Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 28 минути , Eva eva каза:

Струва ми се, че ноември времето е ок там. 

Ходил съм точно ноември, времето беше идеално и в Сайгон, и по крайбрежието. За 2 седмици преваля леко 1-2 пъти, И морето е ок тогава.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , Eva eva каза:

@Roberto Baggio, благодаря за информацията! Пропуснала съм твоя пост. 

 

На мен също ми дава тази цена за тези дати.  Ще проуча прогноза, мерки и може и аз да взема 🙂 

 

Аз навремето ползвах това, за да решавам бързо дали да взимам билети. 

 

https://www.selectiveasia.com/vietnam-holidays/weather/november

 

Сега...има цяла седмица за мислене, но Виетнам ми се струва един от най-добрите варианти. Ако се появи промо за Коледа, и ние ще отидем. 

 

 

Преди 1 час, Eva eva каза:

Кои държави в Азия са отворени към момента? Била съм само в Япония, всичко друго ми е интересно 🙂 Например за Виетнам се интересувам. На каква цена взехте билетите?

 

Ходи и в Шри Ланка :grin:

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Eva eva каза:

Кои държави в Азия са отворени към момента? Била съм само в Япония, всичко друго ми е интересно 🙂 Например за Виетнам се интересувам. На каква цена взехте билетите?

1780 лв. за двама с флекс и заявка за една до друга седалките за вътрешния полет. Ние имаме и полет Хо Ши Мин - Ханой на 05.11

Цената е за 5-те полета.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, oli_mali каза:

Никой ли не се е пуснал към Занзибар? Някакси остава в сянка на фона на другите оферти, но пък ние си взехме за втората половина на септември. Все още се чудим дали отсега да букваме Мавриций за другата година или да изчакаме декемврийската промоция.

Напролет догодина. С Кения.

Иначе есенно ЮАР с Намибия.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, wilks каза:

Ходил съм точно ноември, времето беше идеално и в Сайгон, и по крайбрежието. За 2 седмици преваля леко 1-2 пъти, И морето е ок тогава.

Ноември в Сайгон си е края на дъждовния сезон, трябва си и късмет, особено началото на месеца. На мен ми се е случвало да има дни да вали цял ден. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 10 минути , T.E.Lawrence каза:

Ноември в Сайгон си е края на дъждовния сезон, трябва си и късмет, особено началото на месеца. На мен ми се е случвало да има дни да вали цял ден. 

С времето никога няма нищо сигурно, така е. За един и същ период, едната година може да е било слънчево, друга - облачно и дъждовно. Няма редуване, няма закономерност. А точна прогноза за повече от 3 дена напред никой  човек и техника не могат да направят, това е академичен факт.
Ходил съм на места, за които е писано къде ли не, че ще е сухият период, и е валяло 3 дена почти нонстоп. Както и на други, за които се дава, че е  влажния сезон, а капка дъжд не е падала. Така че и на тези "справочници" не може да се има пълно доверие. Могат да се ползват само за обща ориентация.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 23 минути , neuromancer каза:

само в Истанбул

 

Това за Истанбул сигурно ли е? Доколкото видях удобния тур Истанбул още не са го възстановили. Хотелската им програма май е възстановена с някакви ограничения, в списъка на страните който мернах някъде България не фигурираше.

 

За протокола, след дълги колебания метнах едни Сейшели октомври, защо пък да не повторим 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 54 минути , wilks каза:

С времето никога няма нищо сигурно, така е. За един и същ период, едната година може да е било слънчево, друга - облачно и дъждовно. Няма редуване, няма закономерност. А точна прогноза за повече от 3 дена напред никой  човек и техника не могат да направят, това е академичен факт.
Ходил съм на места, за които е писано къде ли не, че ще е сухият период, и е валяло 3 дена почти нонстоп. Както и на други, за които се дава, че е  влажния сезон, а капка дъжд не е падала. Така че и на тези "справочници" не може да се има пълно доверие. Могат да се ползват само за обща ориентация.

