Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Обаче има мултисити София - Маями - Мексико сити - София за 500 евро 🙂 Аз пък имам едно билетче Маями - Канкун, купен с ваучер от Спирит, който влача вече 3 години почти 😄 Нещо схема ми се заформя 😄 Яхтата тръгна без мен, но от Новата година нови дни за отпуска ми се полагат 😄  Колко време имам за размисъл?

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Pepi Popova каза:

Тъй като гледам, че има изгодни варианти за Куала Лумпур и Сингапур, според вас удачно ли е да се лети София-Сингапур и Куала Лумпур - София и от Сингапур и Куала Лумпур да се придвижа до Бали? Цената за периода, който ме интересува 10-26 Март излиза около 500 евро и с азиатските линии после още около 300. Мога ли да разчитам на вътрешните линии и 2-3 дни престои в Куала Лумпур и Сингапур добра идея ли са? 800 евро добре ли е като цена или още е рано и може да се намери до тогава и по-изгодно? Много ще съм благодарна, ако някой сподели опит. Мерси!

Ами ние сме били по три дни в Сингапур и пак толкова в КЛ, като сме правили тур до Куала Селангор. Погледнете и остров Лангкауи в Малайзия, добър сезон е за там. Малайзийско Борнео също е добър вариант.

Не разбрах за кога планирате пътуването си? Съобразявайте се, че през март на Бали все още е дъждовен сезон, макар и не в пика на дъждовете. Но и там дъждовете не са някакви брутални, а ние сме го правили точно в дъждовен сезон и пак бих повторил. 

Но при условие, че до Бали си има директни полети от Истанбул, без допълнителни прекачвания, не ми се струва оправдано да го правите и през КЛ и Сингапур, особено, ако това ще ви оскъпи толкова цялото пътуване. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
2 hours ago, Eva eva said:

Обаче има мултисити София - Маями - Мексико сити - София за 500 евро 🙂 Аз пък имам едно билетче Маями - Канкун, купен с ваучер от Спирит, който влача вече 3 години почти 😄 Нещо схема ми се заформя 😄 Яхтата тръгна без мен, но от Новата година нови дни за отпуска ми се полагат 😄  Колко време имам за размисъл?

Колкото да уведомиш половинката си.

Добрите часове се изкупуват бързо.Промо местата за всеки полет винаги са ограничен брой.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@stanimir  "да уведомиш", а не "да питаш"? Хахахаха...

Относно цените за Европа (179 eвро), смятате ли, че изобщо си струва някоя?  Имам предвид тези, за които няма евтини и директни полети от София:  Порто, Осло, Стокхолм, Гьотеборг, Талин, Вилнюс, Рига, Лион, Тулуза,  Марсилия, Бордо, Залцбург, Люксембург?  На фона на тези 35 лв на Уизеър до Лондон,  179-те евро до Порто, макар и двупосочно, ми се струват доста.  

  • Смея се 2
Връзка към коментар
На 11.09.2022 г. в 10:12, Ивайла каза:

но за Талин билетът от София през Истанбул е по - евтин отколкото от Истанбул за

Това не е някакъв феномен.  От много години съществува този парадокс при не нискобюджетните авиокомпании. Понякога разликите са  драстични.  Аз, например, преди два дена разглеждах вариант за билет Париж-Мюнхен. Директнияполет  на Lufthansa беше около 1100 евро.  Веднага проверих за продължение и изкочи Париж-Мюнхен-Хамбург за 300 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Hakkâri Spor каза:

179-те евро до Порто, макар и двупосочно, ми се струват доста.

Изобщо не са доста 179 евро. Вероятно утре ще трябва да купя 9 билета София-Порто за март  (не се шегувам). Точно преди три  години пак през септември купувах на промоция Истанбул- Порто-Истанбул по  120 евро за март 2020. Нямаше тогава промоция от София.  В днешно време 179 евро за 4 полета с вкл 30 кг багаж и храна на борда си е супер цена! 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, epetkov каза:

Това не е някакъв феномен.  От много години съществува този парадокс при не нискобюджетните авиокомпании. Понякога разликите са  драстични.  Аз, например, преди два дена разглеждах вариант за билет Париж-Мюнхен. Директнияполет  на Lufthansa беше около 1100 евро.  Веднага проверих за продължение и изкочи Париж-Мюнхен-Хамбург за 300 евро.

Не е парадокс , а нормална ценова практика при всички а/к - болшинството пътници са склонни да платят премиум (повече) за нон стоп полет , съответно ценообразуването го рефлектира . Другата голяма причина е конкуренцията между отделните хъбове на различните а/к.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Като гледам промоцията не отстъпва на предишната поне от към Африка , Близкия Изток , Малдиви и Сейшели ,но този път май не предизвиква голямо вълнение тук.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 49 минути , stanimir каза:

Като гледам промоцията не отстъпва на предишната  поне към Африка , Близкия Изток , Малдиви и Сейшели ,но този път май не предизвиква голямо вълнение тук.

