Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

А при промяна в разписанието какви опции дават от turkish? Местене на полет напред-назад с колко време? Refund? И с колко време трябва да са бутнали разписанието, за да дадат такива опции?

Връзка към коментар
преди 8 минути , MayaS каза:

Какво мислите за цена 1000€ до Хавана и обратно от София на човек. Дали може да се надявам на нещо по-ниско или това е прилично.

Разгледай директните полети от Франкфурт до Хавана ( около 650 евро) и Мадрид-Хавана ( около 550 евро) и ако можеш да навържеш полет от София , може и да падне цената

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 12 минути , jorrro каза:

А при промяна в разписанието какви опции дават от turkish? Местене на полет напред-назад с колко време? Refund? И с колко време трябва да са бутнали разписанието, за да дадат такива опции?

Refund без проблеми в офиса им, при променено разписание.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 минути , jorrro каза:

А при промяна в разписанието какви опции дават от turkish? Местене на полет напред-назад с колко време? Refund? И с колко време трябва да са бутнали разписанието, за да дадат такива опции?

На мен миналата година в рамките на 3 месеца преди полета ми промениха разписанието няколко пъти и всеки път имах опция или за фул рефънд или за смяна на полет без доплащане. Обаче ходих в офиса им в центъра, не съм се занимавала сама в сайта.

*Пояснявам, че билетите са били economy 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Roberto Baggio каза:

Минавам да се похваля с билети до Куала Лумпур през ноември. Остава да измисля от там накъде.

И аз го обмислям за февруари/март, има и опция мултисити Варна/София - КЛ и връщане от Джакарта, почти същата цена.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 3 минути , jorrro каза:

а директно през сайта им не става ли?

Може би става. Не съм опитвала, защото имах въпроси за по-сложен казус за обединяване на два билета, който трябваше да обсъдят по телефона.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Roberto Baggio каза:

Минавам да се похваля с билети до Куала Лумпур през ноември. Остава да измисля от там накъде.

Може ли да ми кажеш за кои дати, че и аз това гледам и се чудя Куала Лупмур или Занзибар през ноември? 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Адриан ХН каза:

Може ли да ми кажеш за кои дати, че и аз това гледам и се чудя Куала Лупмур или Занзибар през ноември? 

08.11 - 21.11 - 900 лв. излезе билета, не знам колко е добра цената, но пък е с минимален престой в Истанбул.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Branko каза:

Ноември не е ли дъждовния сезон там

Мисля, че да. На мен идеята ми е да хващам от там на някъде - Камбоджа, Филипините или нещо друго. В този регион съм била само във Виетнам, така че имам богат избор, гледах цените на Airasia са прилични.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Много се чудя дали ще има промо към Азия около 16-20, или това ще е.

Най-доброто за януари за Куала Лумпур е около 936 лева (479 евра), само че Делхи е 640 лева и се чудя.

Таргета ми е около 800 лева на човек (2 ма възрастни с 2 деца) за Тайланд.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 15 часа, stanimir каза:

Ясно , явно е имало , но са изкупени.

 

Screenshot_2023-05-08-21-23-39-027_com.turkishairlines.mobile.jpg

Къде ги гледаш тия цени - сега проверих Буенос Айрес за февруари е от 600 до 630 евро в различните сайтове

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , vutov87 каза:

Много се чудя дали ще има промо към Азия около 16-20, или това ще е.

Най-доброто за януари за Куала Лумпур е около 936 лева (479 евра), само че Делхи е 640 лева и се чудя.

Таргета ми е около 800 лева на човек (2 ма възрастни с 2 деца) за Тайланд.


Отдолу на страницата с промоциите седят заключени доста азиатски дестинации, може би на вълни ще ги отварят

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, logist13 каза:

Директно от сайта на турците, прецених, че икономиите не си струват - при промени в разписанието с турците е доста по-удобно да си нагласиш нови удобни полети, през посредниците е доста по-трудна работа. 

Няма такова нещо :smile:
Или някой те е заблудил, или сам си се вкарал в излишни филми, вероятно по аналогия с други авиокомпании, при които наистина има разлика дали си купил билет през техния сайт, или през посредник.

Всичките ми билети на Търкиш за миналта и тази година, са купувани през посредници. И на всичките им променяха часовете. За тези, които не ми бяха удобни - или се обаждах по тел. на варненския номер, докато офисът им в центъра в София беше в ремонт, или ходих направо до него като е отворен. И на двете места изобщо не са ме питали откъде е купен билета, направо променяха каквото искам. Никаква засечка, никакви въпроси, никакви проблеми.
Не се вкарвайте в излишни филми. Естествено винаги има някаква минимална вероятност за някой казус да се получи не точно така, както съм писал. В общия случай е почти изключено, всичко минава леко и гладко. Но 'seki sam si prezenq' -D

P.S. Възможно е в един момент кранчето да секне. Но към момента е така, както съм го написал горе. Със съвсем пресен опит - от онзи ден, за сложен билет, при това с включени кодшеър полети към него.

Редактирано от wilks
допълване
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 29 минути , wilks каза:

Няма такова нещо :smile:
Или някой те е заблудил, или сам си се вкарал в излишни филми, вероятно по аналогия с други авиокомпании, при които наистина има разлика дали си купил билет през техния сайт, или през посредник.

Всичките ми билети на Търкиш за миналта и тази година, са купувани през посредници. И на всичките им променяха часовете. За тези, които не ми бяха удобни - или се обаждах по тел. на варненския номер, докато офисът им в центъра в София беше в ремонт, или ходих направо до него като е отворен. И на двете места изобщо не са ме питали откъде е купен билета, направо променяха каквото искам. Никаква засечка, никакви въпроси, никакви проблеми.
Не се вкарвайте в излишни филми. Естествено винаги има някаква минимална вероятност за някой казус да се получи не точно така, както съм писал. В общия случай е почти изключено, всичко минава леко и гладко. Но 'seki sam si prezenq' -D

 

Това е твоя опит. Пък моя опит, точно от миналата година е, че посредника от който бях взел билети, беше потвърждавал промените без да ме уведоми и без мое съгласие. Колкото и да се разправях, не можах да променя този факт. И до офис на турците ходих 2 пъти, все тая. И така се сдобих с доста по-неудобно разписание. Та за икономисани 50-60-70 евро на билет, наистина "всеки сам си преценява".

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз гледах няколко дни  преди седмица София КЛ и и обратно около Коледа бяха 750€. 

Вчера имаше две дати за 609 и сега са си пак 750€, но предполагам все някои ще купят защото е промоция.

Имаше добри цени по 3-4 дестинации само.

Каракас, Делхи, Панама и КЛ.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.