Въпреки по-шантавото време на доста места последните години, в Тайланд, Камбоджа и Южен Виетнам все още си има доста ясна закономерност. Доста години ми се понасъбраха януари -февруари  из региона, имало е такива без грам дъжд. Никога не е изключено, но рискът е точно за това преходното време, за което става въпрос. Има и тенденция дъджовният период да е до все по-късно.

 

Другото е източникът на информация. този линк горе ми прилича, на тези промотиращи туризма - оптимистични и винаги позитивно за цялата година. Ако ходиш за парти е така, ама за природни забалежителности навън може да е подвеждащо. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

само в Истанбул

Чудя се дали е възможно да се види Сао Пауло за няколко часа при пристигане на летището в 21 и полет на следващия ден в 19?

Че ми се въртят едни идеи..........

Връзка към коментар
Георги Матеев

Ден втори на промоцията: похвалвам се с билет до Бейрут, като оттам мисля да пробвам да стигна до Сирия.

 

Излезна €154 (при официална цена €199) през jetcost.ie ->lastminute.ie, плащане с Diners.

  • Харесвам 18
  • Шок 1
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 26 минути , Otnesen каза:

Чудя се дали е възможно да се види Сао Пауло за няколко часа при пристигане на летището в 21 и полет на следващия ден в 19?

Че ми се въртят едни идеи..........

Трябва да може, ама аз не съм много фен на Сао Пауло и не знам какво толкова има за гледане 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Георги Матеев каза:

Има я и директно през сайта на авиокомпанията. Търкиш сериозно смениха политиката напоследък и продават седалки до последно. Включително по време на чекин вече не дават безплатен избор, ако не платиш ти дават седалка на случаен принцип. Добре дошли в пост-ковидната 2022 🙂

 

Малко като в темата "да се похваля", но за първото ми пътуване с Търкиш преди 2 седмици, първо в София ми предложиха ъпгрейд до седалка на аварийния изход, а после в Истанбул ме ъпгрейднаха до първа класа...Може някой да е искал да си купи моята безплатна седалка до прозорчето не знам, ама аз останах доволен 😄 

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Otnesen каза:

Чудя се дали е възможно да се види Сао Пауло за няколко часа при пристигане на летището в 21 и полет на следващия ден в 19?

Че ми се въртят едни идеи..........

Избрах билети с дълъг престой в Сао Пауло, защото другите бяха с технически стоп от 1.30 мин. и ставаше 18 часа в самолета. Все нещо има в този град.

Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Ден втори на промоцията: похвалвам се с билет до Бейрут, като оттам мисля да пробвам да стигна до Сирия.

 

Излезна €154 (при официална цена €199) през jetcost.ie ->lastminute.ie, плащане с Diners.

Ако не е тайна, кога ще ходиш? Само за информация.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, stanislavpp каза:

 Turkish изобщо нямат първа класа в портфолиото си и никога не са имали…

Добре....не знам как се казва салона най-отпред в самолета, дето седят по принцип едни чичовци с костюми и пият коктейлчета в стъклени чаши и си избират от меню...Все ми е тая, изкефи ме.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 7 минути , boogy83 каза:

Добре....не знам как се казва салона най-отпред в самолета, дето седят по принцип едни чичовци с костюми и пият коктейлчета в стъклени чаши и си избират от меню...Все ми е тая, изкефи ме.

Та и ти така - барабар Петко с чичовците отпред 🙂

  • Смея се 12
Връзка към коментар
Преди 1 час, boogy83 каза:

Добре....не знам как се казва салона най-отпред в самолета, дето седят по принцип едни чичовци с костюми и пият коктейлчета в стъклени чаши и си избират от меню...Все ми е тая, изкефи ме.

Казва се БЧК ( Бизнес Чичо Коктейл)

  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.