Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Отново се извинявам за не-следене на тема (в случая с тази промоция). Бихте ли ми написали кога приключва официално (то дали има билети на добри цени за определени дестинации е отделен въпрос)?

Благодаря предварително!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , FlyTraveler каза:

Отново се извинявам за не-следене на тема (в случая с тази промоция). Бихте ли ми написали кога приключва официално (то дали има билети на добри цени за определени дестинации е отделен въпрос)?

Благодаря предварително!

 

По-напред в темата пишеше, че е до 26.05. Доколкото видях за дестинации по които купих, цените вече са други.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , FlyTraveler каза:

Отново се извинявам за не-следене на тема (в случая с тази промоция). Бихте ли ми написали кога приключва официално (то дали има билети на добри цени за определени дестинации е отделен въпрос)?

Благодаря предварително!

приключи

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

MXP/FCO - ZNZ от 394 евро

 

Travel dates:
September – December 2022

Sample dates:
Sep 23 – Oct 1, Sep 23 – Oct 3, Oct 7-15, 14-22, 19-26, 19-29, Nov 7-14, 7-16, 17-25, 17-26, Nov 28 – Dec 7, Dec 5-12, 5-13, 10-18, 10-19, 14-21, 14-23, 14-28

 

351473004_.png.058c145316948f0c7aee45b9850b74ce.png

 

https://at.mytrip.com/rf/result?selectionKey=TK1862-19Oct22-W_TK605-19Oct22-W_PW437-02Nov22-L_TK604-03Nov22-W_TK1865-03Nov22-W%2C14h6p4w%2C%3A%3Ag_0.0.0.0.0%3Ah_0.0.1.1.1%3Aa_J1.V4.104.6T.LJ%3Ab_84%3Ac_8J%3Ad_69ed8%3Ae_-9402%3Af_2%3Ai_1.0.0%3Aj_9E%3Az_b88dzb

 

 

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

Athens – Mahe – Athens

 

Travel dates:
June – July; September – December 2022

Sample dates:
Jun 24 – Jul 4, Jun 26 – Jul 4, Jun 26 – Jul 6, Jun 28 – Jul 6, Jun 28 – Jul 9, Jul 5-11, 5-13, 5-20, Sep 11-19, 20-28, Oct 4-12, 16-24, 16-26, Nov 1-11, 15-21, 15-25, Nov 27 – Dec 5, Dec 1-9, 6-14, 11-19, 11-21, 13-21, 13-26, 15-23, 15-26, 15-28

 

http://ie.mytrip.com/rf/result?selectionKey=TK1844-15Dec22-U_TK748-16Dec22-U_TK749-26Dec22-U_TK1845-27Dec22-U%2Cj2kk5l%2C%3A%3Ag_0.0.0.0%3Ah_0.0.1.1%3Aa_104.3M.12R.DM%3Ab_9P%3Ac_A1%3Ad_7e6bc%3Ae_-786e%3Af_2%3Ai_1.0.0%3Aj_9E%3Az_eje8f
image.png.e9ec2ed215ff4b943e577b602d032c19.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 5 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...

Милано , Рим , Атина , Виена и други европейски градове - Сейшели от 284€.

Директно от Търкиш за 20-ина € отгоре.

Дати декември до март 2023г.

 

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-flights-from-to-the-seychelles-3/

 

П.П. През momondo.no същите полети  от 245€.

  • Харесвам 23
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
преди 2 часа, Alexander каза:

До Талин има за 356лв, лошото е, че и в двете посоки има нощувка в Истанбул..поне в повечето дати които проверих. 

Става дума за май месец.

Ние си взехме, с отиване до Вилнюс и връщане от Талин - прецених, че шанса да сменят някой нискотарифен полет до май месец е много голям и оскъпяването е поносимо. Когато проверявах (преди 3-4 дни), удобните часове, за дневни полети без голям престой в Истанбул, бяха за следните дати - отиване - 5,11,12,16,23,26 май / връщане - 10,13,15,17,20,22,27,29,31 май и 3 юни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не знам за кои дестинации важи, но за Талин билетът от София през Истанбул е по - евтин отколкото от Истанбул за някои дати през май, не съм проверявала за други дати / дестинации.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ивайла каза:

Не знам за кои дестинации важи, но за Талин билетът от София през Истанбул е по - евтин отколкото от Истанбул за някои дати през май, не съм проверявала за други дати / дестинации.

