Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Ден трети от промоцията: похвалвам се с февруарски билети до Колумбия! Най-сетне ще отидем и до Сан Андрес :beach:

 

sanandres.jpg.6ebbe3acd2662df95500c6f4f40b9e75.jpg

 

А kayak.dk (-> ticket.dk) се надминаха - продадоха всеки билет за €369, тоест с по €80 надолу от официалната цена. Голям кеф.

 

П.С. Обещавам да махам на @chandni в Мексико 🙂

  • Харесвам 20
  • Благодаря 1
  • Браво 14
Връзка към коментар

 

На 17.05.2022 г. в 15:03, wilks каза:

Хайде, групата от Баку 2016 да не се ослушва, ами да палим викам аз 😉  @cck @makler ?  също @Dian @bronco 

 някой друг?

 

 

И за Узбек/Киргиз/Казахстан - района съм авейлабъл.
 

Ако има организация, аре и мене да ме 'земете на морето 😊

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Милена Модева
преди 6 часа, T.E.Lawrence каза:

Все пак не всеки избор на места е загуба на пари. Гледам големите им самолети имат от любимата ми  конфигурация едни готини места, които хем може да пътуваш с опънати крака, хем да си кибичиш около мястото прав без да пречиш на стюардеси и отиващи до тоалетната. За такова място бих платил. 

Бихте ли споделили, кои са тези наистина чудесни и за мен места?

Връзка към коментар
Милена Модева
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Ден трети от промоцията: похвалвам се с февруарски билети до Колумбия! Най-сетне ще отидем и до Сан Андрес :beach:

 

sanandres.jpg.6ebbe3acd2662df95500c6f4f40b9e75.jpg

 

А kayak.dk (-> ticket.dk) се надминаха - продадоха всеки билет за €369, тоест с по €80 надолу от официалната цена. Голям кеф.

 

П.С. Обещавам да махам на @chandni в Мексико 🙂

Според Вас периодът 23 януари -  11 февруари 2023 подходящи ли са посещетие по следния маршрут мултисити София-Богота- Кито през Панама-София. Цената, която излиза е 1250 лева на човек, как Ви се струва?!

Връзка към коментар
преди 37 минути , Милена Модева каза:

Според Вас периодът 23 януари -  11 февруари 2023 подходящи ли са посещетие по следния маршрут мултисити София-Богота- Кито през Панама-София. Цената, която излиза е 1250 лева на човек, как Ви се струва?!

Полетът е  София - Богота Кито - София ли? Ако ви удовлетворява е ОК. Ако е до Панама, е скъпо. До Панама излизат често промоции от Западна Европа.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Милена Модева
преди 9 минути , lesy каза:

Полетът е  София - Богота Кито - София ли? Ако ви удовлетворява е ОК. Ако е до Панама, е скъпо. До Панама излизат често промоции от Западна Европа.

 

Всъщност полетът на връщане е Кито -Панама сити-Истанбул-София

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

А kayak.dk (-> ticket.dk) се надминаха - продадоха всеки билет за €369, тоест с по €80 надолу от официалната цена. Голям кеф.

С кой VPN го пускаш това датско ip? Аз изобщо не мога да намеря VPN с датски сървър.

Връзка към коментар
преди 9 часа, Милена Модева каза:

Според Вас периодът 23 януари -  11 февруари 2023 подходящи ли са посещетие по следния маршрут мултисити София-Богота- Кито през Панама-София. Цената, която излиза е 1250 лева на човек, как Ви се струва?!

Много е подходящ периода. От ноември-декември до март-април е подходящо времето.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, 

Колебая се за полетите до Канкун и най вече заради продължителността от Истанбул дотам ми дава 18 Часа(наистина ли е толкова), а на връщане 12 часа. Заслужава ли си да се купи на 500€ с тези дълги полети или да чакам друга комбинация от някоя друга европейска страна например? Най дългия ми полет до момента е бил с катарците от Доха до Бали и не знам как би ми понесло, затова ценя мнението ви и препоръките 🙂 

За периода четох, че най подходящ е април и май. Мои приятели бяха януари и са много доволни, като е нямало водорасли (знам, че е проблем за там). Примерно февруари или март струва ли ви се удачно за там? 

