Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Какво си напазарувахте от промоцията?

Аз до като се организирам да седна на компютър и май свършиха добрите варианти.

Какви билети купувате? Economy promo  не може да се сменя, нали?

Връзка към коментар

Колеги пътешественици според вас 900 евро двупосочен билет София - Бали добре ли е като цена ? С турските авиолинии в периода ноември 2022 - януари 2023 това е най-ниската цена, но преди време съм засичала и по-добри цени по спомени. 

Връзка към коментар
преди 4 минути , Kristinna каза:

Колеги пътешественици според вас 900 евро двупосочен билет София - Бали добре ли е като цена ? С турските авиолинии в периода ноември 2022 - януари 2023 това е най-ниската цена, но преди време съм засичала и по-добри цени по спомени. 

За 1 човек ли са 900 евро? Аз съм пътувала за 420 евро до там преди пандемията, а сега на промоцията имаше за до 500 евро през януари и февруари. Може би искаш Нова година и Коледа, но за този период промоцията не важи.

Връзка към коментар
преди 3 часа, mary_shery каза:

За 1 човек ли са 900 евро? Аз съм пътувала за 420 евро до там преди пандемията, а сега на промоцията имаше за до 500 евро през януари и февруари. Може би искаш Нова година и Коледа, но за този период промоцията не важи.

Не, не става въпрос за празниците и въптеки това това е най-ниската цена за 1 човек, дори с две прекачвание може да се смъкне до 800-850 но пак ми се струва много.

Връзка към коментар
преди 3 часа, Kristinna каза:

Колеги пътешественици според вас 900 евро двупосочен билет София - Бали добре ли е като цена ? С турските авиолинии в периода ноември 2022 - януари 2023 това е най-ниската цена, но преди време съм засичала и по-добри цени по спомени. 

Ако ви устройва след 8-ми януари ми излизат по 1000 ЛЕВА, двупосочния.

30-ти ноември 14-ти декември също излиза толкова.

Поиграйте си с датите и гледайте цените в "матричен вид" за по-лесно.

image.png.b094c91eed20ff9dcc911e2ee449c048.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, boogy83 каза:

Ако ви устройва след 8-ми януари ми излизат по 1000 ЛЕВА, двупосочния.

30-ти ноември 14-ти декември също излиза толкова.

Поиграйте си с датите и гледайте цените в "матричен вид" за по-лесно.

image.png.b094c91eed20ff9dcc911e2ee449c048.png

Това са еднопосочните цени 🙂 

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Kristinna каза:

Това са еднопосочните цени 🙂 

Двупосочни са, но най-евтините варианти са с по две прикачвания, или поне това забелязах с няколко произволни дати. Януари в Бали е дъждовен сезон, което не значи, че ще вали постоянно де, но конкретно при тези цени, аз бих разгледал и другите дестинации от промото на Търкиш. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Kristinna каза:

Колеги пътешественици според вас 900 евро двупосочен билет София - Бали добре ли е като цена ? С турските авиолинии в периода ноември 2022 - януари 2023 това е най-ниската цена, но преди време съм засичала и по-добри цени по спомени. 

И аз проявявам интерес към Бали, но през август. Цените тогава са горе-долу същите. През октомври има малко по-ниски, но с повече прекачвания и голяма продължителност. Явно няма евтин вариант за Бали.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледам и рева, че ако купя билети вече нашите ще ме изгонят от нас 😪

Така взех за Шотландия и не само за нея.... и все ми викат и мрънкат.

Умувам нещо за Япония ама не ми е добре периодът. Или да рискувам с един април месец, знам ли и аз вече... 

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Иван Попов каза:

Гледам и рева, че ако купя билети вече нашите ще ме изгонят от нас 😪

Така взех за Шотландия и не само за нея.... и все ми викат и мрънкат.

Умувам нещо за Япония ама не ми е добре периодът. Или да рискувам с един април месец, знам ли и аз вече... 

 

 

 

Аз много се чудя за Япония, но ме е страх октомври дали ще е отворено…

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След голямо двоумене между Иран и Япония, в крайна сметка избрахме Иран. София-Шираз, Техеран-София - по 485 лв. на човек с минимални престои в Истанбул, март месец догодина - точно преди Рамазана. Понеже гледам, че доста магеланци са понакупили билети за есента, моля ви взимайте мейли и телефони на местата, в които ще отседнете! Много тегава работа е това с резервациите и такива контакти са ценни за пътуващите след вас.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 12 часа, Иван Попов каза:

Гледам и рева, че ако купя билети вече нашите ще ме изгонят от нас 😪

Така взех за Шотландия и не само за нея.... и все ми викат и мрънкат.

Умувам нещо за Япония ама не ми е добре периодът. Или да рискувам с един април месец, знам ли и аз вече... 

 

 

 

Ще хванеш сакура в края на март-април. 

Ама ако така и така ще те гонят, по-добре да имаш билети да има къде да отидеш 🙃

  • Харесвам 2
  • Смея се 11
Връзка към коментар

Здравейте, харесах си полети до Япония за догодина, но тъй като не е ясно дали ще е отворена тогава, може ли информация какви са условията за смяна на билет(дата или дестинация) ?

Връзка към коментар

Абе, нещо тая промоция ѝ секнаха кранчето. До снощи имаше по цели месеци топ цени за няколко полета на ден за местата, дето гледах , днес нито една евтина дата. Няма начин за няколко часа да е изкупено всичко. Надявам се да е бъг и да го фикснат, ама по-скоро предсрочно са го орязали. 

  • Шок 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Аз поради липса на свободно време до края на годината, закупих за януари Саудитска Арабия и за края на март Узбекистан. Много ми се искаше и един Бейрут -  много добре ми се видяха 175 Евро като цена, но остана за следващия път, че нещо отсега ми забълбука февруари с ангажименти. Поядосах се от това, че съм попрекалила с покупките до края на годината и изтървам възможности, но ....чакаме следващо раздаване!

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Иван Попов каза:

Гледам и рева, че ако купя билети вече нашите ще ме изгонят от нас 😪

Така взех за Шотландия и не само за нея.... и все ми викат и мрънкат.

Умувам нещо за Япония ама не ми е добре периодът. Или да рискувам с един април месец, знам ли и аз вече... 

Не бих се поколебала да купя билети за сакурата, единственото неизвестно са Ковид ограниченията. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За Аржентина със стопове в Бразилия по 2х22 часа  за март дори са паднали леко, имаше доста дати по под 1000лв. за март 2023.

Аз си смених билета или го удължих с два дни.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 39 минути , Alexander каза:

За Аржентина със стопове в Бразилия по 2х22 часа  за март дори са паднали леко, имаше доста дати по под 1000лв. за март 2023.

Аз си смених билета или го удължих с два дни.

Как го удължи?

 

Връзка към коментар
преди 5 минути , lesy каза:

Как го удължи?

 

Предполагам че е променил датата на единия полет и ако е нямало разлика в цената не е плащал нищо или съответно доплатил... Има я опцията в сайта на авиокомпанията 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.