 

 

Аз се разочаровах, че обявените 500 евро за Колумбия не са за сега, а евентуално февруари-март. И Панама е за догодина.

Предната промоция някак ми се видя по-щедра като дати и възможности. Но се намират и сега интересни неща, та не знам защо никой не споделя какво си е купил. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз чак сега разгледах, че до вчера още се търкалях по северно-африкански летища, но определено виждам интересни предложения. На предната промоция не взех Судан, сега мисля да наваксам. Билетът пада до €305 през търсачките, има ли някой навит за януари за 4-5 дни?

 

Имам желание да повторя и Мавриций, билетът пада до €450, което е изключително добра цена с тръгване от София.

 

@vl_stamboliev виза за Гана откъде ще вадиш?

 

Между другото едни от най-ниските цени предлага www.momondo.no (бие дори jetcost) - с препращане към ticket.no (препоръчвам тях) или travelis.no. В зависимост от маршрута и стойността на билета излизат много приятни отстъпки в размер на 50-100 евро.

 

П.С. Turkish Airlines убиват Qatar Airways отвсякъде. Иран за €250 спрямо €570... катарците просто не са конкурентни въобще на българския пазар.

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Сутринта наблюдавах, че билетите много бързо свършват за Акра и целогодишно е ОК за посещение.

Набързо видях в сайта на МВнР, че е нужна виза и че има почетен консул в София. Купих билета. 

И вече след това ровя как да извадя виза. Ако някой има идея и опит го моля да сподели.

Връзка към коментар
Преди 1 час, vl_stamboliev каза:

почетен консул в София.

Не съм чул досега почетен  консул да издава визи.  Това е по-скоро титла.

 

преди 2 часа, Георги Матеев каза:

има ли някой навит за януари за 4-5 дни?

А няма ли във форума тема "Търся спътник"? Ако няма, сега е моментът да я създадеш.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
11 hours ago, Георги Матеев said:

Аз чак сега разгледах, че до вчера още се търкалях по северно-африкански летища, но определено виждам интересни предложения. На предната промоция не взех Судан, сега мисля да наваксам. Билетът пада до €305 през търсачките, има ли някой навит за януари за 4-5 дни?

 

Имам желание да повторя и Мавриций, билетът пада до €450, което е изключително добра цена с тръгване от София.

 

@vl_stamboliev виза за Гана откъде ще вадиш?

 

Между другото едни от най-ниските цени предлага www.momondo.no (бие дори jetcost) - с препращане към ticket.no (препоръчвам тях) или travelis.no. В зависимост от маршрута и стойността на билета излизат много приятни отстъпки в размер на 50-100 евро.

 

П.С. Turkish Airlines убиват Qatar Airways отвсякъде. Иран за €250 спрямо €570... катарците просто не са конкурентни въобще на българския пазар.

AF/KLM обикновено нали също се ритат по кокалчетата с катарците и турците от София ,но напоследък и те се умълчаха.Май Turkish останаха да спасяват зимната ваканция на форума.

Връзка към коментар
преди 12 часа, Lindt каза:

 Но се намират и сега интересни неща, та не знам защо никой не споделя какво си е купил. 

На мен промото доста ми допадна. Взехме си Филипините за края на януари - точно за тогава чакахме добра цена.

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 12 часа, Lindt каза:

Аз се разочаровах, че обявените 500 евро за Колумбия не са за сега, а евентуално февруари-март. И Панама е за догодина.

Предната промоция някак ми се видя по-щедра като дати и възможности. Но се намират и сега интересни неща, та не знам защо никой не споделя какво си е купил. 

Аз си харесах разни дестинации, но взех само Оман, март месец. Тръгнало ми е на резервации напред във времето...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Момбаса, Кения хич не изглежда зле през момондо, 315 евро намерих вчера. Идеално е за зимно море и леко сафари в Цаво.

Ама не ни се ходи, не мога да се настроя да мисля за 2023 :blink:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 13 часа, Георги Матеев каза:

П.С. Turkish Airlines убиват Qatar Airways отвсякъде. Иран за €250 спрямо €570... катарците просто не са конкурентни въобще на българския пазар.

Последния път Катарците отговориха на турската промоция в рамките на няколко дни и отговорът беше подобаващ. И сега се ослучвам за нещо такова, но да видим. Турската промоция нещо не ми пасва на плановете за 2023 г., но пък щом като има "изгодна" Африка, може да се помисли за нещо в началото на годината. 🙂 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.