Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 1 минута , Oshko каза:

Ужким Хавана от 529Е, а аз цена под 1000Е  не намирам!

image.png.67c02f69ac458122e9e995e5b62f3f28.png

Догодина гледай по-добре. За тази година я има 1 комбинация с такава цена, я не. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има само по няколко места на комбинация  и бързо се запълват в дългите полети ( в момента тече промо и за други източноевропейски държави). 

И за мен е твърде далеч да мисля за 2023-а , ще чакам следващите. 

Това световно няма да е вечно и катарците пак ще се появят.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , Oshko каза:

Ужким Хавана от 529Е, а аз цена под 1000Е  не намирам!

image.png.67c02f69ac458122e9e995e5b62f3f28.png

Хм, може и леко да си закъснял. Защото доста от датите се изкупуват още в първия ден от промоцията, удобните прекачвания без дълго чакане в Истанбул, също свършват бързо. Но пробвай да търсиш и конкретни дати, не на решетъчния принцип, защото понякога има разминавания. Казвам го защото като си купих билет до Талин преди няколко дни, с търсене на конкретни дати взех за 356 лв, а в същото време на решетката ми показваше цени от 403 лв нагоре, включително и за моите дати и то преди да купя още билета. 

(Друг е въпросът, че вчера видях  LOT  да имат полети до Талин за август догодина, по 332 лв двупосочен през Варшава, а се води висок сезон. И без промоция). 

 

А и друго, то ти казва: цени от... еди колко си и ти посочва периода. 31 окт - 31 март. Тоест дори и на една единствена дата (тоест комбинация от две дати в двете посоки) в този период да имаш тази цена, пак ще се води: цени от 529 евро. Видя ли цените за всеки един от тези 5 месеца? Явно имат ограничени бройки.

Връзка към коментар

Търкиш имат най-ужасната и сложна система за билетите. С други компании си намираш с търсене добра цена за тръгване и после за пристигане, накрая комбинираш двете дати в ново търсене и готово. При търкиш цената за тръгването варира постоянно според датата на връщане обратно.. Това са тонове комбинации, за втори път ме отказват да купувам. Нямам една седмица да търся игла в купа сено. 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , T.E.Lawrence каза:

Търкиш имат най-ужасната и сложна система за билетите. С други компании си намираш с търсене добра цена за тръгване и после за пристигане, накрая комбинираш двете дати в ново търсене и готово. При търкиш цената за тръгването варира постоянно според датата на връщане обратно.. Това са тонове комбинации, за втори път ме отказват да купувам. Нямам една седмица да търся игла в купа сено. 

Веднъж да се зарадвам, че рядко търся със сериозен интервал между отиване и връщане и ми е по-лесно :biggrin:

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Pantelej Putnik каза:

Последния път Катарците отговориха на турската промоция в рамките на няколко дни и отговорът беше подобаващ. И сега се ослучвам за нещо такова, но да видим. Турската промоция нещо не ми пасва на плановете за 2023 г., но пък щом като има "изгодна" Африка, може да се помисли за нещо в началото на годината. 🙂 

Тази година заради световното по футбол са доста натоварени в края на годината и едва ли ще пуснат някаква промоция. Имам позната която работи за тях и ми препоръча да търся полети след януари нататък.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 3 часа, Alexander каза:

Аз гледах ама за януари и февруари има 1-2 дати ит 700€, другите са нагоре.

Не видях за 500 и нещо 

Преди два три дни имаше за малко над 500Евро, но датите бяха през октомври, а мен не ме устройваше, че тая година повече нямам отпуск 😄 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, T.E.Lawrence каза:

Търкиш имат най-ужасната и сложна система за билетите.

Аз от друго съм неприятно изненадана. Исках да си вкарам Miles&bonus frequent flyer номера, за да ми се отчетат към картата милите, но все ми изписва, че номерът не е верен, а от падащото меню има Miles&bonus. Някакви идеи?

Връзка към коментар
преди 24 минути , Яничка каза:

Аз от друго съм неприятно изненадана. Исках да си вкарам Miles&bonus frequent flyer номера, за да ми се отчетат към картата милите, но все ми изписва, че номерът не е верен, а от падащото меню има Miles&bonus. Някакви идеи?

С този номер и аз имах трудности....имаше там някаква схема, че трябва/не трябва да се пишат буквите "TK" пред номера. Пробвай така

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Промоцията наистина е добра, малко по-малко градове от майската, но пак стават. 

 

Имам няколко въпроса: 

- Как са Търкиш с билетите, купени през посредници? Последвах примера на Георги и намерих добра отстъпка през Момондо.но - около 70 евро, но не знам как ще реагират, ако трябва да се правят промени?

- Какви са традиционните промоции на Търкиш - май (с период на полети до март следващата година), септември (с период до март пак)…? Очакваме ли декември с полети до средата на следващата година? Малко ми е нагъчкано с полети до март и трудно избирам нещо сега, а искам да пазарувам за следващата година лятото и пролетта, да чакам ли декември, има ли някакъв шанс да пуснат пак? 

Връзка към коментар

Experience the privileges of Turkish Airlines with 25% discount!

Book your domestic and international flights now using your 25% discount code and enjoy with the privileges of Turkish Airlines.

 

https://www.turkishairlines.com/en-tr/campaigns/experience-the-privileges-of-turkish-airlines-with-25-percent-discount/index.html?spMailingID=47371114&spUserID=MTQ1ODcwMDkxODUxMgS2&spJobID=2321601696&spReportId=MjMyMTYwMTY5NgS2

 

Време е проверката по пощенские кутии (включително спам-а) да започне сега! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , Ardent каза:

Experience the privileges of Turkish Airlines with 25% discount!

Book your domestic and international flights now using your 25% discount code and enjoy with the privileges of Turkish Airlines.

 

https://www.turkishairlines.com/en-tr/campaigns/experience-the-privileges-of-turkish-airlines-with-25-percent-discount/index.html?spMailingID=47371114&spUserID=MTQ1ODcwMDkxODUxMgS2&spJobID=2321601696&spReportId=MjMyMTYwMTY5NgS2

 

Време е проверката по пощенские кутии (включително спам-а) да започне сега! 🙂

Някой ако има код и няма намерение да го използва, би ли го шернал (освен ако не е вързан към акаунта)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , bibi каза:

A някоя добра душа ще ме светне ли къде баш се слага този код в процеса на резервация ? 😳

След като избереш маршрута, попълниш данните на пътниците и ти се отвори страницата за плащане , под полетата за кредитна карта номер има промокод 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, cck каза:

И за пътуванията с мили пуснаха сериозно намаление до края на месеца

https://www.turkishairlines.com/en-us/miles-and-smiles/campaigns/up-to-40-percent-miles-discount-for-80-destinations/

Направо ще се пръсна от щастие. -40% на традиционно супер-скъпите полети от/до Juba (Южен Судан). Има и други силни попадения.

 

Нямам спомен Turkish Airlines някога да са правили толкова много промоционални кампании накуп. Явно използват "заетостта" на Qatar Airways със световното и са решили трайно да увеличат присъствието си на българския пазар. Като гледам - определено ще им се получи.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.