Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

На 8.05.2023 г. в 19:15, Георги Матеев каза:

За Адис Абеба австрийският jetcost (но през апп-а) ми даде цена 393 евро. Изкушението е много силно, когато/ако наместя точни дати ще споделя тук.

 

В момента цените през апп-а са 280евро...

Връзка към коментар
Преди 1 час, boogy83 каза:

При първия опит и на мен отказа, пробвах с други карти но вдига цената и после пробвах пак с Visa и стана. 

Sof-Skd за 120 Евро през същата схема.

Само с кредитна става май, а не се знае ще мине и пак. За кои дати взе?

преди 17 минути , Argentique каза:

Не е по темата, но току-що успях да купя Атина-Сф два билета с Aegean за 1.17 евро общо. Утре ще видя дали е истина. 🤣

Наведнъж или по отделно?

Връзка към коментар

Забелязах, че когато правим резервация без въвеждане на данните от паспорта (тоест когато не излиза полета за въвеждането на данните), получаваме имейл, че резервацията е анулирана.

А аз доста рядко стигам до резервация, в която има полета за данните от паспорта…

IMG_9077.png

преди 4 минути , valentin_st каза:

Съжалявам и аз, че не е по темата, но току що купих и веднага получих потвърждение от Sky Express Атина - София с фактура за 197 евро за двама, за които платих 2.75 евро...

А на мен защо ми дава тази грешка? (Плащам с Револют - Виза, но преди малко си купих билет за Панама пак със същата карта) 🤔

IMG_9078.png

Връзка към коментар

Една карта виза кредит мина 3 пъти за различни билети. За Търкиш и Суис имам потвърждение.

Цените напомнят онзи черен петък. Появяват се при търсене на двупосочен билет за 1 човек. 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, r_nikolov1 каза:

Аз се опитах да купя за август за 4 евро, но ми пише, че банката отказва плащането. При вас има ли такъв проблем?

 

Отделно с моята компания си купуваме билети за Панама за февруари по 250 евро и към момента само половината успяхме да платим успешно. На другите им отказва плащането...Да не би да са спрели плащанията, да правят някакви промени в системата?

За кои дати взехте за Панама и през кой посредник?

Връзка към коментар
преди 58 минути , Guinness каза:

За кои дати взехте за Панама и през кой посредник?

07-16.02.2024 през австрийската версия на jetcost за 250€

 

Аз продължавам да опитвам да платя и все не става… 😏

IMG_9080.png

IMG_9079.png
 

Най-странното е, че някои от приятелите ми не успяха да платят нито веднъж с тяхната Револют Виза карта чрез приложението, изтеглено на техния телефон, а аз платих 3 билета с моята карта…

Връзка към коментар

Тва си е чист OTA glitch :laugh: Ще видим до кога ще издържи, и кой ще плати играта накрая.
Понакупих си малко довеждащи билети до изходни европейски градове за по 5-7€ които иначе са по 180-200€ :biggrin:
Схемата работи предимно за двупосочни полети, оперирани от LH Group и Turkish/Aegean (може би хваща целия Star Alliance?!), или поне единият полет трябва да е с тях.
British, Iberia, Vueling (IAG - OneWorld), не ги индексира/намалява.
Плащането е само с VISA credit, Картата си минава многократно без ограничения.
Потвърждението идва същата минута, Даже май не си спомням за по-бързо идващи потвърждения от посредник.
Купувайте, докато пуска. Скоро някой ще го публикува в някой от големите блогове, и цирка ще затвори 🙂

NB! При неколкократен рефреш (натискане на search) през 30-40 сек, цената пада с още 2-3 до 10€ за по-скъпите билети 🤣

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

Недей така, че точно се осмеляваме да пробваме да купим 1 по 1 🙂

Пробвайте се.

аз взех за -3€ един после за жена ми дори за 3€ не и не.

и тая сутрин го мъчих и не ме пуска.

Обаче ме пусна да купя пак за мен за друго място..

 

 

Връзка към коментар

Мобилното приложение на jetcost, през настройките избираш Австрия, Osterich нещо си.  Намираш на сайта на турците конкретни дати с най ниска цена и ги прекарваш през апа, търсене за един човек, плащане с виза кредит

 

  • Харесвам 12
  • Шок 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , stanislavpp каза:

Този глич ще ме накара да летя икономи 😊 , купих за спорта SOF-CRL за 196€-187€ = 9€ 

Горкият, дано съседът ти по седалка няма въшки!

  • Харесвам 1
  • Смея се 17
Връзка към коментар

Здравейте, при въвеждане на данните за дата на раждане не ми позволява да запаметя промените. Възможно ли е след закупуване на билета чрез офиса на Търкиш във Варна да коригирам грешната дата?

Връзка към коментар
преди 1 минута , mentina каза:

Здравейте, при въвеждане на данните за дата на раждане не ми позволява да запаметя промените. Възможно ли е след закупуване на билета чрез офиса на Търкиш във Варна да коригирам грешната дата?

Мисля, че бутонът е просто невидим. Долу в дясно е, но не най-отдолу. Разцъкай из  бялото поле и ще го намериш от 5тия опит

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.