Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Горд съм, че за последните 3 месеца успях да сваля 7 килограма, като целта ми е да сваля до края на годината още 10 килограма и да достигна до идеалното си тегло според индекса на телесната маса 🙂

Как промених живота си? Почнах два пъти на седмица да ходя на фитнес и всеки ден да ходя поне 10 000 стъпки мерени с мобилния телефон. Когато мога се качвам и слизам пеша по стълбите и по възможност гледам да не ползвам колата. Храненето го промених радикално, като се отказах от хляба и сладките неща, а количеството го намалих до ниво, където чувствам само минимален или нулев глад.

 

Не съм се съветвал със специалист и всякакви съвети как да продължа и да задържа килограмите на идеалното тегло са добре дошли. До сега спортът ми тежеше, но вече почвам да усещам едно приятно удоволствие след края на тренировките и от ден на ден съм все по фит 🙂 Целта ми е да вкарам спорта , като част от ежедневието, но все още нямам много ясна визия как ще надвия дългосрочно мързела и “по важните“ задачи, които трябва да свърша вместо да спортувам...

  • Харесвам 14
  • Браво 24
Връзка към коментар
преди 4 часа, Topfly каза:

Целта ми е да вкарам спорта , като част от ежедневието, но все още нямам много ясна визия как ще надвия дългосрочно мързела и “по важните“ задачи, които трябва да свърша вместо да спортувам...

Да си намериш дружка за тренировки, върши голяма работа.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

E, пристигнаха още китайски нещица, купени през февруари и октомври, т.е. нов рекорд от 7 месеца за доставка... Чакам още 2-3 от февруари...

И след 2:30 часа чакане на опашка успях да заредя 20л бензин

Въобще, тук е забавно

  • Харесвам 3
  • Шок 5
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , oli_mali каза:

След като в продължение на няколко месеца ни отпадна ходенето до Мексико, а след това се разминахме и с Малдивите, умишлено не влизах редовно във форума, за да не се дразня допълнително как всички вие обикаляте къде ли не, а ние трябваше да се задоволяваме с околностите на София, вече мога да ви обявя и причината за това: Вчера на бял свят се появи първата ни рожба Мария, 3.100кг. , 50см! 🙂

П.С. Нямам търпение да разбера ЕГН-то й, за да резервирам билети, че сърце пусто не трае...

best beba.jpg

Да е жива и здрава малката Мария.Да пътува,да е любознателна и щастлива!И братче да си има!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

   

преди 24 минути , oli_mali каза:

След като в продължение на няколко месеца ни отпадна ходенето до Мексико, а след това се разминахме и с Малдивите, умишлено не влизах редовно във форума, за да не се дразня допълнително как всички вие обикаляте къде ли не, а ние трябваше да се задоволяваме с околностите на София, вече мога да ви обявя и причината за това: Вчера на бял свят се появи първата ни рожба Мария, 3.100кг. , 50см! 🙂

П.С. Нямам търпение да разбера ЕГН-то й, за да резервирам билети, че сърце пусто не трае...

best beba.jpg

    Честито и влизай по-често , че виж по горе като не е имало форум с колко деца се е докарал Емо 🙂 .   

  • Харесвам 3
  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 42 минути , oli_mali каза:

След като в продължение на няколко месеца ни отпадна ходенето до Мексико, а след това се разминахме и с Малдивите, умишлено не влизах редовно във форума, за да не се дразня допълнително как всички вие обикаляте къде ли не, а ние трябваше да се задоволяваме с околностите на София, вече мога да ви обявя и причината за това: Вчера на бял свят се появи първата ни рожба Мария, 3.100кг. , 50см! 🙂

П.С. Нямам търпение да разбера ЕГН-то й, за да резервирам билети, че сърце пусто не трае...

best beba.jpg

Честита рожба! Да е здрава и с късмет Мария! Вашата история е магелански сериал! Да имате много пътища заедно!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, oli_mali каза:

След като в продължение на няколко месеца ни отпадна ходенето до Мексико, а след това се разминахме и с Малдивите, умишлено не влизах редовно във форума, за да не се дразня допълнително как всички вие обикаляте къде ли не, а ние трябваше да се задоволяваме с околностите на София, вече мога да ви обявя и причината за това: Вчера на бял свят се появи първата ни рожба Мария, 3.100кг. , 50см

best beba.jpg

Честито! На това му казвам пътуване! Нека е здрава малката Мария. И нищо не сте пропуснали, самолетите продължават да си летят. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да е жива и здрава малката магеланка Мария! Да има щастливо детство, да е заобиколена от хора, които я обичат, и пред себе си да има високи хоризонти! 

