Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 2 минути , mentina каза:

Здравейте, при въвеждане на данните за дата на раждане не ми позволява да запаметя промените. Възможно ли е след закупуване на билета чрез офиса на Търкиш във Варна да коригирам грешната дата?

Този проблем и мен ме измъчи,  След избора на дата, кликни долу в дясно някъде на сантиметър от долният и десният край на прозорчето.

Връзка към коментар
преди 16 минути , Фил каза:

Никаква друга карта ли не работи, освен Visa кредитна?

Някои револютски визи стават, но не всяка. Имах една еднократна, която мина. След като се генерира нова, пробвах пак, но цената се вдигна. Съответно имам и 2 физически револютски визи - едната мина, с другата цената отново се вдига.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , yordanov каза:

Някои револютски визи стават, но не всяка. Имах една еднократна, която мина. След като се генерира нова, пробвах пак, но цената се вдигна. Съответно имам и 2 физически револютски визи - едната мина, с другата цената отново се вдига.

Сори, че се самоцитирам, но сега виждам, че еднократната револютска виза, която по-рано вдигаше цената, в момента не го прави (за друга дестинация) и реално ми позволява да я ползвам. Дали ще мине плащането е отделен въпрос.

Съответно, физическата виза, с която преди малко купих билети, в момента като въведа номера ѝ и цената скача доста.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , wiliko каза:

минават и дебитни карти Виза 🥰 ако сте го писали съм го пропуснала

На нас при потвърждението на плащането ни вдига цената с 200 евро. 

Връзка към коментар
преди 12 минути , wiliko каза:

да разбрах го и затова си редактирах мнението...🤔че не става

И при мен не става, не знам защо, на последната стъпка вдига цената. И през VPN пробвах пак не става

Връзка към коментар
преди 4 минути , yordanov каза:

Въвежда се само PNR-a.

При въвеждане само на PNR, ми изписва

 

Please enter the surnames and e-ticket numbers of all passengers you want to make a reservation or check-in process with using the add passenger button below. Because, this reservation was created without using our online channels.

Връзка към коментар
преди 11 часа, Roberto Baggio каза:

И ние сме в чуденка,така че като го измислите,споделете,може да копираме идеята 😀

Оги,за кои дати взе за Венецуела?

С групата съм.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , maiche каза:

При въвеждане само на PNR, ми изписва

 

Please enter the surnames and e-ticket numbers of all passengers you want to make a reservation or check-in process with using the add passenger button below. Because, this reservation was created without using our online channels.

Странно, при мен става само с въвеждане на PNR. Две отделни резервации имам и двете са така. Това съобщение съм го виждал друг път, когато съм купувал билети през агенции и наистина искаше номер на билет, но сега не е така с моите резервации. Мисля, че e-ticket-а го няма в потвърждението на Оподо, но може да влезете в акаунта си и да видите дали там някъде го няма.

 

Между другото, ако някой не е на "ти" с немския, резервациите се виждат и в коя да е друга версия на оподо, примерно в .com на английски.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Радослав каза:

Този проблем и мен ме измъчи,  След избора на дата, кликни долу в дясно някъде на сантиметър от долният и десният край на прозорчето.

 

преди 4 минути , Guinness каза:

Как се оправихте с датата на раждане при въвеждане? 100 пъти пробвах и не ми приема моята и ми дава някаква произволна. Някой с подобен проблем?

Писах по горе

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За да успокоя тези, които не успяхме да се включим с покупки - пробвах преди час маршрута София-Богота, който вчера напазарувах за 498 евро директно от турците и даваше "само" стандартната отстъпка от 40-50 евро. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, r_nikolov1 каза:

австрийската версия на jetcost за 250€

Изчезнаха тези за по 250 евро, тъкмо тръгнах да купувам и още на първата стъпка цената се смени на 411 евро.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.