Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

1 hour ago, EmoKrastev said:

trip дават 600, за идеята стигнах до плащането - 600 евро остава

Доверявам се на официалния сайт. Цените може да са кеширани и дори чак след плащането този билет да "зависне". Докато не бъде издаден няма гаранция.Разбира се парите няма да се загубят.Пробвай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, zvezda9001 каза:

Айдее едни топли билети Варна - Делхи 11.02 до 24.02.2024 за 333 евро двучосочно се сдобихмее, нямам идея кое как ще бъде ама ще се избистри има време 😄

Поправка на периода, че от радост съм го объркала пишейки тук 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 4 часа, Roberto Baggio каза:

08.11 - 21.11 - 900 лв. излезе билета, не знам колко е добра цената, но пък е с минимален престой в Истанбул.

Ако щеш ми вярвай, ама точно тези дати и аз съм гледал, защото ми се е запаметило последното търсене на Скайсканер.

Аз гледах за Бали и ми излизат цени за около 300 лв. в посока на човек с Еър Ейжа, ама не мога да се ориентирам дали е с багаж.

Другото е Камбоджа - Ангор ват, но не съм гледал цени на полети до Сием Риеп.

Филипините също е добра идея.

Лангкави и Пенанг е нещо като вариант, както и Сингапур за 2 дни. 

В района съм бил в Тайлан и Виетнам и на двете места ми хареса, ама искаме да отидем там, където не сме били.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, zvezda9001 каза:

От варненската групичка са звънели  на турските авиолинии офис Варна и са казали, че това са промоциите за рождения ден уж...та имайте го в предвид 

Много лошо ако е така.

Но, рд е на 20 май и миналата година промоциите са били около 16-25 ти.

 

А сега са 8-18.

 

Между другото гледам от Полша и Източна Европа има по-добри цени за някой дестинации.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Според мен вече всичко под 500€ от България към ЮИ Азия , Африка , да не говорим за ЮА , е много добра цена.

Останаха единствено турците с двете си промоции годишно и с тях се изчерпват всички най-изгодни предложения за пътуване до далечни дестинации с традиционна авиокомпания , нормален багаж и т.н.

Няма вече Qatar , няма AF-KLM , Lufthansa само с нещо в посока Северна Америка и край.

 

  • Харесвам 12
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , stanimir каза:

Според мен вече всичко под 500€ от България към ЮИ Азия , Африка , да не говорим за ЮА , е много добра цена.

Останаха единствено турците с двете си промоции годишно и с тях се изчерпват всички най-изгодни предложения за пътуване до далечни дестинации с традиционна авиокомпания , нормален багаж и т.н.

Няма вече Qatar , няма AF-KLM , Lufthansa само с нещо в посока Северна Америка и край.

 

Затова чакаме Турците и се радваме на техните промоции. Лично аз взех за 2 дестинации.  Но все пак става въпрос за зимните месеци и топлите дестинации.  Иска ми се , например Монголия, но някакси не става за тогава...  За протокола  -  Венецуела - 418 евро,  и Индия/Мумбай - 375 евро.

Мисля си, че си е СУПЕР цени....

Редактирано от ruwenzogy
правописна грешка
  • Харесвам 19
Връзка към коментар
преди 1 час, ruwenzogy каза:

Но все пак става въпрос за зимните месеци и топлите дестинации.  Иска ми се , например Монголия, но някакси не става за тогава...  За протокола  -  Венецуела - 418 евро,  и Индия/Мумбай - 375 евро.

Мисля си, че си е СУПЕР цени....

В Монголия през този период (на зимното разписание) е кучи студ, често под  -30 градуса.  За Мумбай... идеален избор, на добра цена. (Ходих преди време, хем на промоция, с Луфтханза за 570 евро, през Мюнхен, дълго пътуване. Отделно и 100 долара виза, с 3 пъти ходене до посолството + интервю и разправии), непременно виж Matheran, близо до Мумбай, има теснолинейка, на която се возят козички вътре с хората 😄 Планинско е, но не мн. високо.  И отделно о-в Елефанта, който е мн. близо до Мумбай, има там едни caves ... отива се с влак за половин час, вътре се качват и маймуни  чат пат.

За Венесуела ... супер ниска цена. Дано Мадуро не е досъсипал туризма, както и всички други сектори в тази страна. 

 

Аз се оглеждах за Азербайджан, Северен Кипър и Прибалтийските, но няма оферти в тази промоция. 😉

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 

Гледам, че за Панама в промоцията е 489 евро, а сега излиза за 387 евро.

panama.png

 

 

 

 

 

Не знам друго, но ми е интересно защо няма билети до Токио и не само Япония и други дестинации липсват в промоцията?

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 36 минути , Радослав каза:

София Делхи, през аппа на jetcost, австрийската версия, 320 евро, плащане с виза карта. Взех 2 билета.доволен

Как инсталираш точно определена версия? Инсталираш ли VPN на телефона и през него сменяш IP-то? Ако е така, кой VPN ползваш?

