Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Eva eva каза:

Днес още човечета от моята компания тръгнаха да купуват билети до Виетнам, но цените са нагоре - 1280 лв. за София-Ханой и ХоШиМин-София в края на ноември. 

При тази цена по-добре с катарците.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

София - Банкок - София за 394 евро 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flights-from-sofia-and-bucharest-to-bangkok/ 

София - Сао Паоло - София за 391 евро https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/flights-from-sofia-to-sao-paulo-brazil/ 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
На 23.05.2022 г. в 11:18, Lindt каза:

Ще хванеш сакура в края на март-април. 

Ама ако така и така ще те гонят, по-добре да имаш билети да има къде да отидеш 🙃

Нали 😃 

 

На 23.05.2022 г. в 20:28, chandni каза:

Не бих се поколебала да купя билети за сакурата, единственото неизвестно са Ковид ограниченията. 

Е това най-много ме притеснява. Този ковид и тези карантини.

Иначе да ги бях купил вече. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз най-сетне си купих билет от турската промоция.  София - Панама. Идеята ми е да заходя и към Никарагуа през Коста Рика. Сам съм. Ако някой има желание , може да заповяда да си правим компания. Ще се радвам на всякакви спътници - млади, стари, нови, познати, непознати и всички останали....

Датите са ми  23.01 -12.02. 2023  - двайсетина дни с полетите.  Мисля, че промоцията е до утре. За тази дестинация , цените продължават да са си скандално ниски - 880 лв. директно от сайтана турците, а аз купих за 837 лв. от Трип.БГ.  Заповядайте....

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

И аз се реших за едно билетче до Канкун за Февруари-Март 🙂 

През kayak.dk с описаната от @Георги Матеев схема - намаление от 136 лева в сравнение с покупка от сайта на Търкиш.

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар

За да не съм капо, взех днес един Канкун за края на януари - началото  на февруари през горната схема и спестих 273лв. за два билета. На всичкото отгоре купувах през телефона и си сгреших мейла, но успях с номер на поръчка и сгрешеният мейл да си видя издаденият билет в сайта на ticket.dk. Има го и на сайта на Turkish. С две думи, успокоих се 😉

  • Харесвам 8
  • Браво 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Виждам нелоши цени за Ханой през октомври, но не съм наясно реално как е времето тогава там. Запознах се най-общо с климатичните особености на Виетнам през този месец, но няма да откажа мнения и съвети. Най-вече ме интересува колко често вали и продължителни ли са валежите. Температурите не ме притесняват. Да не стане така, че да бия няколко хиляди километра, за да гледам тъжно през прозореца на хотелската стая. 

Връзка към коментар
преди 30 минути , Цвете каза:

За да не съм капо, взех днес един Канкун за края на януари - началото  на февруари през горната схема и спестих 273лв. за два билета. На всичкото отгоре купувах през телефона и си сгреших мейла, но успях с номер на поръчка и сгрешеният мейл да си видя издаденият билет в сайта на ticket.dk. Има го и на сайта на Turkish. С две думи, успокоих се 😉

Как го виждаш на сайта на Търкиш?

Връзка към коментар
преди 20 минути , T.E.Lawrence каза:

Абсолютно топ време за Ханой, особено средата-края на месеца, но наистина за Ханой говорим. Централен и Южен Виетнам са потопи тогава обикновено. 

Простете невежеството ми, но освен Ха Лонг и Ханой има с какво друго да запълня осем дни в северната част на страната? Явно на юг няма да се ходи.

Връзка към коментар

Trang An и Tam Coc, който го наричат ха лонг бей на сушата. Това са най-известните дневни трипове, иначе за повече дни - Сапа, новият най-голям стъклен мост в света,  няколкодневен трип до водопада Ban Gioc на китайската граница, с пещeри, езера и племена по пътя... То най-много интересни места има на север. 🙂

  • Харесвам 8
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 56 минути , Цвете каза:

..... Има го и на сайта на Turkish. С две думи, успокоих се 😉

Хмм, интересно. Моят не го виждам в desktop версията. В мобилното също го нямаше, но там има бутон за търсене и добавяне, та го намерих. Обаче на сайта им.....греда, не открих такава възможност.

Връзка към коментар
преди 4 часа, boogy83 каза:

И аз се реших за едно билетче до Канкун за Февруари-Март 🙂 

През kayak.dk с описаната от @Георги Матеев схема - намаление от 136 лева в сравнение с покупка от сайта на Търкиш.

Ако не е сложно за обяснение, може ли да ме упътите как така да се сдобия с датско IP, а след това да го изключа. Ако е трудно за обяснение, не ми обяснявайте 😆

Връзка към коментар
преди 1 минута , Pantelej Putnik каза:

Ако не е сложно за обяснение, може ли да ме опътите как така да се сдобия с датско IP, а след това да го изключа. Ако е трудно за обяснение, не ми обяснявайте 😆

Ами аз си инсталирах "джаджата" от тук: https://www.dewvpn.com/

И после е много интуитивно за употреба приложението. Избираш държава, цъкаш големия бутон да се върже и готово 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
В момента, boogy83 каза:

Ами аз си инсталирах "джаджата" от тук: https://www.dewvpn.com/

И после е много интуитивно за употреба приложението. Избираш държава, цъкаш големия бутон да се върже и готово 🙂 

Благодаря! 🙂 Ще пробвам.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , boogy83 каза:

Хмм, интересно. Моят не го виждам в desktop версията. В мобилното също го нямаше, но там има бутон за търсене и добавяне, та го намерих. Обаче на сайта им.....греда, не открих такава възможност.

 

преди 3 минути , boogy83 каза:

Хмм, интересно. Моят не го виждам в desktop версията. В мобилното също го нямаше, но там има бутон за търсене и добавяне, та го намерих. Обаче на сайта им.....греда, не открих такава възможност.

Можеш да видиш резервация в десктоп версия, избираш check-in/manage booking, там ти иска PRN и име, но май не можеш на я запомниш.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Marisha каза:

 

Можеш да видиш резервация в десктоп версия, избираш check-in/manage booking, там ти иска PRN и име, но май не можеш на я запомниш.

Стана, обаче не намерих из сайта как да стигна до check-in/manage booking та открих директен линк през гугъл 😄

Но успях да си го свържа с профила, промених си мейла на резервацията и си написах номера за Miles&Smiles и вече си ми излиза полета заедно с другите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 30 минути , Pantelej Putnik каза:

Ако не е сложно за обяснение, може ли да ме упътите как така да се сдобия с датско IP, а след това да го изключа. Ако е трудно за обяснение, не ми обяснявайте 😆

Отваряш гугъл хром в инкогнито режим, пишеш kayak.dk и си готов, няма нужда от софтуери и други гимнастики. 🙂

  • Харесвам 12
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Myraya каза:

Дали може да се плаща с една карта няколко пъти?

При мен не се получава нещо тази работа с описания начин. Когато посоча данните от картата и натисна да плащам, излиза ми съобщение, че цената вече се е променила (разбирай - увеличила). Това е доста дразнещо, защото, като знам вече, че има по-ниска цена и не ми се дават повече пари. 😆

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Промото беше до вчера 26 Май, нали? Вече не намирам промо цени. 

Гледам че местата за полет до някъде в Азия за по 70-80лв на човек, на полет. Вие бууквате ли места? Доста обезмисля промото тази цена.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.