

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Радвам се на чудесна пролет!

Едно симпатично семейство пиленца сви гнездо в нашия двор.

Черешата,която лично посадих преди няколко години, цъфти и ухае чудесно.

Лалетата са красиви.

30656943_10211693953853268_5110505336955994112_n.jpg

30698564_10211693954493284_7954100121602359296_n.jpg

30706548_10211693952853243_188862605496942592_n.jpg

30711149_10211693953333255_4158757544988246016_n.jpg

30698525_10211693951813217_7606010545728126976_n.jpg

30657279_10211693951253203_4622027475042435072_n.jpg

30656922_10211693955653313_2572224594672877568_n.jpg

30656902_10211693955973321_988169329386192896_n.jpg

30705918_10211693956573336_3215823914970120192_n.jpg

30726334_10211693955053298_1219067900795551744_n.jpg

  • Харесвам 22
  • Браво 9
Връзка към коментар
На 4/4/2018 в 11:20, Rainy каза:

Едно непознато животно ще демонстрирам – хвалба от телефонен оператор :biggrin: Не български...  

 

Значи, кацвам си со кротце, со благо в Лондон оня ден и телефонът ми започва да изплюва едни sms-и за такси от wi-fi roaming, при което започвам да настръхвам. След горчив опит със сметка от £330 в Индия, съм изключително внимателна с Интернет в чужбина. В случая пък знаех, че Интернетът ми във Виетнам е безплатен и съвсем настръхнах.

Суйна-буйна звъня на оператора си (3 Mobile) и става ясно, че говорим за ползван интернет в Doha и/или Банкок. И защото аз тъпо и упорито отхвърлям допълнителната такса (£30 и нагоре), прехвърлят ме към екипа за оплаквания. След индиеца – с който не можахме да се разберем по същество, започвам сладки приказки с един шотландец - моята слабост :) от complaint team. Аз наистина включих телефонът си в Доха (май) само да видя дали някой не ме е търсил (без да са изключени мобилните данни) и умната машинка е успяла да лепне трафик от някой ъпдейт вероятно, както поясни шотландецът. И наистина съм го ползвала минута-две само. 

В крайна сметка 3 Mobile прецениха, че коректен и лоялен клиент като мен не може да плаща глупави такси и премахнаха таксата веднага.

 

П.П. В Англия май само деца не се правят по телефона, но не мога да се обзаложа :lol:

Т.е. хвалиш се, че си заобиколила правилата?

Връзка към коментар
преди 45 минути , Брани каза:

Т.е. хвалиш се, че си заобиколила правилата?

Ти така ли разбра поста ми? И къде точно видя заобикаляне на правилата?

 

Хваля се с начина, по който съм решила проблема - директна дискусия и защитаване на позицията ми - в която вярвам, което вярвам е цивилизованото решаване на проблемите.

Хваля се с отношението, което съм получила от доставчик на услуга, която е особено компрометирана в България и как се запазват клиенти, които очевидно (но не за теб) не са нарушили правилата.

Хваля се с незагубването на £30+, което за някои е нищо, но за мен е нещо.

 

Жалко наистина за твоето мнение за ситуацията.

Връзка към коментар

Извинете, че се намесвам в спора, ама малко не е ок да се дават определения кое точно за кого е важно или не е от само от един единствен въпрос. Аз може и да не съм права, ама тия похвати да вмениш на някой нещо, което не е казал НЕ ГИ ОДОБРЯВАМ! :biggrin:

Реално услугите са ползвани, волно или не. Така че е въпрос на добра воля, а не на дълг искането за неплащане да се удовлетвори.

 

Иначе да се похваля, че ни предстои едно събиране на випуска за двайсет и някой път. Не познавам друг випуск, особено от 8 клас да се събира толкова често- всяка година.

 

Сега продължавайте, моля.

На работа съм още половин час и дано до тогава има развитие по спора, че ми е скучно. :biggrin:

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

" и става ясно, че говорим за ползван интернет в Doha и/или Банкок. "

 

"Аз наистина включих телефонът си в Доха (май) само да видя дали някой не ме е търсил (без да са изключени мобилните данни) и умната машинка е успяла да лепне трафик от някой ъпдейт вероятно, както поясни шотландецът. И наистина съм го ползвала минута-две само. "

 

От тук аз поне лично разбирам, че тази услуга, за която твърдиш на оператора, че не си я ползвала, всъщност си, и са те таксували за нея (по правилата). Чудесно е, че си успяла с цивилизована дискусия да си издействаш да ти я отменят. Но така реално си заобиколила правилата.

 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моля, без заяждане и четене на морал.

В случая хвалбата е за жест от страна на оператора.

А за трафика, веднага щом се включи телефона, той се свързва и започва да зарежда имейли, съобщения, каквото има там. Затова е добре да се кмахне отметката за данни в роуминг още преди да се лети.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , Брани каза:

" и става ясно, че говорим за ползван интернет в Doha и/или Банкок. "

 

"Аз наистина включих телефонът си в Доха (май) само да видя дали някой не ме е търсил (без да са изключени мобилните данни) и умната машинка е успяла да лепне трафик от някой ъпдейт вероятно, както поясни шотландецът. И наистина съм го ползвала минута-две само. "

 

От тук аз поне лично разбирам, че тази услуга, за която твърдиш на оператора, че не си я ползвала, всъщност си, и са те таксували за нея (по правилата). Чудесно е, че си успяла с цивилизована дискусия да си издействаш да ти я отменят. Но така реално си заобиколила правилата.

