Прескочи до съдържание

Обиколка на Абу Даби и малко за Дубай


Георги Василев

Препоръчани мнения

Аз пък ще трябва да нося цяла колекция от хомеопатични заради малката /някои течни, други на гранулки/ и направо не знам. Казаха ми в алуминиево фолио да ги увия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Василев

Аз пък ще трябва да нося цяла колекция от хомеопатични заради малката /някои течни, други на гранулки/ и направо не знам. Казаха ми в алуминиево фолио да ги увия.

 

Ето тук открих доста подробен опис на забранените неща, лошото е, че не ги разпознавам.....освен ПАРАКОФДАЛ.......

 

http://www.uaeinteract.com/travel/drug.asp

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За лекарствата е хубаво, където и да пътувате, да носите рецепти, ако имате. Също така и опаковките. Да не са само блистери, за да могат евентуално да прочетат съдържанието.

Аз винаги ги нося в ръчен багаж и досега проблеми не съм имала.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Василев

Ами от това, което прочетох.....слагам в ръчни багаж и това е. Все пак иде реч за Аулин, нещо за температура, таблетки за киселини и таблетки за свиване на кръвоносните съдове, в часност Детралекс, тук е без рецепта, надявам се, като си е в кутийката да няма проблем. :) ииии може би и нещо за стомах, ама не е ясно :D

Връзка към мнение

Не се вживявайте толкова с лекарствата. Най-важното е да носите лекарства само за лична употреба, а не в промишлени количества.

Ако има лекарства с по-специален режим на отпускане тук, си носете документи.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.