Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 8 минути , logist13 каза:

До кога ще е тази промоция? Още има хубави цени и доста се чудя за една зимна Колумбия, колко време имам да поизчета темите?

в анонса пише до 25 май

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , logist13 каза:

До кога ще е тази промоция? Още има хубави цени и доста се чудя за една зимна Колумбия, колко време имам да поизчета темите?

Взимай 2 седмици и не ги гледай темите. 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 17 минути , logist13 каза:

До кога ще е тази промоция? Още има хубави цени и доста се чудя за една зимна Колумбия, колко време имам да поизчета темите?

И от мен голямо ЗА Колумбия. Независимо дали си предпочиташ планини, море, история или природа - има от всичко по много! 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Само да питам леко извън темата, чудя се дали няма да се прекацам ако взема полет до Иран, а имам американска виза в паспорта? В смисъл, има ли шанс да се запънат за визата нещо? Сигурно е говорено на тази тема, но нещо по-актуално, ако знае някой. Звъннах в посолството да питам, но се оказа, че днес почиват. А пък тая промоция на Търкиш не е вечна 🙂.

Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, dealni каза:

Само да питам леко извън темата, чудя се дали няма да се прекацам ако взема полет до Иран, а имам американска виза в паспорта? В смисъл, има ли шанс да се запънат за визата нещо? Сигурно е говорено на тази тема, но нещо по-актуално, ако знае някой. Звъннах в посолството да питам, но се оказа, че днес почиват. А пък тая промоция на Търкиш не е вечна 🙂.

Нулев проблем. Преди 3 години влезнах в САЩ с паспорт, в който едновременно имах визи от Афганистан, Ирак, Иран, Сомалия и още 2-3 по-"съмнителни". А в онзи момент Тръмп вече беше вкарал повечето от тези държави в най-черния им списък. Имиграционният разгледа внимателно документа и със сигурност видя визите, но не каза нищо и ми удари входящ печат за 6 месечен престой. Не виждам смисъл от смяна на паспорт.

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

, в който едновременно имах визи от Афганистан, Ирак, Иран, Сомалия и още 2-3 по-"съмнителни".

 

Имиграционният разгледа внимателно документа и със сигурност видя визите, но не каза нищо и ми удари входящ печат за 6 месечен престой. 

Извадил си късмет, че не си му заприличал на гастролиращ терорист :ph34r:  ...нещо като малкия братовчед на Карлос Чакала, примерно  :biggrin:

  • Смея се 5
Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, wilks каза:

Извадил си късмет, че не си му заприличал на гастролиращ терорист :ph34r:  ...нещо като малкия братовчед на Карлос Чакала, примерно  :biggrin:

Говорейки за гастролиращ терорист... В Израел със същия този паспорт не беше чак толкова забавно. В рамките на няколко дни минахме през 4 израелски летища и всеки път ме отбиваха от опашката и ме бавеха с 30-40 минутни разпити. Едната полицайка в прав текст каза, че имам брада, ходил съм в много мюсюлмански държави и просто й приличам на терорист, на което аз се засмях съвсем искрено. Е, на нея не й беше толкова весело 🙂

 

Та на фона на това влизанията в САЩ са песен.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

 

преди 33 минути , Георги Матеев каза:

Преди 3 години влезнах в САЩ с паспорт, в който едновременно имах визи от Афганистан, Ирак, Иран, Сомалия и още 2-3 по-"съмнителни"

Тогава може визата за Иран да е била в паспорта не знам, сега е едно хвърчащо листе, което навсякъде искаха да ми го вземат (хотели, телекомуникационни компании и т.н.) та се разправяхме да си го снимат само.  При @Alexander му го бяха пратили на мейла, та той го пращаше като му го искат. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ден четвърти от промоцията: през ноември ще се ходи в Пакистан!

 

lahore.png.50169447d56a246605821466e12b1429.png

 

islamabad.jpg.da0b567ac21110f9c35d322749a79b38.jpg

 

Взех OJ София - Лахор / Исламабад - София директно от сайта на авиокомпанията. Имах подарък техен €250 ваучер от последното им 3+ часово закъснение, та в крайна сметка билетът излезна 245 лв. Нямам търпение...

  • Харесвам 21
  • Браво 9
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Ден четвърти от промоцията: през ноември ще се ходи в Пакистан!

 

lahore.png.50169447d56a246605821466e12b1429.png

 

islamabad.jpg.da0b567ac21110f9c35d322749a79b38.jpg

 

Взех OJ София - Лахор / Исламабад - София директно от сайта на авиокомпанията. Имах подарък техен €250 ваучер от последното им 3+ часово закъснение, та в крайна сметка билетът излезна 245 лв. Нямам търпение...

Охооо, това чаках да чуя 😁

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , T.E.Lawrence каза:

Ако ги купуваш през револют с валута, различна от наличната, ще видиш разлика. 🙂

Да, това е така, но аз нямах предвид разлика с цените заради използваната карта, а дали по принцип се влияят от дните от седмицата, през които се закупуват. Забелязали ли сте някаква такава зависимост?

Връзка към коментар
преди 2 часа, Stefan каза:

Да, това е така, но аз нямах предвид разлика с цените заради използваната карта, а дали по принцип се влияят от дните от седмицата, през които се закупуват. Забелязали ли сте някаква такава зависимост?

Не, влияят се от броя на вече продадените билети за полета. Не се променят според деня, в който гледаш. Веднъж следих един и същи полет със седмици. По принцип въобще не вярвам някъде така да правят, но кой знае...

  • Шок 1
Връзка към коментар

Какъв полет се следил ? Вътрешен бразилски?  Постоянно имам между 80 и 100 тракери пуснати ( предимно от любопитство ) и  цените се променят ежедневно , а например в САЩ последните 21 дни преди полета варират  три - четири пъти дневно в рамките на едни 50-60% ( след полунощ , сутрин , през деня и вечерта ) . За съжаление , тракерите известяват веднъж дневно , и трябва ръчна проверка.

 

В общият случай ,  цените за билети  са най-ниски във  вторник и сряда .

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.