Тоест се събудихте един ден, решихте че ви се ходи през май във Вилнюс, и проверихте цената на търкиш? А Александър по същото време за същия период си е сънувал Талин?

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 34 минути , Lindt каза:

Тоест се събудихте един ден, решихте че ви се ходи през май във Вилнюс, и проверихте цената на търкиш? А Александър по същото време за същия период си е сънувал Талин?

За Александър не знам, при мен един приятел ходи до Рига и споделих с него, че за мен цената е доста скъпа за три-четиридневно пътуване до един град, ако е за седмица за мен си заслужава.  И той ми прати тези дати, от/до Талин, аз поразгледах какво наоколо още може да се види, хайде и Хелзинки, хайде и Рига, защо не и Вилнюс,супер ще  е и круиз до Стокхолм  и накрая  реших да си купя по - скъп, мултисити билет.,за да спестя време за връщането до Талин. Сигурно има по - оптимален вариант, но за мен този в достатъчно приемлив. Видях,че Уиз пак  пускат полети до Стокхолм, но до май месец кой знае колко пъти ще сменят разписанието или ще махнат дестинацията, да не говорим, че билетите,които ме интересуват, са по - скъпи от тези до Талин, с Търкиш. 

 

P.S. На мен постоянно ми се ходи почти навсякъде, така си се събуждам всеки ден...

 

Тоест,конспирация няма:)

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Не е ли твърде далеч Май месец за планове да се пътува до прибалтийските държави? Питам заради войната в Украйна и засилването на натовските армии в тези държави. То не се говори много по медиите за това, ама то си се случва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , boogy83 каза:

Не е ли твърде далеч Май месец за планове да се пътува до прибалтийските държави? Питам заради войната в Украйна и засилването на натовските армии в тези държави. То не се говори много по медиите за това, ама то си се случва.

Далеко е, И за Прибалтийските, и за всяка дестинация - война / Ковид или нещо подобно / икономическа криза.., В България не идват на почивка това лято заради войната.  Въпрос на късмет.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 16 часа, Alexander каза:

До Талин има за 356лв, лошото е, че и в двете посоки има нощувка в Истанбул..поне в повечето дати които проверих. 

Става дума за май месец.

За доста дати от май месец има дневни прекачвания (от 8.30 до 18.20 ч) за 179 лв на отиване и 177 лв на връщане (12.25-20.25 ч). Става въпрос за София-Талин-София (Не съм проверявал за Варна-Талин-Варна). Преди няколко дни 1/3 от майските дати бяха така, сега може и вече да намаляват.   Цените са 356 лв или   1200 мили+342 лв  или 11000 мили.  Аз лично си взех за 26-31 май с дневни прекачвания и без нощни чакания в Истанбул. Имаше и опция за връщане на 3 юни, също на ниска цена.

@Lindt, не става въпрос само за май, и за предните месеци цените са същите, но тъй като е студена държава , а юни-юли-август са "висок сезон" и цените се качват доста, затова аз например гледах по-късни дати от периода с ниските цени. А и когато денят е по-дълъг. 

Само да кажа, че миналата седмица бях в Латвия и темпертурите бяха 6-13 градуса. И щом на 1 септември в Рига е 8 градуса, смятай какво е през януари-април още по-на север. Така че напълно резонно хората са се насочили към май, докато цените са все още достъпни.  А на тези цени от лятната промоция дето мина преди 2 месеца, цените бяха такива и за Вилнюс, и за Рига, и за Хелзинки, сега са само за Талин. Пък не сме в период на промоция 😉

 

Що се отнася до заобикалянето на Украйна, а и това на Беларус, което е още от миналото лято, полетът на Турските авиолинии от Истанбул до Прибалтийските доста заобикаля, лети на северозапад до Унгария, после на север-североизток. По права линия трасето се пада през Украйна и Беларус.  Според мен полетът се удължава с около час така. Но по-добре така, отколкото Лукашенко да свали някой самолет, за да вкара в затворя политически противник, както вече се е случвало (с полет на Раянеър)

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Днес сутринта чух някаква реклама по радиото на Turkish Airlines, че има промоционални цени до Канкун, Мале, Мавриций и САЩ на цени от 459 евро за двупосочен за различни градове в САЩ. Промоционален период от днес до 22 септември с пътуване до края на март. Значи става въпрос за същото. 