Аз продължавам да не разбирам твоята констатация за заобикаляне - след като съвсем честно и открито им звъннах да дискутираме и да изразя позицията си. Нищо не съм заобикаляла, а звъннах да разбера защо ми начисляват такси, които според мен не дължа, защото знаех, че не съм ползвала телефона. Споделих неформално мислите си във форум, а не съм ги подготвяла като за правен диспут. Получих неколкократни съобщения, датиращи от времето във Виетнам. Допуснах, че може да имам начислен трафик едва след разговора с оператора. Аз откровено бях забравила, че по погрешка съм го включила - и изключила. Начислен - но не от ползване. Но това не го пише в смс-ите. Технологично от една минута "ползване" само включването и изключването ще изядат половината време.

А операторът е преценил, че това е грешка и предпочете да остави доволен един клиент, който ползва ежемесечно максималната им тарифа и е бил съвършено изряден в рамките на години, вместо да се зачепати за £30+, с които няма да забогатее - при доказано неползване на телефон - нали знаеш, че те виждат какво е правено с него?, а по-скоро ще изгуби един лоялен и платежоспособен клиент.

Поздравявам те, че ме постави в позиция да се оправдавам. Всъщност, исках само да се похваля. Изтрих останалите си думи. Здрав бъди. 

Връзка към коментар

И аз имам днес повод да се похваля - Днес за първи път пътувахме на автостоп с мъжа ми в Румъния :) Не беше въобще планирано, но след страхотен скандал при агенцията за рента а кар, се принудихме и това да преживеем. Да ви кажа - хареса ни :) Утре пак :biggrin: Качихме се при двама напълно непознати и се оказа, че единият от тях прави бомби...  :blink::O 

 

Повече ще опиша в травел блога ми, като се върна. 

IMG_20180414_075646.jpg

  • Харесвам 13
  • Шок 2
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, Rainy каза:

виждат какво е правено с него

Моля? Май много филми гледаш :D

Виждат генериран трафик - дори и да приемем, че виждат "проверка на мейл" или "какво е времето" няма абсолютно никакъв начин да разберат дали това телефона го е направил "сам или автоматично" или ти собственоръчно си стартирала приложението за мейл или за времето.

 

Съвсем хипотетично си избрах две услуги, които биха се задействали сами при тръгване на интернет връзка.

 

Честито за жеста от страна на оператора!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз пък да се похваля с личния си стюард на полет KL 4259 от Фукуока до Сеул на 9.04., който притичваше от някъде при всяко разнасяне на нещо из самолета да ме пита искам ли нещо,какво точно искам и как точно го искам! Да не пропусна и факта, че се погрижи бохчата с летищни подаръци да бъде качена в мястото за багаж!

Много съм доволна!

  • Харесвам 13
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, slujitel каза:

Може ли подробности.

Това е офертата https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/deal-alert-flights-from-oslo-to-south-pacific-islands-from-e817-multiple-day-layover-in-new-zealand-andor-qatar-from-e901/

 

Взехме с тръгване от Копенхаген, въпреки че беше малко по-скъпо от Осло варианта, но пък полетите до Копенхаген са много по-евтини + не се налага транзитна нощувка там.

 

За тази дестинация цената е невероятна.

  • Харесвам 8
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 22 часа, Георги Матеев каза:

Това е офертата https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/deal-alert-flights-from-oslo-to-south-pacific-islands-from-e817-multiple-day-layover-in-new-zealand-andor-qatar-from-e901/

 

Взехме с тръгване от Копенхаген, въпреки че беше малко по-скъпо от Осло варианта, но пък полетите до Копенхаген са много по-евтини + не се налага транзитна нощувка там.

 

За тази дестинация цената е невероятна.

май свърши :((((((

Връзка към коментар
преди 32 минути , Raybeez каза:

Искам да се похваля, че моя снимка от Исландия в момента грее на екран на Таймс скуеър...

 

30073303_10156652290589415_4307164508647

Страхотно! Поздравления! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , Raybeez каза:

Искам да се похваля, че моя снимка от Исландия в момента грее на екран на Таймс скуеър...

 

30073303_10156652290589415_4307164508647

Аууууу, ма това си е за голяма хвалбааааа! Браво на теб!Поздравявам те!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Супер новина! Честито! Пожелавам ти още много снимки на прекрасни места! Първо ти да ги посетиш и да направиш фотосите, а после те да проявят самостоятелното си съществуване на големи екрани!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Амиииииии преди време от Наградата на херцога на Единбург се бяха свързали с жена ми за тази конкретна снимка на нея от Kerið, защото искат да я ползват за бюлетини и промоционални цели, разбрахме се и така... това е късата версия. :)

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.