Връзка към коментар
преди 19 минути , Димитров каза:

Здравейте, 

Колебая се за полетите до Канкун и най вече заради продължителността от Истанбул дотам ми дава 18 Часа(наистина ли е толкова), а на връщане 12 часа. Заслужава ли си да се купи на 500€ с тези дълги полети или да чакам друга комбинация от някоя друга европейска страна например? Най дългия ми полет до момента е бил с катарците от Доха до Бали и не знам как би ми понесло, затова ценя мнението ви и препоръките 🙂 

За периода четох, че най подходящ е април и май. Мои приятели бяха януари и са много доволни, като е нямало водорасли (знам, че е проблем за там). Примерно февруари или март струва ли ви се удачно за там? 

Полета е 18 часа, защото лети Истанбул до Мексико Сити, там има престой час и половина и от там до Канкун.

 

Screenshot 2022-05-20 at 9.10.58.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 часа, Адриан ХН каза:

Малко да си починете един от друг😀.

Чудя се, ако им кажа, че сме скарани дали нарочно няма да ни сложат един до друг😀

Поне Уиз като подочуха, че искаме да седим отделно и ни сложиха заедно за утрешния полет :grin: 

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар

Вече трети ден гледам как пълните кошниците.....а аз нищо не съм взела.🙄

Обикновено на по-дълечни дестинации ходим ноември или февруари, а на местата, на които искам да отида тогава или е студено, или няма ниски цени.

За Япония октомври подходящ сезон ли е, и дали параноята около короната до тогава ще е отшумяла?

И 500 евро неустоима цена ли е?

Връзка към коментар
преди 14 минути , ЕмиЖор каза:

Вече трети ден гледам как пълните кошниците.....а аз нищо не съм взела.🙄

Обикновено на по-дълечни дестинации ходим ноември или февруари, а на местата, на които искам да отида тогава или е студено, или няма ниски цени.

За Япония октомври подходящ сезон ли е, и дали параноята около короната до тогава ще е отшумяла?

Октомври е супер за Япония, до колкото съм чела. Още повече, че надали целта е плаж а приятно време за обикаляне.

Колкото до параноята около пандемията ... кой може да каже. Сега чета за някаква маймунска шарка че тръгват слухове, та есента я корони, я маймуни... ще видим

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 13 минути , ЕмиЖор каза:

Вече трети ден гледам как пълните кошниците.....а аз нищо не съм взела.🙄

Обикновено на по-дълечни дестинации ходим ноември или февруари, а на местата, на които искам да отида тогава или е студено, или няма ниски цени.

За Япония октомври подходящ сезон ли е, и дали параноята около короната до тогава ще е отшумяла?

И 500 евро неустоима цена ли е?

Ноември е на ръба, но февруари не е добра идея. Цената е прилична,  ние преди 6години ходихме за около400, ако не се лъжа,. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 23 минути , ruwenzogy каза:

Знаете ли, кога обикновено турците правят подобна промоция?

Точно такава - много рядко. Доста от цените са невиждани досега. Силно вероятно е до края на годината да няма по-добра промоция (с тръгване от София/Варна) от тази. Аз затова пазарувам повечко, мисля да понапълня графика.

 

@ЕмиЖор преди Ковид щях да кажа, че €500 не е феноменална цена, но сега по-скоро е доста ОК. Отделно, ако минеш през търсачките ще падне поне 50-60 евро надолу и става съвсем прилично. Катарците продават Токио за 1800 лв за сравнение. Иначе ако ти се разхожда до Талин (приеми го като бонус дестинация) - оттам има Токио за под €300.

 

Ако трябва да съм честен аз лично обаче се въздържам от покупки в тази част на Азия - Южна Корея, Япония, Виетнам, Тайланд, Филипини, Индонезия и тн. Там един човек да кихне накриво през септември и рязко пак ще затворят всичко.

  • Харесвам 9
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Милена Модева каза:

Бихте ли споделили, кои са тези наистина чудесни и за мен места?

В края на самолета, където четирите места в средата преминават в три в редица, крайното, без първата такава. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, ruwenzogy каза:

Знаете ли, кога обикновено турците правят подобна промоция?

Обикновено правят в началото на октомври и е за полети до 31 март. Но точно такава, с над 50% намаление на доста от полетите... не е имало отдавна.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.