  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Промоцията не обхваща 14-29 декември, но включва Нова година. Възходящо цените са: 

 

От 179 евро: Осло, Стокхолм, Гьотеборг, Талин, Вилнюс, Рига, Билунд, Копенхаген, Тел Авив, Дъблин, Ница, Лион, Валенсия, Барселона, Лондон, Хановер, Венеция, Париж, Малага, Амстердам, Билбао, Лисабон, Щутгарт, Брюксел, Тулуза, Франкфурт, Цюрих, Берлин, Женева, Кьолн, Малта, Мадрид, Бордо, Атина, Солун, Милано, Болоня, Рим, Дюселдорф, Хамбург, Мюнхен, Нюрнберг, Бремен, Базел, Порто, Белград, Залцбург, Люксембург

От 199€: Хелзинки, Марсилия
От 219€: Шарм ел Шейх, Хургада, Александрия, Тунис
От 229€: Бейрут, Дубай, Шарджа
От 249€: Кайро, Доха, Алжир, Абу Даби, Бахрейн, Табриз
От 259€: Луксор
От 269€: Кувейт, Техеран, Аман, Казабланка, Маракеш, Акаба
От 279€: Тбилиси, Баку, Мускат, Ташкент, Самарканд
От 299€: Басра, Батуми
От 349€: Риад, Дамам, Конакри,
От 369€: Бишкек, Душанбе, Алмати, Хартум
От 379€: Карачи, Момбаса
От 399€: Килиманджаро, Коломбо, Дар ес Салаам, Торонто, Исламабад
От 419€: Адис Абеба, Найроби
От 429€: Монреал, Ванкувър, Дърбан, Абуджа, Лагос
От 449€: Дака, Панама сити
От 459€: Багдад, Йоханесбург, Бостън, Хюстън, Вашингтон, Ню Йорк, Чикаго, Далас
От 469€: Куала Лумпур
От 479€: Маями, Сиатъл, Сао Пауло, Акра, Ентебе
От 499€: Сингапур, Атланта, Сеул, Лос Анджелис, Занзибар, Богота
От 509€: Дакар, Джибути
От 529€: Манила, Малдиви (Мале), Сейшели, Мавриций (Порт Луис), Сан Франсиско, Джакарта, Хавана, Абиджан, Буенос Айрес, Яунде, Канкун, Мексико Сити
От 549€: Токио

 

Важи за полети от 31.10.2022 до 31.03.2023

 

 

 

  • Харесвам 16
  • Браво 1
Връзка към коментар

Тъй като гледам, че има изгодни варианти за Куала Лумпур и Сингапур, според вас удачно ли е да се лети София-Сингапур и Куала Лумпур - София и от Сингапур и Куала Лумпур да се придвижа до Бали? Цената за периода, който ме интересува 10-26 Март излиза около 500 евро и с азиатските линии после още около 300. Мога ли да разчитам на вътрешните линии и 2-3 дни престои в Куала Лумпур и Сингапур добра идея ли са? 800 евро добре ли е като цена или още е рано и може да се намери до тогава и по-изгодно? Много ще съм благодарна, ако някой сподели опит. Мерси!

Връзка към коментар

500€ е доста добра цена за Сингапур и Куала Лумпур, особено при липсата на оферти в последно време.

300€  за полет до Бали са много , вземи си големия полет сега и после ще купиш малките. 

По 2 дни за Сингапур и Куала Лумпур е добре , като според мен Куала Лумпур е ло-интересното и живо място.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.