Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Мога да кажа само,че в корабчето Копенхаген - Осло, бирата беше колкото водата. Ние толкова бързахме, че се качихме без вода. Когато отидохме да си купим вода, като и видях цената и си казахме:"ОООо...ооо....значи бира ще пием, на тази цена вода ...не....та два дни си пихме биричка...с кеф "

 

post-2641-0-48471500-1438521238_thumb.jpg

post-2641-0-64771800-1438521288.jpg

post-2641-0-80781800-1438521485_thumb.jpg

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 12
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Разбира се,че се пие.В края на другата седмица ще подкрепя думите си със снимков материал.

Ако си намериш колата. след магеланското биропиене на което обеща да присъстваш :) 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако си намериш колата. след магеланското биропиене на което обеща да присъстваш :)

Sorry,не съм обещавал и няма да присъствам.Тръгвам на 27-ми в 4 сутринта и ме чакат няколко граници и 1200км път.След магеланска сбирка не се навивам да се возя толкова,камо ли да шофирам.

Връзка към коментар

..колко бирички изпи?!? ...да ти завидя  :blush:

А, там на място две-три, иначе доста Бохемия пийнахме по време на цялото пътуване.  E, и Скол, разбира се. :)

 

Еее ти си решил да разузнаеш нещата из основи ;)

Абсолютно  :)  , обичам да "пия от извора" , както се казва :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В Австрия бира пие ли се ? :)

Не помня да съм пил, но след като днес видях в магазина, се сетих за твоя въпрос и взех, че купих за проба.

Опс, забравих да кача снимката..

IMG_5604.jpg

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Готина статийка за 10 бирарийки в Deutschlanda. Хората са наливали безценната течност в гърлата си, докато ние да не казвам какво сме правили - http://www.dw.com/bg/десетте-най-най-бирарии-в-германия/g-18559163.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Готина статийка за 10 бирарийки в Deutschlanda. Хората са наливали безценната течност в гърлата си, докато ние да не казвам какво сме правили - http://www.dw.com/bg/десетте-най-най-бирарии-в-германия/g-18559163.

 

Асоциация:

"... Много по-рано от онова време, когато германският император Карл V говореше, че по немски той беседва само със своите коне, а германските дворяни и образовани хора пишеха само по латински и се стесняваха от немската реч, във „варварска" България светите братя Кирил и Методий, създадоха и разпространиха древно-българската писменост. ..."

(Г. Димитров)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Асоциация:

"... Много по-рано от онова време, когато германският император Карл V говореше, че по немски той беседва само със своите коне, а германските дворяни и образовани хора пишеха само по латински и се стесняваха от немската реч, във „варварска" България светите братя Кирил и Методий, създадоха и разпространиха древно-българската писменост. ..."

(Г. Димитров)

 

Ами.... мисъл, по-скоро опит за този специфичен и не на всеки отдаващ се процес

Връзка към коментар

Едничка от Грац :

post-610-0-91033100-1440434717_thumb.jpg

 

и едничка - местно производство - пак от нейде около Грац:

post-610-0-12283800-1440435500_thumb.jpg

 

и едничка от  Schöckl mountain накъде над Грац - ето я на картинката хижичката:

post-610-0-97695600-1440434743_thumb.jpg

 

та долупосочената бира си я правят във самата хижичка:

post-610-0-11278800-1440434758_thumb.jpg

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Горното е наслада за окото и сигурен съм за небцето.

Ето какви странни шльокавици се намират из Франция ...нямаме си винена тема , където им е силата.

Аз разбира се опитвам колкото мога , но ей така за спорта. Не струват !

 

post-140-0-88069100-1440438447_thumb.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.