Връзка към коментар
преди 1 минута , tch каза:

Как инсталираш точно определена версия? Инсталираш ли VPN на телефона и през него сменяш IP-то? Ако е така, кой VPN ползваш?

Отиваш долу на сетинг и сменяш държавата

 

IMG_1649.png

  • Благодаря 2
Връзка към коментар
Боян Димитров
преди 8 минути , Иван Попов каза:

 

Гледам, че за Панама в промоцията е 489 евро, а сега излиза за 387 евро.

panama.png

 

 

 

 

 

Не знам друго, но ми е интересно защо няма билети до Токио и не само Япония и други дестинации липсват в промоцията?

 

Това за кои дати и през кой сайт. Аз съм си взел за февруари. За тази година нямам възможност да добавям дестинации, особено дълги. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Взехме Куала Лумпур от 8ми ноември с връщане 21ви след дълго чудене дали да не е Занзибар за 8 нощувки пак ноември. 

Сега, както по-горе написах чуденката е, а сега накъде....? 

Топ-а е Бали за 8-9 или 10 дни.

Другото, което ме подсети @Roberto Baggio е Филипини пак за толкова дни.

Камбоджата не ми идва за повече от 3-4 дни и то към Ангор Ват и останалите нощувки да ги разделим между Куала Лумпур и Сингапур.

Най-компромисния вариант ни е да се насочим за седмица към Лангкави.

Първо ще изчакаме да мине промоцията и турците да си нагласят полетите, защото ще стане едно лудо отменяне на полети и ново напасване.

Второ като се налудуват турците ще се носочим към Еър Ейжа, за да решим как да организираме оптимално 12те пълни дни в ЮИ Азия. Обикновено нашите пътувания са нещо средно между почивка и екскурзии. И сега няма да изневерим, та може би е мнение за друга тема, но ще се радваме да прочетем всякакви предложения.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 13 минути , Адриан ХН каза:

Взехме Куала Лумпур от 8ми ноември с връщане 21ви след дълго чудене дали да не е Занзибар за 8 нощувки пак ноември. 

Сега, както по-горе написах чуденката е, а сега накъде....? 

Топ-а е Бали за 8-9 или 10 дни.

Другото, което ме подсети @Roberto Baggio е Филипини пак за толкова дни.

Камбоджата не ми идва за повече от 3-4 дни и то към Ангор Ват и останалите нощувки да ги разделим между Куала Лумпур и Сингапур.

Най-компромисния вариант ни е да се насочим за седмица към Лангкави.

Първо ще изчакаме да мине промоцията и турците да си нагласят полетите, защото ще стане едно лудо отменяне на полети и ново напасване.

Второ като се налудуват турците ще се носочим към Еър Ейжа, за да решим как да организираме оптимално 12те пълни дни в ЮИ Азия. Обикновено нашите пътувания са нещо средно между почивка и екскурзии. И сега няма да изневерим, та може би е мнение за друга тема, но ще се радваме да прочетем 

И ние сме в чуденка,така че като го измислите,споделете,може да копираме идеята 😀

преди 2 часа, ruwenzogy каза:

Затова чакаме Турците и се радваме на техните промоции. Лично аз взех за 2 дестинации.  Но все пак става въпрос за зимните месеци и топлите дестинации.  Иска ми се , например Монголия, но някакси не става за тогава...  За протокола  -  Венецуела - 418 евро,  и Индия/Мумбай - 375 евро.

Мисля си, че си е СУПЕР цени....

Оги,за кои дати взе за Венецуела?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 42 минути , vl_stamboliev каза:

София - Адис Абеба, през app на jetcost, австрийската версия за 280.80 евро, плащане с виза карта.

София -Делхи 217€ през същата версия с виза кредит.Почти 50%

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , stefanrusev каза:

Баси ...  Варна - Истанбул двупосочен за 2 € !?!?!  ...Нещо не е в ред...

2042927778_viber__2023-05-10_00-08-39-310.jpg.df049d64e5d00ae4271e19318b643da3.jpg

Аз се опитах да купя за август за 4 евро, но ми пише, че банката отказва плащането. При вас има ли такъв проблем?

 

Отделно с моята компания си купуваме билети за Панама за февруари по 250 евро и към момента само половината успяхме да платим успешно. На другите им отказва плащането...Да не би да са спрели плащанията, да правят някакви промени в системата?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , r_nikolov1 каза:

Аз се опитах да купя за август за 4 евро, но ми пише, че банката отказва плащането. При вас има ли такъв проблем?

 

При първия опит и на мен отказа, пробвах с други карти но вдига цената и после пробвах пак с Visa и стана. 

Sof-Skd за 120 Евро през същата схема.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , boogy83 каза:

При първия опит и на мен отказа, пробвах с други карти но вдига цената и после пробвах пак с Visa и стана. 

Sof-Skd за 120 Евро през същата схема.

Да, и при нас така до към 23:40...след това всички плащания ги отказваше. Дори някои приятели си изтеглиха на техните телефони приложението, въведоха си техните карти и пак не им прие картите... Та в момента само половината група сме с билети за Панама... 

344348918_625261385830843_973917153214201608_n.jpg

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.