Прескочи до съдържание

София-Чикаго?


Препоръчани мнения

Много се притесних, аз от там си купих моите билети. Сега как мога да проверя дали всичко е наред.

Сега изчетох отзивите за payless. Къде и как да проверя дали всичко по резервацията ми е наред?

Полетът ще се изпълнява от Луфтханза, с  номера на резервацията на билета който са ми дали ли да проверявам? Понеже ще съм и с дете остава да ме омотат на някое летище и да се чудя какво ще правя.

 

Би трябвало да са ти дали един код HJEKJ както и номер на електронен билет: 123-456789102. Провери в сайта на Луфтханза дали резервацията излиза та.

Връзка към коментар

Имам ги и двата номера проверих в сайта на Луфтханза. Проблема е, че когато купувах билетите от сайта на Пейлес, си резервирах  места, отделно посочих, че билетът е за един възрастен и дете до 11 год. Сега обаче на справката на Луфтханза излизат тези номера за които ми казваш Георги, но и помен няма от резервираните ми места. Другото разминаване е, че на справката пише двама възрастни. И най-голямото ми разочарование е, че когато тръгнах да си резервирам наново места от сайта на Луфтханза ми иска по 15$ на човек за късия полет, по 35$ за дългия и така в двете посоки сумата става 200$,

Според вас как да постъпя?

 

Извинявам се, че писах в тази тема, но го направих защото тук се говори за този посредник и споделям какво ми се е случило другите да го имат предвид.

 

Следващите постове ще си пиша в моята тема.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.