Децата са най-интересното пътуване и най-вълнуващото пътешествие, така че сте наваксали много повече, отколкото сте изпуснали!

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Дани Магелани

Да е жива и здрава малката Мария! Да притежава вашето любопитство към света! Да ви носи много радост!

 

На юбиляра Емил Чакалов здраве и енергия!

С близките си да открие и види прекрасни нови места!

Май много непосетени не му останаха, но колкото има, да ги покори!

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 2.06.2018 г. в 21:37, oli_mali каза:

След като в продължение на няколко месеца ни отпадна ходенето до Мексико, а след това се разминахме и с Малдивите, умишлено не влизах редовно във форума, за да не се дразня допълнително как всички вие обикаляте къде ли не, а ние трябваше да се задоволяваме с околностите на София, вече мога да ви обявя и причината за това: Вчера на бял свят се появи първата ни рожба Мария, 3.100кг. , 50см! 🙂

П.С. Нямам търпение да разбера ЕГН-то й, за да резервирам билети, че сърце пусто не трае...

best beba.jpg

Честито! Няма по-вълнуващо пътешествие от това:) Здрава и щастлива да е Мария!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 2.06.2018 г. в 21:37, oli_mali каза:

След като в продължение на няколко месеца ни отпадна ходенето до Мексико, а след това се разминахме и с Малдивите, умишлено не влизах редовно във форума, за да не се дразня допълнително как всички вие обикаляте къде ли не, а ние трябваше да се задоволяваме с околностите на София, вече мога да ви обявя и причината за това: Вчера на бял свят се появи първата ни рожба Мария, 3.100кг. , 50см! 🙂

П.С. Нямам търпение да разбера ЕГН-то й, за да резервирам билети, че сърце пусто не трае...

best beba.jpg

Честито! Да ви е здрава и щастлива малката магеланка и с нея да имате още по-прекрасни пътешествия 🙂 !

Честит юбилей на @Emil Chakalov

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 минути , T.E.Lawrence каза:

Бавно и методично от промо на промо успях да си взема топ хотел на половин цена за 20 нощувки от ммт на отделни резервации за по 1-2 дни. 😄

Ако рекат да ти сменят стаята, ще падне местене!😉

  • Смея се 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Бавно и методично от промо на промо успях да си взема топ хотел на половин цена за 20 нощувки от ммт на отделни резервации за по 1-2 дни. 😄

В ММТ в последно време нещо не откривам топ хотели на добри цени. Опитвам за Сингапур и Банкок. Ти за къде успя?

Връзка към коментар

Филипини, за Банкок не е трудно да се намерят. Просто някои хотели си дават периодично добри цени, други не излизат през ммт. Известно време сайтът беше подигравка на фона на предишните им промоции и не го отварях изобщо, напоследък излизат попадения. Всичките вечерта, през деня никога не съм уцелвал толкова добри цени. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Похвалвам се с това, че се чувствам част от обществото на магеланци! Аз съм писала тук-там, че предпочитам да пътувам сама. И сега седя в един ресторант, в един град, хапвам вкусни неща, много ми е хубаво, и всъщност изобщо не мога дакажа, че съм сама. От време на време чета в сайта и споделям с вас и ми е още по-хубаво.😄

  • Харесвам 22
  • Браво 2
Връзка към коментар
В момента, Емика каза:

Похвалвам се с това, че се чувствам част от обществото на магеланци! Аз съм писала тук-там, че предпочитам да пътувам сама. И сега седя в един ресторант, в един град, хапвам вкусни неща, много ми е хубаво, и всъщност изобщо не мога дакажа, че съм сама. От време на време чета в сайта и споделям с вас и ми е още по-хубаво.😄

Да ти е сладко и НАЗДРАВЕ!Обществото магеланско е интересно и е чудесно да се споделят щастливите моменти!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.